Kategorie D10C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436422 Švidrnochová Eliška MOV 0451 C 35 = 10:35:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00 416126 Bruková Petra TRI 0450 C 37 = 10:37:00

Kategorie D10N

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.10 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
410791 Mílová Klára BFM 0452 C 1 = 10:01:00 ......................... VAK C 2 = 10:02:00 49496 Kaňáková Valentýna BFM 0451 C 3 = 10:03:00 410792 Procnerová Veronika BFM 0453 C 4 = 10:04:00 49456 Zahradníková Kateřina BFM 0551 C 5 = 10:05:00

Kategorie D12C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8670 Kantorová Anna TRI 0352 B 2 = 10:02:00 ? Krutinová Adéla NNN 01 C 3 = 10:03:00 neregistro 8654 Supiková Kateřina TRI 0351 C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 49322 Ciencialová Daniela TRI 0254 B 6 = 10:06:00 51321 Hájková Lucie AOP 0350 C 7 = 10:07:00 49365 Mrozek Teresa TRI 0251 B 8 = 10:08:00 49450 Bernatíková Hana SFM 0251 C 9 = 10:09:00 neregistro 49319 Bilková Kateřina TRI 0252 B 10 = 10:10:00

Kategorie D14C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m, 24 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
425583 Poláková Lenka SOP 0151 A 1 = 10:01:00 ......................... VAK C 2 = 10:02:00 49475 Leciánová Veronika OOP 0050 C 3 = 10:03:00 515149 Hájková Lenka AOP 0050 B 4 = 10:04:00

Kategorie D16C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m, 25 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53293 Liberdová Jana TRI 9852 C 2 = 10:02:00 428271 Adámková Simona BFM 9951 C 3 = 10:03:00 2045206 Čechová Klára AOP 9951 A 4 = 10:04:00 2061783 Poláková Tereza SOP 9951 A 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00

Kategorie D18C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m, 26 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232145 Kaděrová Vendula HAV 9650 C 1 = 10:01:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 2 = 10:02:00 436423 Pavlíčková Kristýna MOV 9752 C 3 = 10:03:00 416127 Kaufmanová Ivana TRI 9761 B 4 = 10:04:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00

Kategorie D21C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení     0 m, 28 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
420413 Juřeníková Hana MOV 8052 C 40 = 10:40:00 49388 Válková Zuzana SOP 8852 C 41 = 10:41:00 ? Vellechová Radka MOV 8051 C 42 = 10:42:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 A 43 = 10:43:00 2060276 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 44 = 10:44:00 ......................... VAK C 45 = 10:45:00 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 46 = 10:46:00 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 47 = 10:47:00 ......................... VAK C 48 = 10:48:00 52986 Stoszková Jana AOP 8850 C 49 = 10:49:00 995815 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 50 = 10:50:00 49408 Fujáková Katka HAV 8550 C 51 = 10:51:00 8653 Sabelová Markéta TRI 9656 A 52 = 10:52:00 232409 Doležalová Monika KAM 8851 C 53 = 10:53:00

Kategorie D35C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m, 26 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
896971 Vébrová Šárka HAV 7050 C 9 = 10:09:00 428276 Pavlíčková Lenka MOV 7151 C 10 = 10:10:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 11 = 10:11:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 12 = 10:12:00 49441 Brodová Gabriela SFM 7152 C 13 = 10:13:00 neregistro 7200587 Kovaříková Mária TRI 6950 C 14 = 10:14:00 436921 Svačinková Jitka VRB 7777 C 15 = 10:15:00 436438 Švidrnochová Hana MOV 7751 C 16 = 10:16:00 ......................... VAK C 17 = 10:17:00 49472 Leciánová Vanda OOP 7453 C 18 = 10:18:00 52952 Zajícová Petra LOV 7351 C 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 20 = 10:20:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 21 = 10:21:00 301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C 22 = 10:22:00 49482 Strakošová Petra SFM 7351 C 23 = 10:23:00 neregistro 416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 24 = 10:24:00 2035147 Beranová Jana SJH 7851 C 25 = 10:25:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 26 = 10:26:00

Kategorie D45C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m, 25 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
352350 Tesařová Bohumila TRI 6957 C 11 = 10:11:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 14 = 10:14:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 15 = 10:15:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 16 = 10:16:00 53004 Dorčáková Pavlína MOV 6951 C 17 = 10:17:00 51446 Bialožytová Pavla TRI 6350 C 18 = 10:18:00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 19 = 10:19:00

Kategorie D55C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 15 = 10:15:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 16 = 10:16:00 52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 17 = 10:17:00 ......................... VAK C 18 = 10:18:00

Kategorie H10C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416128 Mrozek Pawel TRI 0401 C 44 = 10:44:00 ......................... VAK C 45 = 10:45:00 7200590 Kovařík Tomáš TRI 0400 C 46 = 10:46:00 ? Calábek Štěpán NNN 04 C 47 = 10:47:00 neregistro

Kategorie H10N

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.20 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49396 Sikora Matěj TRI 0501 C 22 = 10:22:00 49468 Kratochvíl Tobiáš BFM 0409 C 23 = 10:23:00 neregistro 49360 Kirschner Damian TRI 0506 C 24 = 10:24:00 49453 Foldyna Jan BFM 0410 C 25 = 10:25:00 neregistro 49327 Damek Ondřej TRI 0503 C 26 = 10:26:00 426344 Kubiczek Jan BFM 0402 C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 426342 Adámek Tomáš BFM 0407 C 29 = 10:29:00 neregistro

Kategorie H12C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515058 Vébr Tomáš HAV 0200 B 23 = 10:23:00 49366 Haltof Adam TRI 0300 C 24 = 10:24:00 ......................... VAK C 25 = 10:25:00 8652 Čmiel Thomas Jacob TRI 0202 C 26 = 10:26:00 49489 Broda Aleš SFM 0201 C 27 = 10:27:00 neregistro 410174 Čech Vít AOP 0302 C 28 = 10:28:00 51461 Bialožyt Marek TRI 0301 B 29 = 10:29:00 8799 Kostka Jiří AOP 0201 B 30 = 10:30:00

Kategorie H14C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m, 24 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336728 Staněk Ondra HAV 0002 C 34 = 10:34:00 7200589 Kovařík Martin TRI 0101 B 35 = 10:35:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00 49377 Sikora Jakub TRI 0003 B 37 = 10:37:00 52785 Holuša Václav MOV 0000 C 38 = 10:38:00 ......................... VAK C 39 = 10:39:00 428205 Dorčák Jan MOV 0103 C 40 = 10:40:00 1403424 Vavřík Tomáš LOV 0000 C 41 = 10:41:00 436425 Pavlíček Patrik MOV 0002 C 42 = 10:42:00 2060277 Filipek Sebastian TRI 0002 A 43 = 10:43:00 301297 Kaděra Vojta HAV 0000 B 44 = 10:44:00

Kategorie H16C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m, 26 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 29 = 10:29:00 49355 Holesz Sebastian TRI 9902 B 30 = 10:30:00 49481 Strakoš Matěj SFM 9901 C 31 = 10:31:00 neregistro 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 32 = 10:32:00 331752 Tesař Vojtěch AOP 9900 B 33 = 10:33:00

Kategorie H18C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení     0 m, 28 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 7 = 10:07:00 428227 Padrta Pavel MOV 9700 C 8 = 10:08:00 53534 Noname NNN 9600 C 9 = 10:09:00 neregistro

Kategorie H21C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení     0 m, 30 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2025345 Juřeník Jiří MOV 7901 C 10 = 10:10:00 887937 Langer Martin LOV 8400 C 11 = 10:11:00 51933 Peths Jan KRN 8101 C 12 = 10:12:00 49492 Mutina Václav BFM 9301 C 13 = 10:13:00 ......................... VAK C 14 = 10:14:00 2035152 Létal Jiří SFM 8202 C 15 = 10:15:00 neregistro 52939 Stoszek Jakub AOP 8300 C 16 = 10:16:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 17 = 10:17:00 682071 Ticháček Jan AOP 8000 C 18 = 10:18:00 49324 Hruška Pavel SOP 8608 C 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 20 = 10:20:00 49356 Walach Ondřej TRI 9601 B 21 = 10:21:00 361970 Erben Martin SOP 9001 C 22 = 10:22:00 1400410 Cienciala Jan TRI 9801 B 23 = 10:23:00 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 C 24 = 10:24:00 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 A 25 = 10:25:00 8043 Minarčík Tomáš KRN 8102 C 26 = 10:26:00 980372 Peterek Vít AOP 8600 C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 2027244 Kostka Petr MOV 8200 C 29 = 10:29:00 886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 30 = 10:30:00 352331 Gulas Jan 66C 8000 C 31 = 10:31:00 neregistro 53000 Hostaš Jindřich MOV 5901 C 32 = 10:32:00

Kategorie H35C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení     0 m, 28 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515066 Vébr Radek HAV 7103 C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 303932 Krhut Libor HAV 6302 C 14 = 10:14:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 15 = 10:15:00 206365 Míl Petr BFM 7101 C 16 = 10:16:00 52775 Pavlíček Daniel MOV 7100 C 17 = 10:17:00 ? Martinek Pavel NNN 7701 C 18 = 10:18:00 neregistro 49400 Cienciala Martin TRI 7401 C 19 = 10:19:00 2045205 Čech Tomáš AOP 7001 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 361817 Tomanek Artur 11P 7400 C 22 = 10:22:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 23 = 10:23:00 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 24 = 10:24:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 25 = 10:25:00 49312 Cienciala Petr TRI 7600 C 26 = 10:26:00 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 27 = 10:27:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 28 = 10:28:00 7200335 Blažević Roman LCE 7301 C 29 = 10:29:00 2023813 Bernatík Aleš SFM 7201 C 30 = 10:30:00 neregistro ......................... VAK C 31 = 10:31:00

Kategorie H45C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m, 26 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 36 = 10:36:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 37 = 10:37:00 8785 Szturc Radek TRC 6800 C 38 = 10:38:00 2059751 Svoboda Martin BFM 6701 C 39 = 10:39:00 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 40 = 10:40:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 41 = 10:41:00 8789 Bialožyt Miroslav TRI 5701 C 42 = 10:42:00 434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 43 = 10:43:00 49378 Bruk Slavomír TRI 6800 C 44 = 10:44:00 301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 45 = 10:45:00 8656 Kantor Roman TRI 6501 C 46 = 10:46:00 ......................... VAK C 47 = 10:47:00 8657 Argaláš Jaroslav TRI 6202 C 48 = 10:48:00 8787 Niedoba Jan TRC 6200 C 49 = 10:49:00 8651 Prokop Lubomír TRI 6001 C 50 = 10:50:00 8788 Trojek Jakub TRC 6400 C 51 = 10:51:00 52556 Strachota Jaroslav ASU 5600 C 52 = 10:52:00 352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 53 = 10:53:00 49476 Lecián Oldřich OOP 6100 C 54 = 10:54:00

Kategorie H55C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m, 25 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 22 = 10:22:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 23 = 10:23:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 24 = 10:24:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 25 = 10:25:00 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 26 = 10:26:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 27 = 10:27:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 28 = 10:28:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 29 = 10:29:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 30 = 10:30:00 352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C 31 = 10:31:00 8783 Stebel Pavel TRC 5800 C 32 = 10:32:00 52453 Kostka Evžen AOP 5701 C 33 = 10:33:00

Kategorie H65C

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51376 Kroča Josef MOV 4501 C 35 = 10:35:00 8751 Opletal Jaroslav TRI 3700 C 36 = 10:36:00 52784 Koloczek Albín MOV 3401 C 37 = 10:37:00 51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 38 = 10:38:00 51374 Diener Herbert MOV 4101 C 39 = 10:39:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 ? Chylík Pavol MOV 4901 C 41 = 10:41:00 52950 Zajíc Josef LOV 4501 C 42 = 10:42:00 52773 Vávra Jiří MOV 4102 C 43 = 10:43:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 44 = 10:44:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 45 = 10:45:00

Kategorie HDR

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 2061793 Beranová Marie SJH 0951 C 0 = 10:00:00 49487 Bernatíková Šárka SFM 7151 C 0 = 10:00:00 neregistro 8663 Bruk Lukáš TRI 0901 C 0 = 10:00:00 49384 Bruk Tomáš TRI 0900 C 0 = 10:00:00 49382 Cienciala Filip TRI 0600 C 0 = 10:00:00 49381 Cieslar Michael TRI 0505 C 0 = 10:00:00 428290 Dorčák Tomáš MOV 0801 C 0 = 10:00:00 ? Duroňová Johanka NNN 7711 C 0 = 10:00:00 neregistro 53215 Holesz Stanislav TRI 0601 C 0 = 10:00:00 2020706 Juřeník Jakub MOV 0601 C 0 = 10:00:00 2045154 Juřeníková Ema MOV 0951 C 0 = 10:00:00 52289 Kaufman Jan TRI 0602 C 0 = 10:00:00 2027244 Kostka Artur NNN 7705 C 0 = 10:00:00 neregistro 49443 Létalová Soňa SFM 8252 C 0 = 10:00:00 neregistro 428300 Mílová Tereza BFM 0751 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Pethsová Isabella KRN 1051 C 0 = 10:00:00 428244 Rychlá Karolína KRN 0757 C 0 = 10:00:00 232194 Slavík Ondřej VRB 0505 C 0 = 10:00:00 301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Vellechová Eliška MOV 0952 C 0 = 10:00:00 416124 Walaská Klára TRI 0950 C 0 = 10:00:00 ? Čalová Anetka NNN 7712 C 0 = 10:00:00 neregistro 51372 Štětínská Tereza MOV 0751 C 0 = 10:00:00 ? Švidrnochová Nela MOV 0950 C 0 = 10:00:00

Kategorie P2

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 02.04.2014   19:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ? Capil Vladislav NNN 7706 C 0 = 10:00:00 neregistro 53294 Filipek Daniel TRI 7200 C 0 = 10:00:00 ? Gros Filip OOP 0000 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Gřešková Jana NNN C 0 = 10:00:00 neregistro 53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 0 = 10:00:00 53002 Hostašová Jana MOV 8552 C 0 = 10:00:00 438642 Jurčák David SOP 7808 C 0 = 10:00:00 428272 Kaňák Michal BFM 9901 C 0 = 10:00:00 neregistro 49454 Kaňák Stanislav BFM 5401 C 0 = 10:00:00 neregistro 428283 Kokešová Zuzana BFM 0152 C 0 = 10:00:00 neregistro 206362 Kratochvílová Lenka BFM 7351 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Krutinová Ema NNN 7708 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Kyselý Jaroslav NNN 7707 C 0 = 10:00:00 neregistro 53176 Mrozková Olga TRI 7350 C 0 = 10:00:00 ? Pannová Vendula NNN 7704 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Polanková Eliška NNN 7710 C 0 = 10:00:00 neregistro 887629 Rakowski Richard NNN 7703 C 0 = 10:00:00 neregistro 51171 Ryšavá Ilona MOV 6251 C 0 = 10:00:00 ? Tomanek Beata NNN 7702 C 0 = 10:00:00 neregistro 361801 Tomanek Beata 11P 7551 C 0 = 10:00:00 1403416 Vavřík René LOV 7000 C 0 = 10:00:00 ? Válek Jakub NNN 0002 C 0 = 10:00:00 neregistro 52942 Šrubařová Aneta LOV 8251 C 0 = 10:00:00