11P UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 201) 361801 P2 11P7551 Tomanek Beata 0.00 50.00 Kč ( 200) 361817 H35C 11P7400 Tomanek Artur 22.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

66C Amateri

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 111) 352331 H21C 66C8000 Gulas Jan 31.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

ADA OOB TJ Spartak Adamov

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 107) 52669 H55C ADA5506 Jelínek Roman 25.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

AOP Přátelé orientačního běhu Opava

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 15) 2045206 D16C AOP9951 Čechová Klára 4.00 80.00 Kč ( 117) 515149 D14C AOP0050 Hájková Lenka 4.00 50.00 Kč ( 116) 51321 D12C AOP0350 Hájková Lucie 7.00 30.00 Kč ( 108) 515423 D35C AOP6151 Glabazňová Jana 12.00 80.00 Kč ( 12) 52939 H21C AOP8300 Stoszek Jakub 16.00 80.00 Kč ( 165) 682071 H21C AOP8000 Ticháček Jan 18.00 80.00 Kč ( 16) 2045205 H35C AOP7001 Čech Tomáš 20.00 80.00 Kč ( 110) 980372 H21C AOP8600 Peterek Vít 27.00 80.00 Kč ( 14) 410174 H12C AOP0302 Čech Vít 28.00 30.00 Kč ( 31) 8799 H12C AOP0201 Kostka Jiří 30.00 30.00 Kč ( 22) 331752 H16C AOP9900 Tesař Vojtěch 33.00 80.00 Kč ( 32) 52453 H55C AOP5701 Kostka Evžen 33.00 80.00 Kč ( 13) 52986 D21C AOP8850 Stoszková Jana 49.00 80.00 Kč ( 21) 352349 H45C AOP6702 Tesař Jiří 53.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 940.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 185) 52556 H45C ASU5600 Strachota Jaroslav 52.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 144) 428300 HDR BFM0751 Mílová Tereza 0.00 50.00 Kč neregistro ( 149) 428272 P2 BFM9901 Kaňák Michal 0.00 50.00 Kč neregistro ( 151) 206362 P2 BFM7351 Kratochvílová Lenka 0.00 50.00 Kč neregistro ( 198) 49454 P2 BFM5401 Kaňák Stanislav 0.00 50.00 Kč neregistro ( 199) 428283 P2 BFM0152 Kokešová Zuzana 0.00 50.00 Kč neregistro ( 142) 410791 D10N BFM0452 Mílová Klára 1.00 30.00 Kč ( 141) 428271 D16C BFM9951 Adámková Simona 3.00 80.00 Kč ( 148) 49496 D10N BFM0451 Kaňáková Valentýna 3.00 30.00 Kč ( 204) 410792 D10N BFM0453 Procnerová Veronika 4.00 60.00 Kč ( 205) 49456 D10N BFM0551 Zahradníková Kateřina 5.00 60.00 Kč ( 150) 49492 H21C BFM9301 Mutina Václav 13.00 80.00 Kč ( 143) 206365 H35C BFM7101 Míl Petr 16.00 80.00 Kč ( 147) 49468 H10N BFM0409 Kratochvíl Tobiáš 23.00 30.00 Kč neregistro ( 145) 49453 H10N BFM0410 Foldyna Jan 25.00 30.00 Kč neregistro ( 139) 49457 H55C BFM5701 Mutina Vlastimil 26.00 80.00 Kč ( 146) 426344 H10N BFM0402 Kubiczek Jan 27.00 30.00 Kč ( 140) 426342 H10N BFM0407 Adámek Tomáš 29.00 30.00 Kč neregistro ( 186) 2059751 H45C BFM6701 Svoboda Martin 39.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 950.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 164) 52178 D55C BOV4852 Sikorová Marie 16.00 80.00 Kč ( 163) 52171 H55C BOV4802 Sikora Miroslav 28.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

HAV SKOB Baník Havířov

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 158) 232145 D18C HAV9650 Kaděrová Vendula 1.00 80.00 Kč ( 130) 896971 D35C HAV7050 Vébrová Šárka 9.00 80.00 Kč ( 35) 52943 D45C HAV6250 Sochorová Hana 12.00 80.00 Kč ( 128) 515066 H35C HAV7103 Vébr Radek 12.00 80.00 Kč ( 193) 303932 H35C HAV6302 Krhut Libor 14.00 80.00 Kč ( 159) 49428 D35C HAV7051 Kaděrová Barbora 21.00 80.00 Kč ( 129) 515058 H12C HAV0200 Vébr Tomáš 23.00 30.00 Kč ( 153) 416157 D35C HAV7250 Proboszová Zuzana 24.00 80.00 Kč ( 17) 8815 D35C HAV6751 Vričanová Sylva 26.00 80.00 Kč ( 157) 336728 H14C HAV0002 Staněk Ondra 34.00 50.00 Kč ( 34) 49305 H65C HAV4201 Beneš Karel 44.00 80.00 Kč ( 155) 301297 H14C HAV0000 Kaděra Vojta 44.00 50.00 Kč ( 18) 49408 D21C HAV8550 Fujáková Katka 51.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 930.00 Kč

KAM SK Kamenice

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 206) 232409 D21C KAM8851 Doležalová Monika 53.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

KAR SK Karlovice

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 123) 301254 HDR KAR7650 Stiborová Blanka 0.00 50.00 Kč neregistro ( 122) 301259 H35C KAR7601 Stibor Zbyněk 27.00 80.00 Kč ( 120) 51950 H55C KAR5001 Pospíšil Karel 29.00 80.00 Kč ( 121) 51947 H65C KAR4701 Tomeček Lubomír 38.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 290.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 131) 428244 HDR KRN0757 Rychlá Karolína 0.00 50.00 Kč ( 166) ? HDR KRN1051 Pethsová Isabella 0.00 50.00 Kč ( 37) 51933 H21C KRN8101 Peths Jan 12.00 80.00 Kč ( 196) 52650 H35C KRN6808 Hošťálek Dan 24.00 160.00 Kč ( 104) 8043 H21C KRN8102 Minarčík Tomáš 26.00 80.00 Kč ( 40) 886824 H21C KRN8505 Rychlý Pavel 30.00 80.00 Kč ( 197) 52636 D21C KRN8651 Bohunská Jana 46.00 160.00 Kč ( 132) 995815 D21C KRN8559 Rychlá Pavlína 50.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 740.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 109) 7200335 H35C LCE7301 Blažević Roman 29.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

LOV lepus.cz

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 38) 52942 P2 LOV8251 Šrubařová Aneta 0.00 50.00 Kč ( 103) 1403416 P2 LOV7000 Vavřík René 0.00 50.00 Kč ( 39) 887937 H21C LOV8400 Langer Martin 11.00 80.00 Kč ( 188) 52952 D35C LOV7351 Zajícová Petra 19.00 80.00 Kč ( 33) 1403424 H14C LOV0000 Vavřík Tomáš 41.00 50.00 Kč ( 187) 52950 H65C LOV4501 Zajíc Josef 42.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 390.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 10) 428290 HDR MOV0801 Dorčák Tomáš 0.00 50.00 Kč ( 24) 51372 HDR MOV0751 Štětínská Tereza 0.00 50.00 Kč ( 27) ? HDR MOV0950 Švidrnochová Nela 0.00 50.00 Kč ( 135) 2045154 HDR MOV0951 Juřeníková Ema 0.00 50.00 Kč ( 136) 2020706 HDR MOV0601 Juřeník Jakub 0.00 50.00 Kč ( 138) 51171 P2 MOV6251 Ryšavá Ilona 0.00 50.00 Kč ( 190) 53002 P2 MOV8552 Hostašová Jana 0.00 50.00 Kč ( 203) ? HDR MOV0952 Vellechová Eliška 0.00 100.00 Kč ( 115) 436423 D18C MOV9752 Pavlíčková Kristýna 3.00 80.00 Kč ( 102) 232392 D18C MOV9751 Svěchotová Natálie 5.00 80.00 Kč ( 126) 428227 H18C MOV9700 Padrta Pavel 8.00 80.00 Kč ( 112) 428276 D35C MOV7151 Pavlíčková Lenka 10.00 80.00 Kč ( 137) 2025345 H21C MOV7901 Juřeník Jiří 10.00 80.00 Kč ( 23) 52780 H35C MOV7104 Štětínský Pavel 15.00 80.00 Kč ( 106) 436438 D35C MOV7751 Švidrnochová Hana 16.00 80.00 Kč ( 8) 53004 D45C MOV6951 Dorčáková Pavlína 17.00 80.00 Kč ( 114) 52775 H35C MOV7100 Pavlíček Daniel 17.00 80.00 Kč ( 191) 51373 D45C MOV6351 Rokoszová Jaroslava 19.00 80.00 Kč ( 2) 52771 H35C MOV6901 Berger Tomáš 23.00 80.00 Kč ( 54) 52776 H35C MOV5803 Ryšavý Jiří 25.00 80.00 Kč ( 101) 52778 H35C MOV7202 Svěchota Milan 28.00 80.00 Kč ( 125) 2027244 H21C MOV8200 Kostka Petr 29.00 80.00 Kč ( 6) 352301 H55C MOV5601 Slivečka Jaromír 31.00 80.00 Kč ( 189) 53000 H21C MOV5901 Hostaš Jindřich 32.00 80.00 Kč ( 11) 436422 D10C MOV0451 Švidrnochová Eliška 35.00 30.00 Kč ( 56) 51376 H65C MOV4501 Kroča Josef 35.00 80.00 Kč ( 55) 52784 H65C MOV3401 Koloczek Albín 37.00 80.00 Kč ( 154) 52774 H45C MOV5201 Juřeník Josef 37.00 80.00 Kč ( 133) 52785 H14C MOV0000 Holuša Václav 38.00 50.00 Kč ( 105) 51374 H65C MOV4101 Diener Herbert 39.00 80.00 Kč ( 9) 428205 H14C MOV0103 Dorčák Jan 40.00 50.00 Kč ( 134) 420413 D21C MOV8052 Juřeníková Hana 40.00 80.00 Kč ( 195) ? H65C MOV4901 Chylík Pavol 41.00 160.00 Kč ( 113) 436425 H14C MOV0002 Pavlíček Patrik 42.00 50.00 Kč ( 202) ? D21C MOV8051 Vellechová Radka 42.00 160.00 Kč ( 36) 52773 H65C MOV4102 Vávra Jiří 43.00 80.00 Kč ( 192) 52783 H65C MOV4803 Rokosz Bohumil 45.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2790.00 Kč

NNN Neregistrovaní

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 172) ? P2 NNN0002 Válek Jakub 0.00 50.00 Kč neregistro ( 173) ? P2 NNN Gřešková Jana 0.00 50.00 Kč neregistro ( 210) ? P2 NNN7702 Tomanek Beata 0.00 50.00 Kč neregistro ( 212) 887629 P2 NNN7703 Rakowski Richard 0.00 50.00 Kč neregistro ( 213) ? P2 NNN7704 Pannová Vendula 0.00 50.00 Kč neregistro ( 214) 2027244 HDR NNN7705 Kostka Artur 0.00 50.00 Kč neregistro ( 215) ? P2 NNN7706 Capil Vladislav 0.00 50.00 Kč neregistro ( 216) ? P2 NNN7707 Kyselý Jaroslav 0.00 50.00 Kč neregistro ( 217) ? P2 NNN7708 Krutinová Ema 0.00 50.00 Kč neregistro ( 218) ? HDR NNN7712 Čalová Anetka 0.00 50.00 Kč neregistro ( 219) ? P2 NNN7710 Polanková Eliška 0.00 50.00 Kč neregistro ( 220) ? HDR NNN7711 Duroňová Johanka 0.00 50.00 Kč neregistro ( 208) ? D12C NNN01 Krutinová Adéla 3.00 30.00 Kč neregistro ( 211) 53534 H18C NNN9600 Noname 9.00 80.00 Kč neregistro ( 209) ? H35C NNN7701 Martinek Pavel 18.00 80.00 Kč neregistro ( 207) ? H10C NNN04 Calábek Štěpán 47.00 30.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 820.00 Kč

ODR SKOB Odry

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 127) 52756 H21C ODR7101 Rigó Marek 17.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

OOP TJ Opava

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 124) ? P2 OOP0000 Gros Filip 0.00 50.00 Kč neregistro ( 30) 49475 D14C OOP0050 Leciánová Veronika 3.00 50.00 Kč ( 194) 52767 D45C OOP6750 Kociánová Eva 15.00 80.00 Kč ( 152) 52769 D55C OOP5751 Hájková Ludmila 17.00 80.00 Kč ( 29) 49472 D35C OOP7453 Leciánová Vanda 18.00 80.00 Kč ( 20) 49301 H55C OOP5001 Ševčík Břetislav 24.00 80.00 Kč ( 19) 49416 H45C OOP5302 Rychlý Miloš 41.00 80.00 Kč ( 28) 49476 H45C OOP6100 Lecián Oldřich 54.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 580.00 Kč

SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 175) 49487 HDR SFM7151 Bernatíková Šárka 0.00 50.00 Kč neregistro ( 182) 49443 HDR SFM8252 Létalová Soňa 0.00 50.00 Kč neregistro ( 176) 49450 D12C SFM0251 Bernatíková Hana 9.00 30.00 Kč neregistro ( 178) 49441 D35C SFM7152 Brodová Gabriela 13.00 80.00 Kč neregistro ( 181) 2035152 H21C SFM8202 Létal Jiří 15.00 80.00 Kč neregistro ( 179) 49482 D35C SFM7351 Strakošová Petra 23.00 80.00 Kč neregistro ( 177) 49489 H12C SFM0201 Broda Aleš 27.00 30.00 Kč neregistro ( 174) 2023813 H35C SFM7201 Bernatík Aleš 30.00 80.00 Kč neregistro ( 180) 49481 H16C SFM9901 Strakoš Matěj 31.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 560.00 Kč

SJH SJH Jindřichův Hradec

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 118) 2061793 HDR SJH0951 Beranová Marie 0.00 50.00 Kč ( 119) 2035147 D35C SJH7851 Beranová Jana 25.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

SOP OOB TJ Slezan Opava

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 52) 438642 P2 SOP7808 Jurčák David 0.00 50.00 Kč ( 44) 425583 D14C SOP0151 Poláková Lenka 1.00 50.00 Kč ( 45) 2061783 D16C SOP9951 Poláková Tereza 5.00 80.00 Kč ( 49) 433097 D35C SOP7351 Procházková Martina 11.00 80.00 Kč ( 7) 446344 D55C SOP4851 Suchánková Libuše 15.00 80.00 Kč ( 53) 49324 H21C SOP8608 Hruška Pavel 19.00 80.00 Kč ( 51) 361970 H21C SOP9001 Erben Martin 22.00 80.00 Kč ( 25) 53462 H55C SOP5801 Moravec Stanislav 23.00 80.00 Kč ( 46) 8725 H21C SOP9301 Pospíšil Petr 24.00 80.00 Kč ( 42) 8720 H55C SOP5101 Jurčák Karel 27.00 80.00 Kč ( 43) 53420 H55C SOP5102 Malysa Ján 30.00 80.00 Kč ( 47) 253106 H16C SOP9901 Procházka Zdeněk 32.00 80.00 Kč ( 41) 49350 H45C SOP6201 Bačo Lubomír 40.00 80.00 Kč ( 26) 49388 D21C SOP8852 Válková Zuzana 41.00 80.00 Kč ( 48) 49302 D21C SOP9551 Procházková Marie 43.00 80.00 Kč ( 50) 434592 H45C SOP5702 Vašek Rudolf 43.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1220.00 Kč

TRC SKOB BETA Třinec

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 169) 8783 H55C TRC5800 Stebel Pavel 32.00 80.00 Kč ( 168) 8785 H45C TRC6800 Szturc Radek 38.00 80.00 Kč ( 170) 8787 H45C TRC6200 Niedoba Jan 49.00 80.00 Kč ( 171) 8788 H45C TRC6400 Trojek Jakub 51.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 320.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 71) 49381 HDR TRI0505 Cieslar Michael 0.00 50.00 Kč ( 73) 53215 HDR TRI0601 Holesz Stanislav 0.00 50.00 Kč ( 74) 416124 HDR TRI0950 Walaská Klára 0.00 50.00 Kč ( 75) 49382 HDR TRI0600 Cienciala Filip 0.00 50.00 Kč ( 89) 53180 P2 TRI6201 Haltof Jindřich 0.00 50.00 Kč ( 97) 53176 P2 TRI7350 Mrozková Olga 0.00 50.00 Kč ( 99) 53294 P2 TRI7200 Filipek Daniel 0.00 50.00 Kč ( 167) 52289 HDR TRI0602 Kaufman Jan 0.00 50.00 Kč ( 183) 49384 HDR TRI0900 Bruk Tomáš 0.00 50.00 Kč ( 184) 8663 HDR TRI0901 Bruk Lukáš 0.00 50.00 Kč ( 66) 8670 D12C TRI0352 Kantorová Anna 2.00 30.00 Kč ( 80) 53293 D16C TRI9852 Liberdová Jana 2.00 80.00 Kč ( 82) 8667 D18C TRI9756 Kovářová Tereza 2.00 80.00 Kč ( 65) 8654 D12C TRI0351 Supiková Kateřina 4.00 30.00 Kč ( 83) 416127 D18C TRI9761 Kaufmanová Ivana 4.00 80.00 Kč ( 62) 49322 D12C TRI0254 Ciencialová Daniela 6.00 30.00 Kč ( 60) 49365 D12C TRI0251 Mrozek Teresa 8.00 30.00 Kč ( 61) 49319 D12C TRI0252 Bilková Kateřina 10.00 30.00 Kč ( 96) 352350 D45C TRI6957 Tesařová Bohumila 11.00 80.00 Kč ( 5) 7200587 D35C TRI6950 Kovaříková Mária 14.00 80.00 Kč ( 95) 7862 D45C TRI6850 Argalášová Gabriela 14.00 80.00 Kč ( 93) 8659 D45C TRI6450 Jastrzembská Jarmila 16.00 80.00 Kč ( 94) 51446 D45C TRI6350 Bialožytová Pavla 18.00 80.00 Kč ( 100) 49400 H35C TRI7401 Cienciala Martin 19.00 80.00 Kč ( 85) 49356 H21C TRI9601 Walach Ondřej 21.00 80.00 Kč ( 69) 49396 H10N TRI0501 Sikora Matěj 22.00 30.00 Kč ( 77) 1400410 H21C TRI9801 Cienciala Jan 23.00 80.00 Kč ( 63) 49366 H12C TRI0300 Haltof Adam 24.00 30.00 Kč ( 72) 49360 H10N TRI0506 Kirschner Damian 24.00 30.00 Kč ( 78) 49315 H21C TRI9807 Lanc Vojtěch 25.00 80.00 Kč ( 59) 8652 H12C TRI0202 Čmiel Thomas Jacob 26.00 30.00 Kč ( 70) 49327 H10N TRI0503 Damek Ondřej 26.00 30.00 Kč ( 98) 49312 H35C TRI7600 Cienciala Petr 26.00 80.00 Kč ( 64) 51461 H12C TRI0301 Bialožyt Marek 29.00 30.00 Kč ( 76) 49355 H16C TRI9902 Holesz Sebastian 30.00 80.00 Kč ( 3) 7200589 H14C TRI0101 Kovařík Martin 35.00 50.00 Kč ( 86) 8751 H65C TRI3700 Opletal Jaroslav 36.00 80.00 Kč ( 58) 49377 H14C TRI0003 Sikora Jakub 37.00 50.00 Kč ( 68) 416126 D10C TRI0450 Bruková Petra 37.00 30.00 Kč ( 87) 8789 H45C TRI5701 Bialožyt Miroslav 42.00 80.00 Kč ( 57) 2060277 H14C TRI0002 Filipek Sebastian 43.00 50.00 Kč ( 67) 416128 H10C TRI0401 Mrozek Pawel 44.00 30.00 Kč ( 81) 2060276 D21C TRI9750 Argalášová Kateřina 44.00 80.00 Kč ( 91) 49378 H45C TRI6800 Bruk Slavomír 44.00 80.00 Kč ( 4) 7200590 H10C TRI0400 Kovařík Tomáš 46.00 30.00 Kč ( 92) 8656 H45C TRI6501 Kantor Roman 46.00 80.00 Kč ( 79) 53280 D21C TRI9850 Szarzecová Lucie 47.00 80.00 Kč ( 90) 8657 H45C TRI6202 Argaláš Jaroslav 48.00 80.00 Kč ( 88) 8651 H45C TRI6001 Prokop Lubomír 50.00 80.00 Kč ( 84) 8653 D21C TRI9656 Sabelová Markéta 52.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2910.00 Kč

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

05.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 160) 232194 HDR VRB0505 Slavík Ondřej 0.00 50.00 Kč ( 162) 436921 D35C VRB7777 Svačinková Jitka 15.00 80.00 Kč ( 156) 301241 D35C VRB7373 Slavíková Lenka 22.00 80.00 Kč ( 161) 301322 H45C VRB6808 Slavík Tomáš 45.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 290.00 Kč