Kategorie D10C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    65 m,  7 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2054645 Palátová Renáta ABM 0655 C 69 = 11:09:00 53853 Batani Valeria TZL 0550 C 71 = 11:11:00 410795 Zahradníková Kateřina BFM 0551 C 73 = 11:13:00 53354 Batani Valentina TZL 0551 C 75 = 11:15:00 53811 Dittrichová Lucie SKM 0551 C 77 = 11:17:00 53831 Matochová Adélka TZL 0552 C 79 = 11:19:00 51195 Holasová Barbora AOP 0651 C 81 = 11:21:00 ......................... VAK C 83 = 11:23:00

Kategorie D10N

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   150 m,  8 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 253362 Michálková Sabina LCE 0851 C 0 = 10:00:00 6710 Seidenglanzová Johana SSU 0650 C 0 = 10:00:00 2080938 Škodová Štěpánka LCE 0852 C 0 = 10:00:00 51372 Štětínská Tereza MOV 0751 C 0 = 10:00:00

Kategorie D12C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    70 m, 12 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1398997 Binarová Adéla UOL 0452 B 40 = 10:40:00 ? Kolaříková Eliška TZL 0452 C 42 = 10:42:00 neregistro 2026146 Czapska Wiktoria 14P 0350 C 44 = 10:44:00 426381 Panovcová Anita OTK 0351 B 46 = 10:46:00 416126 Bruková Petra TRI 0450 C 48 = 10:48:00 126 Sobotková Klára PZR 0351 B 50 = 10:50:00 49456 Zajícová Vendula BFM 0351 C 52 = 10:52:00 8595 Mrkvičková Ema TZL 0451 C 54 = 10:54:00 436422 Švidrnochová Eliška HAV 0451 C 56 = 10:56:00 2032317 Papszun Julia 11P 0350 C 58 = 10:58:00 889310 Hubáčková Dagmar LCE 0351 B 60 = 11:00:00 49453 Blahutová Adéla BFM 0456 C 62 = 11:02:00 51198 Kovalčíková Anna AOP 0453 C 64 = 11:04:00 ......................... VAK C 66 = 11:06:00 8658 Haltofová Romana TRI 0451 C 68 = 11:08:00 410791 Mílová Klára BFM 0452 C 70 = 11:10:00 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 B 72 = 11:12:00 446438 Švihelová Viktorie KRN 0353 C 74 = 11:14:00 ......................... VAK C 76 = 11:16:00 410792 Procnerová Veronika BFM 0453 C 78 = 11:18:00

Kategorie D14B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení   120 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416074 Nevěřilová Kateřina LCE 0254 B 39 = 10:39:00 8591 Šuráňová Pavlína TZL 0257 C 41 = 10:41:00 49365 Mrozek Teresa TRI 0251 B 43 = 10:43:00 425583 Poláková Lenka SOP 0151 A 45 = 10:45:00 7203461 Skoupá Vendula STE 0152 B 47 = 10:47:00 7201818 Golová Tereza VIC 0162 B 49 = 10:49:00 1400427 Pišová Barbora LCE 0251 B 51 = 10:51:00 51321 Hájková Lucie AOP 0350 B 53 = 10:53:00 2027230 Smolková Sabina STE 0250 B 55 = 10:55:00 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 B 57 = 10:57:00 9101707 Korpasová Lucie LBM 0151 B 59 = 10:59:00 8584 Tichá Marie TZL 0253 B 61 = 11:01:00 53122 Sadílková Iva VIC 0151 C 63 = 11:03:00 2056310 Plášková Anna LCE 0152 B 65 = 11:05:00 8585 Kočová Halina TZL 0255 B 67 = 11:07:00 2016482 Sobel Natalia 14P 0200 C 69 = 11:09:00 53152 Polanská Nelly PZR 0152 B 71 = 11:11:00 8582 Tichá Julie TZL 0252 B 73 = 11:13:00 224900 Zatloukalová Hana SSU 0158 B 75 = 11:15:00 53247 Hlaváčová Anežka TBM 0199 B 77 = 11:17:00 682424 Polewka Aleksandra 14P 0250 C 79 = 11:19:00 2035722 Marková Ema STE 0252 B 81 = 11:21:00 2067338 Hajduková Jana KSU 0197 B 83 = 11:23:00 ......................... VAK C 85 = 11:25:00 ......................... VAK C 87 = 11:27:00

Kategorie D14C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   100 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49360 Warcopová Kateřina TRI 0150 C 13 = 10:13:00 49461 Božoňová Vendula BFM 0251 C 15 = 10:15:00 53178 Navrátilová Adéla TRI 0250 C 17 = 10:17:00 49450 Bernatíková Hana SFM 0251 C 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00

Kategorie D16B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení   125 m, 16 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331291 Špringlová Kamila TBM 0050 B 44 = 10:44:00 2073659 Křečková Jana ZPV 9999 B 46 = 10:46:00 2085587 Malotová Kamila LCE 0055 B 48 = 10:48:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 50 = 10:50:00 52687 Špendlíková Kamila LCE 0051 B 52 = 10:52:00 410338 Auermüllerová Anna ZBM 0060 B 54 = 10:54:00 2056262 Opálková Martina BBM 0050 B 56 = 10:56:00 2045206 Čechová Klára AOP 9951 B 58 = 10:58:00 2028219 Jurczyk Marta 51P 0050 C 60 = 11:00:00 2016492 Úabuda Wiktoria 14P 0050 C 62 = 11:02:00 2073711 Slovenčíková Eliška VIC 9959 B 64 = 11:04:00 8601 Tichá Veronika TZL 9951 B 66 = 11:06:00 52695 Ressová Tereza LCE 0052 B 68 = 11:08:00 122 Malivánková Eva ZBM 9952 B 70 = 11:10:00 446425 Pšenčíková Adéla KSU 0050 C 72 = 11:12:00 2032153 Švidrnochová Lenka MOV 9951 B 74 = 11:14:00 2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 A 76 = 11:16:00 ......................... VAK C 78 = 11:18:00 ......................... VAK C 80 = 11:20:00

Kategorie D16C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení   120 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2032311 Mastela Krystyna 11P 0050 C 2 = 10:02:00

Kategorie D18B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   155 m, 18 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1998716 Porada Lilianna 12P 9850 C 63 = 11:03:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 65 = 11:05:00 1006616 Kůstková Daniela VIC 9898 A 67 = 11:07:00 2020727 Hanousková Renata LCE 9852 B 69 = 11:09:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 71 = 11:11:00 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 B 73 = 11:13:00 2082928 Zentrichová Daniela LCE 9761 B 75 = 11:15:00 416127 Kaufmanová Ivana TRI 9761 B 77 = 11:17:00 331027 Chroustová Šárka ZBM 9862 B 79 = 11:19:00 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 81 = 11:21:00 1441628 Nedbálková Hana ZBM 9755 B 83 = 11:23:00 ......................... VAK C 85 = 11:25:00

Kategorie D18C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení   125 m, 16 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 90 = 11:30:00

Kategorie D20B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   155 m, 18 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49302 Procházková Marie SOP 9551 A 111 = 11:51:00 2075663 Galatíková Lucie ZBM 9550 B 113 = 11:53:00 2058483 Habigerová Radka KSU 9559 B 115 = 11:55:00

Kategorie D21B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   220 m, 26 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9454545 Sukeníková Zuzana KRN 8353 C 1 = 10:01:00 53339 Slováčková Věra TZL 8181 C 3 = 10:03:00 888602 Chromá Adéla ZBM 8870 C 5 = 10:05:00 53278 Gallo Martina AOP 7951 C 7 = 10:07:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 9 = 10:09:00 361990 Chmelíková Zuzana VBM 9353 C 11 = 10:11:00 52533 Kopcová Michaela KRN 8456 C 13 = 10:13:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 887226 Sanocka Barbara 14P 9250 C 17 = 10:17:00 53313 Mašláňová Hana TZL 7979 C 19 = 10:19:00 53211 Vernerová Radka VBM 8558 C 21 = 10:21:00 52223 Pekárková Eva TZL 7653 C 23 = 10:23:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 25 = 10:25:00 331675 Michálková Renata LCE 8151 C 27 = 10:27:00 8829 Boháčová Lucie PTI 8771 C 29 = 10:29:00 2049566 Štěpánková Kateřina TBM 7654 C 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 33 = 10:33:00

Kategorie D21C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   105 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8843 Zavadilová Simona PTI 8485 C 1 = 10:01:00 49443 Létalová Soňa SFM 8252 C 3 = 10:03:00 53887 Kršáková Marie VIC 9191 C 5 = 10:05:00 232145 Kaděrová Vendula HAV 9650 B 7 = 10:07:00 52986 Stoszková Jana AOP 8850 C 9 = 10:09:00 49408 Fujáková Katka HAV 8550 C 11 = 10:11:00 49388 Válková Zuzana SOP 8852 C 13 = 10:13:00 443086 Frainšicová Kateřina BFM 8651 C 15 = 10:15:00 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 17 = 10:17:00

Kategorie D35B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   195 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51197 Kovalčíková Eva AOP 7852 C 14 = 10:14:00 2049585 Binarová Jitka UOL 7751 C 16 = 10:16:00 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 E 18 = 10:18:00 253155 Fukátková Miroslava VIC 7658 C 20 = 10:20:00 420413 Juřeníková Hana MOV 8052 C 22 = 10:22:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 26 = 10:26:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 28 = 10:28:00 ......................... VAK C 30 = 10:30:00 49494 Krasnokutská Magda AOP 7452 C 32 = 10:32:00 2060211 Švidrnochová Hana HAV 7751 C 34 = 10:34:00 230679 Grycová Petra TBM 7467 C 36 = 10:36:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 38 = 10:38:00 51190 Holasová Šarka AOP 7853 C 40 = 10:40:00

Kategorie D35C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   140 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49482 Klose Petra SFM 7351 C 5 = 10:05:00 301304 Hendrychová Marcela HOB 7051 C 7 = 10:07:00 2025346 Vavříková Iveta MOV 7450 C 9 = 10:09:00 2016952 Polewka Beata 14P 7150 C 11 = 10:11:00 49441 Brodová Gabriela SFM 7152 C 13 = 10:13:00 443099 Ondráčková Adéla KSU 7676 C 15 = 10:15:00 49472 Leciánová Vanda OOP 7453 C 17 = 10:17:00 2067389 Slavíková Lenka VRB 7373 C 19 = 10:19:00 442855 Krčová Martina KSU 7272 C 21 = 10:21:00 2075664 Pannová Vendula AOP 7750 C 23 = 10:23:00 49460 Zajícová Taťána BFM 7752 C 25 = 10:25:00 232406 Štětínská Soňa MOV 7650 C 27 = 10:27:00 49487 Bernatíková Šárka SFM 7151 C 29 = 10:29:00 428235 Vellechová Radka MOV 8051 C 31 = 10:31:00

Kategorie D40B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   145 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 79 = 11:19:00 53317 Batani Hana TZL 7351 C 81 = 11:21:00 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 83 = 11:23:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 85 = 11:25:00 515407 Hájková Jitka AOP 7150 C 87 = 11:27:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 89 = 11:29:00 ......................... VAK C 91 = 11:31:00 7200587 Kovaříková Mária TRI 6950 C 93 = 11:33:00 426400 Chovancová Jana TZL 7352 C 95 = 11:35:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 97 = 11:37:00

Kategorie D45B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   105 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 44 = 10:44:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 46 = 10:46:00 889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 48 = 10:48:00 52654 Jarošová Petra ZPV 6666 C 50 = 10:50:00 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 52 = 10:52:00 1406132 Králová Zdenka SSU 6091 C 54 = 10:54:00 889289 Vavrysová Iva LCE 6359 C 56 = 10:56:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 58 = 10:58:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 60 = 11:00:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 62 = 11:02:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 64 = 11:04:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 66 = 11:06:00

Kategorie D45C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení   105 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 52 = 10:52:00 51446 Bialožytová Pavla TRI 6350 C 54 = 10:54:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 56 = 10:56:00 52560 Strachotová Eva ASU 6099 C 58 = 10:58:00 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 60 = 11:00:00

Kategorie D50B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   140 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 35 = 10:35:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 37 = 10:37:00 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 39 = 10:39:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 41 = 10:41:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 43 = 10:43:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 45 = 10:45:00

Kategorie D55B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení   125 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 2 = 10:02:00 232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 4 = 10:04:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 6 = 10:06:00 886619 Wysocka Jolanta 14P 5650 C 8 = 10:08:00

Kategorie D55C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení   105 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52051 Robotková Lenka PBM 5451 C 66 = 11:06:00 52058 Salajková Věra LBM 5558 C 68 = 11:08:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 70 = 11:10:00

Kategorie D60B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    85 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
410192 Cigošová Anna TBM 5253 C 19 = 10:19:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 21 = 10:21:00 49421 Řezníková Renáta AOP 5451 C 23 = 10:23:00

Kategorie D65B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   100 m, 12 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 1 = 10:01:00 52782 Mrkvicová Ludmila ZLH 4950 C 3 = 10:03:00 446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 5 = 10:05:00 52763 Novotná Ludmila ZLH 4850 C 7 = 10:07:00

Kategorie D70B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    85 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9576 Stará Pavla BOV 4251 C 13 = 10:13:00

Kategorie D75B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   100 m, 10 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking

Kategorie H10C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    95 m, 10 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515500 Novák Igor AOV 0501 C 84 = 11:24:00 49396 Sikora Matěj TRI 0501 C 86 = 11:26:00 428271 Bjolek Jan BFM 0601 C 88 = 11:28:00 49341 Bíčánek Jan TRI 0502 C 90 = 11:30:00 2070831 Pekárek Tobias TZL 0502 C 92 = 11:32:00 8651 Cieslar Michael TRI 0505 C 94 = 11:34:00 8596 Strakoš Ondřej TZL 0601 C 96 = 11:36:00 7862 Kirschner Damian TRI 0506 C 98 = 11:38:00 ......................... VAK C 100 = 11:40:00 49327 Damek Ondřej TRI 0503 C 102 = 11:42:00

Kategorie H10N

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   150 m,  8 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 53215 Holesz Stanislav TRI 0601 C 0 = 10:00:00 889275 Jelínek Jakub AOP 0601 C 0 = 10:00:00 2020706 Juřeník Jakub MOV 0601 C 0 = 10:00:00 52289 Kaufman Jan TRI 0602 C 0 = 10:00:00 361904 Novák Richard AOV 0800 C 0 = 10:00:00 336733 Novák Viktor AOV 0801 C 0 = 10:00:00 232194 Slavík Ondřej VRB 0505 C 0 = 10:00:00 ? Tadeáš Vodák TZL C 0 = 10:00:00 neregistro 53232 Štěpánek Jan TBM 0607 C 0 = 10:00:00

Kategorie H12C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   100 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
332962 Palát Tomáš ABM 0307 B 27 = 10:27:00 7200590 Kovařík Tomáš TRI 0400 C 29 = 10:29:00 2051506 Otruba František PLU 0501 C 31 = 10:31:00 49366 Haltof Adam TRI 0300 C 33 = 10:33:00 446437 Štábl Patrik KSU 0606 C 35 = 10:35:00 2026142 Kołodziejczyk Bartłomiej 14P 0301 C 37 = 10:37:00 2070833 Novosad Pavel TZL 0404 C 39 = 10:39:00 neregistro 416128 Mrozek Pawel TRI 0401 C 41 = 10:41:00 7864 Rohlík Zbyněk KVS 0301 C 43 = 10:43:00 8594 Eichler Vít TZL 0401 C 45 = 10:45:00 49334 Král Jiří ODR 0400 C 47 = 10:47:00 428272 Bjolek Michal BFM 0305 C 49 = 10:49:00 2026141 Kołodziejczyk Úukasz 14P 0303 C 51 = 10:51:00 8593 Šemnický Jakub TZL 0400 C 53 = 10:53:00 ......................... VAK C 55 = 10:55:00 888648 Gryc Ondřej TBM 0406 C 57 = 10:57:00 ......................... VAK C 59 = 10:59:00

Kategorie H14B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   160 m, 18 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2067220 Pelánek Ondřej TBM 0107 B 41 = 10:41:00 2032142 Svoboda Radek STE 0207 B 43 = 10:43:00 2058480 Štábl Adam KSU 0401 B 45 = 10:45:00 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 B 47 = 10:47:00 2052352 Poláček Tomáš PZR 0102 B 49 = 10:49:00 410174 Čech Vít AOP 0302 B 51 = 10:51:00 49377 Haltof Marek TRI 0200 C 53 = 10:53:00 53353 Kundrata Jan JZL 0201 B 55 = 10:55:00 2053547 Stryk Štěpán KSU 0306 B 57 = 10:57:00 443078 Milán Tomáš TBM 0111 A 59 = 10:59:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 B 61 = 11:01:00 7200589 Kovařík Martin TRI 0101 B 63 = 11:03:00 ......................... VAK C 65 = 11:05:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 B 67 = 11:07:00 1400432 Coufal Jáchym ZBM 0200 B 69 = 11:09:00 2042517 Kligl Radim TBM 0103 B 71 = 11:11:00 1407427 Seidenglanz Jáchym SSU 0202 C 73 = 11:13:00 2021378 Kucharczyk Jakub 14P 0101 C 75 = 11:15:00 888640 Milán Jakub TBM 0411 B 77 = 11:17:00 2073721 Doležal Matyáš STE 0208 C 79 = 11:19:00 51461 Bialožyt Marek TRI 0301 B 81 = 11:21:00 8581 Bartík Filip TZL 0202 B 83 = 11:23:00 2049539 Janík Patrik LCE 0101 B 85 = 11:25:00 2056308 Šafář Martin KSU 0105 B 87 = 11:27:00 2081359 Valík Adam AOP 0301 B 89 = 11:29:00 218977 Chovanec Václav TZL 0201 B 91 = 11:31:00 2058481 Krč Matěj KSU 0101 B 93 = 11:33:00 2027218 Světnický František STE 0204 B 95 = 11:35:00 995867 Gryc Vojtěch TBM 0106 B 97 = 11:37:00 2085648 Kostka Jiří AOP 0201 B 99 = 11:39:00 436930 Blank Noah SKM 0201 B 101 = 11:41:00 2058486 Hecl František KSU 0201 B 103 = 11:43:00 2016961 Kukla Bartosz 14P 0201 C 105 = 11:45:00 2027241 Neumann David STE 0101 B 107 = 11:47:00 51301 Václavík Radek LCE 0202 B 109 = 11:49:00 ......................... VAK C 111 = 11:51:00 ......................... VAK C 113 = 11:53:00

Kategorie H14C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení   105 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C 76 = 11:16:00 7202876 Tuharský Erik TRI 0100 C 78 = 11:18:00 ......................... VAK C 80 = 11:20:00 49312 Gabrys Adam TRI 0201 C 82 = 11:22:00

Kategorie H16B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   165 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2053541 Müller Jonáš KSU 9906 B 50 = 10:50:00 1369369 Byrczek Jan 14P 0000 C 52 = 10:52:00 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 B 54 = 10:54:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 56 = 10:56:00 2056305 Ondráček Radek KSU 9933 B 58 = 10:58:00 2070842 Karásek Adam ZPV 0001 B 60 = 11:00:00 2054641 Král Jan ZBM 9904 B 62 = 11:02:00 433087 Müller Tomáš OTK 9901 B 64 = 11:04:00 2020742 Beneš Miroslav KON 9915 B 66 = 11:06:00 1403424 Vavřík Tomáš MOV 0004 B 68 = 11:08:00 9201065 Komenda Jan ZBM 9902 B 70 = 11:10:00 7203453 Valík Tomáš AOP 0001 B 72 = 11:12:00 301297 Kaděra Vojta HAV 0000 C 74 = 11:14:00 438043 Florián Vojtěch ABM 9901 B 76 = 11:16:00 2067337 Gedeon Dominik KSU 9900 B 78 = 11:18:00 2073670 Ingršt Matěj ABM 9907 B 80 = 11:20:00 2053585 Bitto Maxim LCE 0003 B 82 = 11:22:00 ......................... VAK C 84 = 11:24:00 2081383 Turza Tomáš LCE 9912 B 86 = 11:26:00 2067336 Grulich Ondřej KSU 0049 B 88 = 11:28:00 2073752 Holesz Sebastian TRI 9902 B 90 = 11:30:00 2049609 Rajnoha David UBM 0003 B 92 = 11:32:00 410254 Sedlář Jan TBM 0010 B 94 = 11:34:00 2032315 Kołeczko Bartosz 11P 0000 C 96 = 11:36:00 336728 Staněk Ondra HAV 0002 C 98 = 11:38:00 52549 Kaprál Jan SSU 0000 B 100 = 11:40:00 ......................... VAK C 102 = 11:42:00

Kategorie H16C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení   125 m, 16 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49481 Strakoš Matěj SFM 9901 C 100 = 11:40:00 416125 Navrátil Adam TRI 9900 C 102 = 11:42:00 ? Prachař Matouš UOL 0000 C 104 = 11:44:00 ......................... VAK C 106 = 11:46:00 232491 Procházka Jakub SOP 9903 C 108 = 11:48:00

Kategorie H18B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   195 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53271 Konečný Daniel BBM 9702 B 50 = 10:50:00 2032321 Borgiel Jarosław 11P 9700 C 52 = 10:52:00 9005223 Vosáhlo Jan SSU 9701 B 54 = 10:54:00 980376 Ptáček Patrik BBM 9800 B 56 = 10:56:00 253380 Zvoníček Jan SKM 9801 C 58 = 10:58:00 331262 Drozd Michal BBM 9701 B 60 = 11:00:00 2028220 Jurczyk Maciej 51P 9800 C 62 = 11:02:00 7200377 Sedláček Ondřej HLV 9732 B 64 = 11:04:00 2035707 Kún Josef BBM 9802 B 66 = 11:06:00 301569 Hubáček Filip JPV 9800 B 68 = 11:08:00 ......................... VAK C 70 = 11:10:00

Kategorie H18C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   105 m, 20 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428209 Božoň Radek BFM 9804 C 2 = 10:02:00 428227 Padrta Pavel MOV 9700 C 4 = 10:04:00 49485 Bernatík Lukáš SFM 9801 B 6 = 10:06:00

Kategorie H20B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   195 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 6 = 10:06:00 8727 Svoboda František SOP 9601 B 8 = 10:08:00

Kategorie H21B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   240 m, 29 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 1 = 10:01:00 1400441 Holas Tomáš AOP 7802 C 3 = 10:03:00 9101183 Holec Honza MOV 6701 C 5 = 10:05:00 8822 Klváček Aleš PTI 8527 C 7 = 10:07:00 232334 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 9 = 10:09:00 52349 Panovec Jan VIC 8931 C 11 = 10:11:00 515192 Novotný Jiří TZL 8001 C 13 = 10:13:00 889295 Rossmanith Vojtěch AOP 9302 C 15 = 10:15:00 52678 Hubáček Josef LCE 6127 C 17 = 10:17:00 446353 Peths Jan KRN 8101 C 19 = 10:19:00 2035148 Otruba Karel PLU 7917 C 21 = 10:21:00 52939 Stoszek Jakub AOP 8300 C 23 = 10:23:00 7202777 Jurczyk Tomasz 51P 9400 C 25 = 10:25:00 52578 Krtička Luděk SSU 7847 C 27 = 10:27:00 52503 Fendrych Michal STE 7607 C 29 = 10:29:00 2045216 Dvorský Vojtěch SKM 9401 C 31 = 10:31:00 760226 Zajíc Josef LOV 7601 C 33 = 10:33:00 7456789 Bubela Tomáš KVS 8100 C 35 = 10:35:00 52641 Kopec Tomáš KRN 8203 C 37 = 10:37:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 39 = 10:39:00 253370 Zvoníček Josef SKM 9404 C 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 43 = 10:43:00 7200324 Tomanek Daniel STE 7401 C 45 = 10:45:00 2045226 Měrka Roman VIC 8308 C 47 = 10:47:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 49 = 10:49:00 2058482 Jílek Jakub KSU 9202 C 51 = 10:51:00 2032320 Masztalski Paweł 11P 8500 C 53 = 10:53:00 53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C 55 = 10:55:00 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 57 = 10:57:00 49679 Verner Tomáš VBM 8204 C 59 = 10:59:00 ......................... VAK C 61 = 11:01:00 ......................... VAK C 63 = 11:03:00 52056 Palát Petr ABM 7415 C 65 = 11:05:00 ......................... VAK C 67 = 11:07:00 515009 Kozák Osvald TBM 8201 R 69 = 11:09:00 681853 Binar Robert UOL 7500 C 71 = 11:11:00 2084933 Slováček Tomáš TZL 8002 C 73 = 11:13:00

Kategorie H21C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   220 m, 26 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52625 Hrouza Jan KRN 8100 C 39 = 10:39:00 2023814 Koťátko Aleš SFM 8303 C 41 = 10:41:00 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 C 43 = 10:43:00 443092 Frainšic Michal BFM 8303 C 45 = 10:45:00 49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 47 = 10:47:00 920681 Ostřanský Filip ASU 9243 C 49 = 10:49:00 2087698 Mutina Václav BFM 9301 C 51 = 10:51:00 9910199 Minarčík Tomáš KRN 8102 C 53 = 10:53:00 49491 Mutina Jiří BFM 9101 C 55 = 10:55:00 232338 Hudeček Tomáš OOP 8201 C 57 = 10:57:00 426344 Kopeček Petr BFM 9602 C 59 = 10:59:00

Kategorie H35B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   220 m, 26 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2070849 Karásek Martin ZPV 7301 C 65 = 11:05:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 67 = 11:07:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 69 = 11:09:00 428768 Dzik Mirosław 42P 7100 C 71 = 11:11:00 2032312 Mastela Rafal 11P 7300 C 73 = 11:13:00 232412 Šarman Radim MOV 6201 C 75 = 11:15:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 77 = 11:17:00 9101186 Svěchota Milan MOV 7202 C 79 = 11:19:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 81 = 11:21:00 ? Zvarik Tomáš ZBM 7702 C 83 = 11:23:00 ......................... VAK C 85 = 11:25:00 2069100 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 87 = 11:27:00 2077795 Tomanek Artur 11P 7400 C 89 = 11:29:00 2045222 Škoda František LCE 7439 C 91 = 11:31:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 93 = 11:33:00 7203332 Jelínek Jan AOP 6401 C 95 = 11:35:00 53242 Milán Pavel TBM 7227 C 97 = 11:37:00 51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 99 = 11:39:00 2075602 Silnoušek Jiří STE 7200 C 101 = 11:41:00 ......................... VAK C 103 = 11:43:00 889301 Slezák Libor LCE 6207 C 105 = 11:45:00 52573 Sita Vratislav SSU 7341 C 107 = 11:47:00 1972223 Porada Robert 12P 7200 C 109 = 11:49:00 8851 Holinka Martin ZPV 6712 C 111 = 11:51:00 53897 Lanc Marian TZL 5806 C 113 = 11:53:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 115 = 11:55:00 1400424 Mašláň Jakub TZL 7801 C 117 = 11:57:00 ......................... VAK C 119 = 11:59:00

Kategorie H35C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   195 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2023813 Bernatík Aleš SFM 7201 C 14 = 10:14:00 7201210 Sedlář Petr TBM 7319 C 16 = 10:16:00 2059751 Svoboda Martin BFM 6701 C 18 = 10:18:00 2027234 Smolka Martin STE 7100 C 20 = 10:20:00 206365 Míl Petr BFM 7101 C 22 = 10:22:00 446432 Štábl Roman KSU 7501 C 24 = 10:24:00 52409 Hubáček Martin CEL 7015 C 26 = 10:26:00 49326 Král Jiří ODR 7300 C 28 = 10:28:00 428279 Špak Zdeněk NNN 02 C 30 = 10:30:00 neregistro 2025345 Juřeník Jiří MOV 7901 C 32 = 10:32:00 ? Čala Robert NNN 01 C 34 = 10:34:00 neregistro 52775 Pavlíček Daniel MOV 7100 C 36 = 10:36:00 887215 Polewka Tomasz 14P 7300 C 38 = 10:38:00 2032329 Masny Krzysztof 11P 7600 C 40 = 10:40:00 7200335 Blažević Roman LCE 7301 C 42 = 10:42:00 2067988 Seidenglanz Marek SSU 7401 C 44 = 10:44:00

Kategorie H40B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   195 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 50 = 10:50:00 53372 Švestka Vítězslav KVS 7301 C 52 = 10:52:00 7203322 Valík Luděk AOP 7101 C 54 = 10:54:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 56 = 10:56:00

Kategorie H45B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   195 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 80 = 11:20:00 7001234 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 82 = 11:22:00 425440 Gola Miroslav VIC 6808 C 84 = 11:24:00 331193 Láznička Libor TZL 6701 C 86 = 11:26:00 7200330 Vlček Roman SKM 7000 C 88 = 11:28:00 2028215 Jurczyk Piotr 51P 6900 C 90 = 11:30:00 7571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 92 = 11:32:00 1396848 Hájek Martin KYL 6801 C 94 = 11:34:00 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 96 = 11:36:00 ......................... VAK C 98 = 11:38:00

Kategorie H45C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   105 m, 20 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51954 Labudík Milan VRB 6202 C 10 = 10:10:00 1403416 Vavřík René MOV 7000 C 12 = 10:12:00 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 14 = 10:14:00 2073714 Argaláš Jaroslav TRI 6202 C 16 = 10:16:00 2056277 Mizera Ladislav ROV 5301 C 18 = 10:18:00 1409878 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 20 = 10:20:00 8785 Szturc Radek TRC 6800 C 22 = 10:22:00 420422 Zatloukal Tomáš SSU 6700 C 24 = 10:24:00 8752 Trojek Jakub TRC 6400 C 26 = 10:26:00 410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 28 = 10:28:00 8787 Niedoba Jan TRC 6200 C 30 = 10:30:00 49378 Bruk Slavomír TRI 6800 C 32 = 10:32:00 434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 34 = 10:34:00 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 36 = 10:36:00 436923 Slavík Tomáš VRB 6808 C 38 = 10:38:00 49476 Lecián Oldřich OOP 6100 C 40 = 10:40:00

Kategorie H50B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   165 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 2 = 10:02:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 4 = 10:04:00 416048 Strakoš Bohumil TZL 6345 C 6 = 10:06:00 neregistro 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 8 = 10:08:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 10 = 10:10:00 2049558 Ryšavý Jiří HAV 5803 C 12 = 10:12:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 14 = 10:14:00 426339 Rohlík Petr KVS 6402 C 16 = 10:16:00 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 18 = 10:18:00 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 20 = 10:20:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 22 = 10:22:00 553436 Patočka Petr BBM 6300 C 24 = 10:24:00 9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 26 = 10:26:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 28 = 10:28:00

Kategorie H55B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   105 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
222893 Wysocki Andrzej 42P 5100 C 70 = 11:10:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 72 = 11:12:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 74 = 11:14:00 889674 Zdanowicz Jan 14P 1400 C 76 = 11:16:00 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 78 = 11:18:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 80 = 11:20:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 82 = 11:22:00 232526 Šrajer Jan OOP 5601 C 84 = 11:24:00 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 86 = 11:26:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 88 = 11:28:00 ......................... VAK C 90 = 11:30:00 7201772 Hirš Libor VBM 6000 C 92 = 11:32:00 8789 Bialožyt Miroslav TRI 5701 C 94 = 11:34:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 96 = 11:36:00 49558 Hanzl Vlastimil VBM 5329 C 98 = 11:38:00 52556 Strachota Jaroslav ASU 5600 C 100 = 11:40:00 52531 Albert František OOL 5804 C 102 = 11:42:00 412345 Wojarski Krzysztof 42P 6000 C 104 = 11:44:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 106 = 11:46:00 410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C 108 = 11:48:00 336791 Lužný Ladislav HAV 6000 C 110 = 11:50:00

Kategorie H55C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   140 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49452 Telecký Martin BFM 5201 C 49 = 10:49:00 neregistro 1006613 Kršák Karel VIC 5902 C 51 = 10:51:00 8783 Stebel Pavel TRC 5800 C 53 = 10:53:00 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 55 = 10:55:00 49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C 57 = 10:57:00 8652 Prokop Lubomír TRI 6001 C 59 = 10:59:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 61 = 11:01:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 63 = 11:03:00 352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C 65 = 11:05:00

Kategorie H60B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   155 m, 18 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 91 = 11:31:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 93 = 11:33:00 1396260 Jelínek Petr TZL 4902 C 95 = 11:35:00 1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 97 = 11:37:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 99 = 11:39:00 2085633 Chmelík Aleš VBM 4732 C 101 = 11:41:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 103 = 11:43:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 105 = 11:45:00

Kategorie H65B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení   125 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 16 = 10:16:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 18 = 10:18:00 64865 Mrkvica Miroslav ZLH 4600 C 20 = 10:20:00 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 22 = 10:22:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 24 = 10:24:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 26 = 10:26:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 28 = 10:28:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 30 = 10:30:00 2049597 Šmakal Pavel TZL 4801 C 32 = 10:32:00 52762 Novotný Stanisl ZLH 4800 C 34 = 10:34:00

Kategorie H65C

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    85 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52616 Komárek Jaromír KSU 4900 C 29 = 10:29:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 31 = 10:31:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 33 = 10:33:00 52773 Vávra Jiří MOV 4102 C 35 = 10:35:00 8751 Opletal Jaroslav TRI 3700 C 37 = 10:37:00 52984 Chylík Pavol MOV 4901 C 39 = 10:39:00

Kategorie H70B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    85 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 45 = 10:45:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 47 = 10:47:00 51374 Diener Herbert MOV 4101 C 49 = 10:49:00 352304 Ostřanský Josef SSU 4302 C 51 = 10:51:00 51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 53 = 10:53:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 55 = 10:55:00 889315 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 57 = 10:57:00

Kategorie H75B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   100 m, 12 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking

Kategorie H80B

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   100 m, 10 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking

Kategorie HDR

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   150 m,  7 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 8663 Bičánek Vít TRI 0700 C 0 = 10:00:00 ? Dittrich Matouš SKM 1000 C 0 = 10:00:00 232139 Holas Štěpán AOP 0900 C 0 = 10:00:00 2082935 Horáčková Karolína NNN 10 C 0 = 10:00:00 neregistro 2045154 Juřeníková Ema MOV 0951 C 0 = 10:00:00 49382 Kaufmanová Šárka TRI 0851 C 0 = 10:00:00 2061790 Klose Albert SFM 1000 C 0 = 10:00:00 49430 Kovalčík Petr AOP 0901 C 0 = 10:00:00 49438 Kovalčíková Alena AOP 0751 C 0 = 10:00:00 53103 Kozák Vojtěch TBM 1101 C 0 = 10:00:00 neregistro 361813 Kołeczko Maksymilian 11P 0501 C 0 = 10:00:00 49498 Králová Hedvika ODR 0850 C 0 = 10:00:00 2061826 Létal Jonáš SFM 0901 C 0 = 10:00:00 361805 Masny Przemyslaw 11P 0500 C 0 = 10:00:00 361806 Masny Tadeusz 11P 0801 C 0 = 10:00:00 ? Mihalka Alexandr NNN 11 C 0 = 10:00:00 neregistro 426342 Mílová Tereza BFM 0751 C 0 = 10:00:00 neregistro 52482 Otrubová Karolína KON 0888 C 0 = 10:00:00 53833 Sedláček Matěj HLV 1000 C 0 = 10:00:00 49451 Slípek Jan BFM 0602 C 0 = 10:00:00 ? Vellechová Eliška MOV 0952 C 0 = 10:00:00 416124 Walaská Klára TRI 0950 C 0 = 10:00:00 53276 Štěpánek Ondřej TBM 0809 C 0 = 10:00:00

Kategorie P

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    95 m, 12 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 49489 Broda Aleš SFM 0201 C 0 = 10:00:00 2067262 Bužek Lubomír BFM 5602 C 0 = 10:00:00 neregistro 49371 Bíčánek Milan TRI 7701 C 0 = 10:00:00 53294 Filipek Daniel TRI 7200 C 0 = 10:00:00 49467 Freith Martin BFM 6801 C 0 = 10:00:00 neregistro 53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 0 = 10:00:00 8660 Haltof Petr TRI 7400 C 0 = 10:00:00 49400 Haltofová Marie TRI 7050 C 0 = 10:00:00 2035161 Haluzíková Barbora SFM 8651 C 0 = 10:00:00 231950 Hendrych Vlastimil HOB 5601 C 0 = 10:00:00 301312 Hendrychová Pavla HOB 6251 C 0 = 10:00:00 ? Jelen Jan HAV 9800 C 0 = 10:00:00 neregistro 438642 Jurčák David SOP 7808 C 0 = 10:00:00 49381 Kaufmanová Martina TRI 7250 C 0 = 10:00:00 neregistro 8664 Kirschner David TRI 7500 C 0 = 10:00:00 2032313 Kołeczko Úukasz 11P 7500 C 0 = 10:00:00 ? Krutilová Lenka NNN 03 C 0 = 10:00:00 neregistro 49479 Králová Ivana ODR 7450 C 0 = 10:00:00 ? Kuchařová Karolína NNN 13 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Květoň Vladimír KSU 6800 C 0 = 10:00:00 53176 Mrozková Olga TRI 7350 C 0 = 10:00:00 2087691 Mutinová Lidmila BFM 6151 C 0 = 10:00:00 neregistro 49454 Mílová Martina BFM 7651 C 0 = 10:00:00 neregistro 443095 Ondráček Martin KSU 7222 C 0 = 10:00:00 ? Polanková Eliška NNN 12 C 0 = 10:00:00 neregistro 49468 Procner Zdeněk BFM 7401 C 0 = 10:00:00 neregistro 53672 Rohlík Jan KVS 9801 C 0 = 10:00:00 51171 Ryšavá Ilona MOV 6251 C 0 = 10:00:00 416050 Sadílková Lenka VIC 7055 C 0 = 10:00:00 436420 Vellech Aleš MOV 8000 C 0 = 10:00:00 896971 Vébrová Šárka HAV 7050 C 0 = 10:00:00 206362 Zahradníková Kateřina BFM 7751 C 0 = 10:00:00 neregistro 2027210 Zatloukalová Eva SSU 7050 C 0 = 10:00:00 neregistro 303027 Šarmanová Jarmila MOV 6750 C 0 = 10:00:00

Kategorie T

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   165 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2015   19:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428300 Bjolek Lukáš BFM 7601 C 0 = 10:00:00 neregistro 49492 Fišerová Klára BFM 9851 C 0 = 10:00:00 neregistro 53233 Gryc Jan TBM 6709 C 0 = 10:00:00 2067992 Novotný Petr NNN 07 C 0 = 10:00:00 neregistro 53892 Sláčík Tomáš 35X 9100 C 0 = 10:00:00 neregistro 8881 Uhrovič Blahoslav PTI 8448 C 0 = 10:00:00