11P UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 17) 361813 HDR 11P0501 Kołeczko Maksymilian 0.00 ( 18) 2032313 P 11P7500 Kołeczko Úukasz 0.00 ( 41) 361805 HDR 11P0500 Masny Przemyslaw 0.00 ( 42) 361806 HDR 11P0801 Masny Tadeusz 0.00 ( 16) 2032311 D16C 11P0050 Mastela Krystyna 2.00 ( 43) 2032329 H35C 11P7600 Masny Krzysztof 40.00 ( 19) 2032321 H18B 11P9700 Borgiel Jarosław 52.00 ( 390) 2032320 H21B 11P8500 Masztalski Paweł 53.00 ( 110) 2032317 D12C 11P0350 Papszun Julia 58.00 ( 14) 2032312 H35B 11P7300 Mastela Rafal 73.00 ( 446) 2077795 H35B 11P7400 Tomanek Artur 89.00 ( 15) 2032315 H16B 11P0000 Kołeczko Bartosz 96.00

12P UKS Reflex Rybnik

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 466) 1998716 D18B 12P9850 Porada Lilianna 63.00 ( 467) 1972223 H35B 12P7200 Porada Robert 109.00

14P UKS Kometa Gliwice

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 378) 886619 D55B 14P5650 Wysocka Jolanta 8.00 ( 312) 2016952 D35C 14P7150 Polewka Beata 11.00 ( 481) 887226 D21B 14P9250 Sanocka Barbara 17.00 ( 482) 2026142 H12C 14P0301 Kołodziejczyk Bartłomi 37.00 ( 299) 887215 H35C 14P7300 Polewka Tomasz 38.00 ( 315) 2026146 D12C 14P0350 Czapska Wiktoria 44.00 ( 483) 2026141 H12C 14P0303 Kołodziejczyk Úukasz 51.00 ( 494) 1369369 H16B 14P0000 Byrczek Jan 52.00 ( 316) 2016492 D16B 14P0050 Úabuda Wiktoria 62.00 ( 319) 2016482 D14B 14P0200 Sobel Natalia 69.00 ( 314) 2021378 H14B 14P0101 Kucharczyk Jakub 75.00 ( 313) 889674 H55B 14P1400 Zdanowicz Jan 76.00 ( 311) 682424 D14B 14P0250 Polewka Aleksandra 79.00 ( 318) 2016961 H14B 14P0201 Kukla Bartosz 105.00

35X VIK (Vizovice, Chrastěšov)

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 470) 53892 T 35X9100 Sláčík Tomáš 0.00 neregistro

42P MUKS Gliwice

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 452) 222893 H55B 42P5100 Wysocki Andrzej 70.00 ( 290) 428768 H35B 42P7100 Dzik Mirosław 71.00 ( 153) 412345 H55B 42P6000 Wojarski Krzysztof 104.00

51P UKS Sparta Czyżowice

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 526) 7202777 H21B 51P9400 Jurczyk Tomasz 25.00 ( 525) 2028219 D16B 51P0050 Jurczyk Marta 60.00 ( 524) 2028220 H18B 51P9800 Jurczyk Maciej 62.00 ( 527) 2028215 H45B 51P6900 Jurczyk Piotr 90.00

ABM KOB Moira Brno

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 475) 332962 H12C ABM0307 Palát Tomáš 27.00 ( 477) 52056 H21B ABM7415 Palát Petr 65.00 ( 476) 2054645 D10C ABM0655 Palátová Renáta 69.00 ( 478) 438043 H16B ABM9901 Florián Vojtěch 76.00 ( 479) 2073670 H16B ABM9907 Ingršt Matěj 80.00

ADA OOB TJ Spartak Adamov

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 59) 52669 H60B ADA5506 Jelínek Roman 103.00

AOP Přátelé orientačního běhu Opava

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 297) 232139 HDR AOP0900 Holas Štěpán 0.00 ( 405) 49438 HDR AOP0751 Kovalčíková Alena 0.00 ( 406) 49430 HDR AOP0901 Kovalčík Petr 0.00 ( 501) 889275 H10N AOP0601 Jelínek Jakub 0.00 ( 295) 1400441 H21B AOP7802 Holas Tomáš 3.00 ( 384) 53278 D21B AOP7951 Gallo Martina 7.00 ( 473) 52986 D21C AOP8850 Stoszková Jana 9.00 ( 407) 51197 D35B AOP7852 Kovalčíková Eva 14.00 ( 458) 889295 H21B AOP9302 Rossmanith Vojtěch 15.00 ( 109) 2075664 D35C AOP7750 Pannová Vendula 23.00 ( 357) 52939 H21B AOP8300 Stoszek Jakub 23.00 ( 519) 49421 D60B AOP5451 Řezníková Renáta 23.00 ( 320) 52295 D35B AOP7251 Kašparová Šárka 28.00 ( 502) 49494 D35B AOP7452 Krasnokutská Magda 32.00 ( 298) 51190 D35B AOP7853 Holasová Šarka 40.00 ( 403) 8796 H40B AOP7301 Kovalčík Tomáš 50.00 ( 125) 410174 H14B AOP0302 Čech Vít 51.00 ( 324) 51321 D14B AOP0350 Hájková Lucie 53.00 ( 186) 7203322 H40B AOP7101 Valík Luděk 54.00 ( 189) 889315 H70B AOP4201 Sedlář Vladimír 57.00 ( 126) 2045206 D16B AOP9951 Čechová Klára 58.00 ( 404) 51198 D12C AOP0453 Kovalčíková Anna 64.00 ( 187) 7203453 H16B AOP0001 Valík Tomáš 72.00 ( 441) 887168 H35B AOP6301 Peřinka Jan 77.00 ( 296) 51195 D10C AOP0651 Holasová Barbora 81.00 ( 325) 515407 D40B AOP7150 Hájková Jitka 87.00 ( 188) 2081359 H14B AOP0301 Valík Adam 89.00 ( 500) 7203332 H35B AOP6401 Jelínek Jan 95.00 ( 448) 2085648 H14B AOP0201 Kostka Jiří 99.00

AOV OOB TJ Baník Ostrava

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 492) 361904 H10N AOV0800 Novák Richard 0.00 ( 493) 336733 H10N AOV0801 Novák Viktor 0.00 ( 491) 515500 H10C AOV0501 Novák Igor 84.00

ASU Magnus Orienteering

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 456) 920681 H21C ASU9243 Ostřanský Filip 49.00 ( 455) 52560 D45C ASU6099 Strachotová Eva 58.00 ( 457) 52556 H55B ASU5600 Strachota Jaroslav 100.00

BBM BETA URSUS Orienteering

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 122) 980377 H50B BBM6508 Ptáček Pavel 18.00 ( 121) 553436 H50B BBM6300 Patočka Petr 24.00 ( 166) 53271 H18B BBM9702 Konečný Daniel 50.00 ( 120) 2056262 D16B BBM0050 Opálková Martina 56.00 ( 123) 980376 H18B BBM9800 Ptáček Patrik 56.00 ( 165) 331262 H18B BBM9701 Drozd Michal 60.00 ( 124) 2035707 H18B BBM9802 Kún Josef 66.00 ( 294) 219273 H60B BBM5300 Ptáček Ladislav 91.00

BFM SKOB Frýdek - Místek

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 8) 428300 T BFM7601 Bjolek Lukáš 0.00 neregistro ( 103) 49492 T BFM9851 Fišerová Klára 0.00 neregistro ( 176) 206362 P BFM7751 Zahradníková Kateřina 0.00 neregistro ( 181) 49468 P BFM7401 Procner Zdeněk 0.00 neregistro ( 182) 49467 P BFM6801 Freith Martin 0.00 neregistro ( 250) 2067262 P BFM5602 Bužek Lubomír 0.00 neregistro ( 300) 49454 P BFM7651 Mílová Martina 0.00 neregistro ( 303) 426342 HDR BFM0751 Mílová Tereza 0.00 neregistro ( 305) 49451 HDR BFM0602 Slípek Jan 0.00 ( 309) 2087691 P BFM6151 Mutinová Lidmila 0.00 neregistro ( 200) 428209 H18C BFM9804 Božoň Radek 2.00 ( 201) 49461 D14C BFM0251 Božoňová Vendula 15.00 ( 252) 443086 D21C BFM8651 Frainšicová Kateřina 15.00 ( 408) 2059751 H35C BFM6701 Svoboda Martin 18.00 ( 304) 206365 H35C BFM7101 Míl Petr 22.00 ( 306) 49460 D35C BFM7752 Zajícová Taťána 25.00 ( 251) 443092 H21C BFM8303 Frainšic Michal 45.00 ( 9) 428272 H12C BFM0305 Bjolek Michal 49.00 ( 174) 49452 H55C BFM5201 Telecký Martin 49.00 neregistro ( 308) 2087698 H21C BFM9301 Mutina Václav 51.00 ( 307) 49456 D12C BFM0351 Zajícová Vendula 52.00 ( 173) 49457 H55C BFM5701 Mutina Vlastimil 55.00 ( 310) 49491 H21C BFM9101 Mutina Jiří 55.00 ( 202) 426344 H21C BFM9602 Kopeček Petr 59.00 ( 512) 49453 D12C BFM0456 Blahutová Adéla 62.00 ( 234) 49455 H55C BFM5301 Zeman Ludvík 63.00 ( 301) 410791 D12C BFM0452 Mílová Klára 70.00 ( 175) 410795 D10C BFM0551 Zahradníková Kateřina 73.00 ( 180) 410792 D12C BFM0453 Procnerová Veronika 78.00 ( 10) 428271 H10C BFM0601 Bjolek Jan 88.00

BOV TJ Baník Ostrava OKD

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 382) 52178 D65B BOV4852 Sikorová Marie 1.00 ( 388) 9576 D70B BOV4251 Stará Pavla 13.00 ( 217) 51370 H65C BOV4901 Dvořák Vlastimil 33.00

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 415) 52409 H35C CEL7015 Hubáček Martin 26.00

HAV SKOB Havířov

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 323) 896971 P HAV7050 Vébrová Šárka 0.00 ( 522) ? P HAV9800 Jelen Jan 0.00 neregistro ( 205) 232145 D21C HAV9650 Kaděrová Vendula 7.00 ( 178) 49408 D21C HAV8550 Fujáková Katka 11.00 ( 156) 2049558 H50B HAV5803 Ryšavý Jiří 12.00 ( 160) 52752 H45C HAV5702 Juračka Zdeněk 14.00 ( 34) 515436 H50B HAV6301 Sochor Tomáš 28.00 ( 155) 49305 H65C HAV4201 Beneš Karel 31.00 ( 419) 2060211 D35B HAV7751 Švidrnochová Hana 34.00 ( 33) 52943 D50B HAV6250 Sochorová Hana 37.00 ( 177) 8815 D45C HAV6751 Vričanová Sylva 52.00 ( 2) 436422 D12C HAV0451 Švidrnochová Eliška 56.00 ( 206) 49428 D45C HAV7051 Kaděrová Barbora 56.00 ( 179) 49306 D45C HAV6652 Opletalová Pavlína 60.00 ( 321) 515066 H35B HAV7103 Vébr Radek 67.00 ( 137) 336721 H55B HAV5701 Jakobi Zdeněk 74.00 ( 204) 301297 H16B HAV0000 Kaděra Vojta 74.00 ( 322) 515058 H14C HAV0200 Vébr Tomáš 76.00 ( 207) 336728 H16B HAV0002 Staněk Ondra 98.00 ( 184) 336791 H55B HAV6000 Lužný Ladislav 110.00

HLV KČT - OB Holešov

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 445) 53833 HDR HLV1000 Sedláček Matěj 0.00 ( 443) 53827 H50B HLV6404 Sedláček Jaroslav 4.00 ( 444) 7200377 H18B HLV9732 Sedláček Ondřej 64.00 ( 442) 416084 D40B HLV7060 Sedláčková Jana 97.00 ( 105) 416088 H60B HLV4801 Peška Antonín 105.00

HOB SKOB Horní Benešov

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 488) 301312 P HOB6251 Hendrychová Pavla 0.00 ( 489) 231950 P HOB5601 Hendrych Vlastimil 0.00 ( 487) 301304 D35C HOB7051 Hendrychová Marcela 7.00

JPV Oddíl OS SK Prostějov

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 35) 9998666 H50B JPV6217 Chmelař Miroslav 26.00 ( 259) 301569 H18B JPV9800 Hubáček Filip 68.00

JZL TJ Jižní svahy Zlín

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 260) 53353 H14B JZL0201 Kundrata Jan 55.00

KON KOB Konice

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 140) 52482 HDR KON0888 Otrubová Karolína 0.00 ( 119) 433100 H50B KON6111 Grepl Ladislav 22.00 ( 139) 995816 D21B KON7852 Otrubová Johana 25.00 ( 11) 2020742 H16B KON9915 Beneš Miroslav 66.00 ( 192) 52412 D55C KON5887 Smičková Eva 70.00 ( 193) 52722 D18B KON9898 Vlachová Kateřina 73.00 ( 194) 49367 D18B KON9771 Müllerová Kristýna 81.00

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 20) 9454545 D21B KRN8353 Sukeníková Zuzana 1.00 ( 13) 52533 D21B KRN8456 Kopcová Michaela 13.00 ( 379) 52627 D21C KRN8383 Jiříčková Bětka 17.00 ( 54) 446353 H21B KRN8101 Peths Jan 19.00 ( 12) 52641 H21B KRN8203 Kopec Tomáš 37.00 ( 380) 52625 H21C KRN8100 Hrouza Jan 39.00 ( 21) 9910199 H21C KRN8102 Minarčík Tomáš 53.00 ( 520) 446438 D12C KRN0353 Švihelová Viktorie 74.00

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 343) 443095 P KSU7222 Ondráček Martin 0.00 ( 356) ? P KSU6800 Květoň Vladimír 0.00 ( 339) 443099 D35C KSU7676 Ondráčková Adéla 15.00 ( 342) 442855 D35C KSU7272 Krčová Martina 21.00 ( 341) 446432 H35C KSU7501 Štábl Roman 24.00 ( 347) 52616 H65C KSU4900 Komárek Jaromír 29.00 ( 344) 446437 H12C KSU0606 Štábl Patrik 35.00 ( 349) 2058480 H14B KSU0401 Štábl Adam 45.00 ( 335) 2053541 H16B KSU9906 Müller Jonáš 50.00 ( 338) 2058482 H21B KSU9202 Jílek Jakub 51.00 ( 353) 229473 H16B KSU0013 Šafář Vojtěch 54.00 ( 350) 2053547 H14B KSU0306 Stryk Štěpán 57.00 ( 334) 2056305 H16B KSU9933 Ondráček Radek 58.00 ( 340) 886296 H35B KSU7601 Hecl Miloš 69.00 ( 346) 446425 D16B KSU0050 Pšenčíková Adéla 72.00 ( 336) 2067337 H16B KSU9900 Gedeon Dominik 78.00 ( 345) 886293 H55B KSU5749 Janů Zdeněk 80.00 ( 352) 2067338 D14B KSU0197 Hajduková Jana 83.00 ( 354) 2056308 H14B KSU0105 Šafář Martin 87.00 ( 348) 2067336 H16B KSU0049 Grulich Ondřej 88.00 ( 355) 2058481 H14B KSU0101 Krč Matěj 93.00 ( 351) 2058486 H14B KSU0201 Hecl František 103.00 ( 337) 2058483 D20B KSU9559 Habigerová Radka 115.00

KVS SKOB Kobra Vsetín

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 436) 53672 P KVS9801 Rohlík Jan 0.00 ( 437) 426339 H50B KVS6402 Rohlík Petr 16.00 ( 484) 7456789 H21B KVS8100 Bubela Tomáš 35.00 ( 435) 7864 H12C KVS0301 Rohlík Zbyněk 43.00 ( 262) 53372 H40B KVS7301 Švestka Vítězslav 52.00

KYL SK SP Kylešovice

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 326) 1396848 H45B KYL6801 Hájek Martin 94.00

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 60) 1409878 H45C LBM6113 Korpas Jaroslav 20.00 ( 61) 9101707 D14B LBM0151 Korpasová Lucie 59.00 ( 196) 52058 D55C LBM5558 Salajková Věra 68.00 ( 62) 52029 D40B LBM7362 Korpasová Ivana 83.00

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 277) 2080938 D10N LCE0852 Škodová Štěpánka 0.00 ( 289) 253362 D10N LCE0851 Michálková Sabina 0.00 ( 283) 52678 H21B LCE6127 Hubáček Josef 17.00 ( 272) 331675 D21B LCE8151 Michálková Renata 27.00 ( 273) 416074 D14B LCE0254 Nevěřilová Kateřina 39.00 ( 280) 52698 D50B LCE5852 Vlažná Mirka 41.00 ( 386) 7200335 H35C LCE7301 Blažević Roman 42.00 ( 269) 889302 D45B LCE6569 Hubáčková Dagmar 48.00 ( 271) 2085587 D16B LCE0055 Malotová Kamila 48.00 ( 274) 1400427 D14B LCE0251 Pišová Barbora 51.00 ( 278) 52687 D16B LCE0051 Špendlíková Kamila 52.00 ( 279) 889289 D45B LCE6359 Vavrysová Iva 56.00 ( 270) 889310 D12C LCE0351 Hubáčková Dagmar 60.00 ( 275) 2056310 D14B LCE0152 Plášková Anna 65.00 ( 267) 52694 D45B LCE6461 Ferdusová Eva 66.00 ( 276) 52695 D16B LCE0052 Ressová Tereza 68.00 ( 268) 2020727 D18B LCE9852 Hanousková Renata 69.00 ( 281) 2082928 D18B LCE9761 Zentrichová Daniela 75.00 ( 282) 2053585 H16B LCE0003 Bitto Maxim 82.00 ( 284) 2049539 H14B LCE0101 Janík Patrik 85.00 ( 287) 2081383 H16B LCE9912 Turza Tomáš 86.00 ( 285) 2045222 H35B LCE7439 Škoda František 91.00 ( 286) 889301 H35B LCE6207 Slezák Libor 105.00 ( 288) 51301 H14B LCE0202 Václavík Radek 109.00

LOV lepus.cz

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 541) 760226 H21B LOV7601 Zajíc Josef 33.00

MOV SKOB Ostrava

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 4) 303027 P MOV6750 Šarmanová Jarmila 0.00 ( 37) 2020706 H10N MOV0601 Juřeník Jakub 0.00 ( 38) 2045154 HDR MOV0951 Juřeníková Ema 0.00 ( 56) 51372 D10N MOV0751 Štětínská Tereza 0.00 ( 411) 51171 P MOV6251 Ryšavá Ilona 0.00 ( 417) 436420 P MOV8000 Vellech Aleš 0.00 ( 418) ? HDR MOV0952 Vellechová Eliška 0.00 ( 538) 428227 H18C MOV9700 Padrta Pavel 4.00 ( 203) 9101183 H21B MOV6701 Holec Honza 5.00 ( 543) 2025346 D35C MOV7450 Vavříková Iveta 9.00 ( 542) 1403416 H45C MOV7000 Vavřík René 12.00 ( 36) 420413 D35B MOV8052 Juřeníková Hana 22.00 ( 131) 232406 D35C MOV7650 Štětínská Soňa 27.00 ( 454) 52783 H65B MOV4803 Rokosz Bohumil 28.00 ( 416) 428235 D35C MOV8051 Vellechová Radka 31.00 ( 39) 2025345 H35C MOV7901 Juřeník Jiří 32.00 ( 24) 52773 H65C MOV4102 Vávra Jiří 35.00 ( 453) 51373 D50B MOV6351 Rokoszová Jaroslava 35.00 ( 330) 2027243 H45C MOV6702 Vývoda Zdeněk 36.00 ( 551) 52775 H35C MOV7100 Pavlíček Daniel 36.00 ( 172) 52984 H65C MOV4901 Chylík Pavol 39.00 ( 449) 51374 H70B MOV4101 Diener Herbert 49.00 ( 55) 52780 H40B MOV7104 Štětínský Pavel 56.00 ( 171) 352301 H55C MOV5601 Slivečka Jaromír 65.00 ( 52) 1403424 H16B MOV0004 Vavřík Tomáš 68.00 ( 523) 2032153 D16B MOV9951 Švidrnochová Lenka 74.00 ( 3) 232412 H35B MOV6201 Šarman Radim 75.00 ( 44) 9101186 H35B MOV7202 Svěchota Milan 79.00 ( 32) 52774 H55B MOV5201 Juřeník Josef 88.00 ( 183) 51174 D40B MOV7352 Hulenková Martina 89.00 ( 104) 232392 D18C MOV9751 Svěchotová Natálie 90.00

NNN Neregistrovaní

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 508) ? P NNN03 Krutilová Lenka 0.00 neregistro ( 509) 2082935 HDR NNN10 Horáčková Karolína 0.00 neregistro ( 510) ? HDR NNN11 Mihalka Alexandr 0.00 neregistro ( 511) 2067992 T NNN07 Novotný Petr 0.00 neregistro ( 529) ? P NNN12 Polanková Eliška 0.00 neregistro ( 540) ? P NNN13 Kuchařová Karolína 0.00 neregistro ( 507) 428279 H35C NNN02 Špak Zdeněk 30.00 neregistro ( 506) ? H35C NNN01 Čala Robert 34.00 neregistro

ODR SKOB Odry

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 532) 49498 HDR ODR0850 Králová Hedvika 0.00 ( 533) 49479 P ODR7450 Králová Ivana 0.00 ( 534) 49326 H35C ODR7300 Král Jiří 28.00 ( 531) 49334 H12C ODR0400 Král Jiří 47.00 ( 106) 52756 H35B ODR7101 Rigó Marek 81.00

OOL SK Haná orienteering

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 40) 895219 H55B OOL5707 Zdráhal Robert 86.00 ( 129) 307337 H55B OOL5904 Višňa Milan 96.00 ( 130) 52531 H55B OOL5804 Albert František 102.00

OOP TJ Opava

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 101) 49301 H65B OOP5001 Ševčík Břetislav 16.00 ( 392) 49472 D35C OOP7453 Leciánová Vanda 17.00 ( 391) 49476 H45C OOP6100 Lecián Oldřich 40.00 ( 23) 52766 H70B OOP4401 Nosek Jiří 45.00 ( 46) 52767 D45B OOP6750 Kociánová Eva 46.00 ( 102) 232338 H21C OOP8201 Hudeček Tomáš 57.00 ( 47) 49416 H55B OOP5302 Rychlý Miloš 72.00 ( 504) 232526 H55B OOP5601 Šrajer Jan 84.00

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 459) 52348 H50B OTK6201 Panovec Vladan 14.00 ( 461) 426381 D12C OTK0351 Panovcová Anita 46.00 ( 460) 433087 H16B OTK9901 Müller Tomáš 64.00

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 548) 52051 D55C PBM5451 Robotková Lenka 66.00 ( 530) 52027 H55B PBM5303 Robotka Libor 82.00

PLU TJ Sokol Plumlov

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 480) 2035148 H21B PLU7917 Otruba Karel 21.00 ( 138) 2051506 H12C PLU0501 Otruba František 31.00

PTI Sportovní klub Ptení

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 536) 8881 T PTI8448 Uhrovič Blahoslav 0.00 ( 485) 8843 D21C PTI8485 Zavadilová Simona 1.00 ( 545) 8822 H21B PTI8527 Klváček Aleš 7.00 ( 474) 8829 D21B PTI8771 Boháčová Lucie 29.00

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 359) 51994 H65B PZR4417 Pospíšil Jaromír 24.00 ( 127) 51900 D50B PZR5654 Rosecká Alena 39.00 ( 128) 2052352 H14B PZR0102 Poláček Tomáš 49.00 ( 159) 126 D12C PZR0351 Sobotková Klára 50.00 ( 158) 53152 D14B PZR0152 Polanská Nelly 71.00

ROV OK Zubří

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 513) 2056277 H45C ROV5301 Mizera Ladislav 18.00

SBR SKOB Bruntál

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 113) 51913 H50B SBR5501 Vodička Luděk 2.00 ( 116) 51910 H65B SBR4801 Toman Stanislav 22.00 ( 115) 51904 H65B SBR4701 Blažek Václav 26.00 ( 114) 51905 H70B SBR4501 Dospíšil Jaroslav 53.00

SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 224) 2061826 HDR SFM0901 Létal Jonáš 0.00 ( 226) 2035161 P SFM8651 Haluzíková Barbora 0.00 ( 228) 49489 P SFM0201 Broda Aleš 0.00 ( 230) 2061790 HDR SFM1000 Klose Albert 0.00 ( 223) 49443 D21C SFM8252 Létalová Soňa 3.00 ( 389) 49482 D35C SFM7351 Klose Petra 5.00 ( 233) 49485 H18C SFM9801 Bernatík Lukáš 6.00 ( 227) 49441 D35C SFM7152 Brodová Gabriela 13.00 ( 222) 2023813 H35C SFM7201 Bernatík Aleš 14.00 ( 232) 49450 D14C SFM0251 Bernatíková Hana 19.00 ( 231) 49487 D35C SFM7151 Bernatíková Šárka 29.00 ( 225) 2023814 H21C SFM8303 Koťátko Aleš 41.00 ( 229) 49481 H16C SFM9901 Strakoš Matěj 100.00

SKM KOB Směr Kroměříž

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 400) ? HDR SKM1000 Dittrich Matouš 0.00 ( 521) 425530 H20B SKM9501 Krajcar Ivo 6.00 ( 550) 2045216 H21B SKM9401 Dvorský Vojtěch 31.00 ( 402) 52208 D35B SKM7750 Dittrichová Andrea 38.00 ( 132) 253370 H21B SKM9404 Zvoníček Josef 41.00 ( 398) 253379 D14B SKM0251 Dittrichová Michaela 57.00 ( 329) 253380 H18B SKM9801 Zvoníček Jan 58.00 ( 401) 53811 D10C SKM0551 Dittrichová Lucie 77.00 ( 333) 7200330 H45B SKM7000 Vlček Roman 88.00 ( 397) 52207 H35B SKM7501 Dittrich Pavel 93.00 ( 399) 436930 H14B SKM0201 Blank Noah 101.00

SOP OOB TJ Slezan Opava

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 152) 438642 P SOP7808 Jurčák David 0.00 ( 25) 446344 D65B SOP4851 Suchánková Libuše 5.00 ( 149) 8727 H20B SOP9601 Svoboda František 8.00 ( 150) 49388 D21C SOP8852 Válková Zuzana 13.00 ( 151) 434592 H45C SOP5702 Vašek Rudolf 34.00 ( 145) 8725 H21C SOP9301 Pospíšil Petr 43.00 ( 144) 425583 D14B SOP0151 Poláková Lenka 45.00 ( 141) 49304 H21C SOP8802 Lichý Ondřej 47.00 ( 146) 253106 H16B SOP9901 Procházka Zdeněk 56.00 ( 162) 49391 H55C SOP5701 Pospíšil Václav 57.00 ( 142) 53420 H55C SOP5102 Malysa Ján 61.00 ( 148) 433097 D40B SOP7351 Procházková Martina 85.00 ( 170) 8720 H60B SOP5101 Jurčák Karel 93.00 ( 154) 49350 H45B SOP6201 Bačo Lubomír 96.00 ( 143) 53462 H55B SOP5801 Moravec Stanislav 106.00 ( 377) 232491 H16C SOP9903 Procházka Jakub 108.00 ( 147) 49302 D20B SOP9551 Procházková Marie 111.00

SSU SK Severka Šumperk

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 257) 2027210 P SSU7050 Zatloukalová Eva 0.00 neregistro ( 395) 6710 D10N SSU0650 Seidenglanzová Johana 0.00 ( 255) 420422 H45C SSU6700 Zatloukal Tomáš 24.00 ( 505) 52578 H21B SSU7847 Krtička Luděk 27.00 ( 393) 2067988 H35C SSU7401 Seidenglanz Marek 44.00 ( 30) 352304 H70B SSU4302 Ostřanský Josef 51.00 ( 263) 9005223 H18B SSU9701 Vosáhlo Jan 54.00 ( 266) 1406132 D45B SSU6091 Králová Zdenka 54.00 ( 31) 224901 D45B SSU6591 Ostřanská Iveta 58.00 ( 394) 1407427 H14B SSU0202 Seidenglanz Jáchym 73.00 ( 256) 224900 D14B SSU0158 Zatloukalová Hana 75.00 ( 258) 2025342 D16B SSU9950 Zatloukalová Romana 76.00 ( 549) 2069100 H35B SSU7004 Kašpar Jaroslav 87.00 ( 107) 51508 H35B SSU6301 Valenta Jiří 99.00 ( 195) 52549 H16B SSU0000 Kaprál Jan 100.00 ( 111) 52573 H35B SSU7341 Sita Vratislav 107.00

STE SK SKI-OB Šternberk

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 375) 1007548 D21B STE7054 Skyvová Kristýna 9.00 ( 374) 52517 H65B STE4801 Sklenář Antonín 18.00 ( 373) 2027234 H35C STE7100 Smolka Martin 20.00 ( 367) 52503 H21B STE7607 Fendrych Michal 29.00 ( 369) 1007547 H21B STE6501 Skyva Petr 39.00 ( 366) 2032142 H14B STE0207 Svoboda Radek 43.00 ( 370) 7200324 H21B STE7401 Tomanek Daniel 45.00 ( 199) 7203461 D14B STE0152 Skoupá Vendula 47.00 ( 363) 2032192 H14B STE0202 Lukašák Šimon 47.00 ( 368) 52516 H21B STE7505 Pudel Jarda 49.00 ( 362) 2027230 D14B STE0250 Smolková Sabina 55.00 ( 371) 1401181 H21B STE5809 Václavek Tomáš 57.00 ( 360) 2035723 D12C STE0450 Lukašáková Sára 72.00 ( 544) 2073721 H14B STE0208 Doležal Matyáš 79.00 ( 361) 2035722 D14B STE0252 Marková Ema 81.00 ( 365) 2027218 H14B STE0204 Světnický František 95.00 ( 372) 2075602 H35B STE7200 Silnoušek Jiří 101.00 ( 364) 2027241 H14B STE0101 Neumann David 107.00 ( 376) 52506 H35B STE6307 Hepnar Luboš 115.00

TBM KOS TJ Tesla Brno

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 292) 53103 HDR TBM1101 Kozák Vojtěch 0.00 neregistro ( 409) 53233 T TBM6709 Gryc Jan 0.00 ( 413) 53232 H10N TBM0607 Štěpánek Jan 0.00 ( 414) 53276 HDR TBM0809 Štěpánek Ondřej 0.00 ( 331) 7201210 H35C TBM7319 Sedlář Petr 16.00 ( 293) 515006 D35B TBM7952 Kozáková Zdenka 18.00 ( 100) 410192 D60B TBM5253 Cigošová Anna 19.00 ( 412) 2049566 D21B TBM7654 Štěpánková Kateřina 31.00 ( 264) 230679 D35B TBM7467 Grycová Petra 36.00 ( 539) 2067220 H14B TBM0107 Pelánek Ondřej 41.00 ( 254) 331291 D16B TBM0050 Špringlová Kamila 44.00 ( 118) 888648 H12C TBM0406 Gryc Ondřej 57.00 ( 135) 443078 H14B TBM0111 Milán Tomáš 59.00 ( 291) 515009 H21B TBM8201 Kozák Osvald 69.00 ( 185) 2042517 H14B TBM0103 Kligl Radim 71.00 ( 108) 53247 D14B TBM0199 Hlaváčová Anežka 77.00 ( 134) 888640 H14B TBM0411 Milán Jakub 77.00 ( 332) 410254 H16B TBM0010 Sedlář Jan 94.00 ( 117) 995867 H14B TBM0106 Gryc Vojtěch 97.00 ( 133) 53242 H35B TBM7227 Milán Pavel 97.00 ( 58) 410327 H55B TBM5807 Šebesta Vlastislav 108.00

TRC SKOB BETA Třinec

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 516) 8785 H45C TRC6800 Szturc Radek 22.00 ( 528) 8752 H45C TRC6400 Trojek Jakub 26.00 ( 518) 8787 H45C TRC6200 Niedoba Jan 30.00 ( 517) 8783 H55C TRC5800 Stebel Pavel 53.00

TRI TJ TŽ Třinec

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 77) 53215 H10N TRI0601 Holesz Stanislav 0.00 ( 78) 52289 H10N TRI0602 Kaufman Jan 0.00 ( 79) 8663 HDR TRI0700 Bičánek Vít 0.00 ( 80) 49382 HDR TRI0851 Kaufmanová Šárka 0.00 ( 81) 416124 HDR TRI0950 Walaská Klára 0.00 ( 86) 49371 P TRI7701 Bíčánek Milan 0.00 ( 87) 8664 P TRI7500 Kirschner David 0.00 ( 88) 8660 P TRI7400 Haltof Petr 0.00 ( 89) 49400 P TRI7050 Haltofová Marie 0.00 ( 90) 53294 P TRI7200 Filipek Daniel 0.00 ( 95) 53180 P TRI6201 Haltof Jindřich 0.00 ( 99) 53176 P TRI7350 Mrozková Olga 0.00 ( 167) 49381 P TRI7250 Kaufmanová Martina 0.00 neregistro ( 64) 49360 D14C TRI0150 Warcopová Kateřina 13.00 ( 91) 2073714 H45C TRI6202 Argaláš Jaroslav 16.00 ( 67) 53178 D14C TRI0250 Navrátilová Adéla 17.00 ( 50) 7200590 H12C TRI0400 Kovařík Tomáš 29.00 ( 93) 49378 H45C TRI6800 Bruk Slavomír 32.00 ( 69) 49366 H12C TRI0300 Haltof Adam 33.00 ( 98) 8751 H65C TRI3700 Opletal Jaroslav 37.00 ( 71) 416128 H12C TRI0401 Mrozek Pawel 41.00 ( 68) 49365 D14B TRI0251 Mrozek Teresa 43.00 ( 96) 8659 D50B TRI6450 Jastrzembská Jarmila 45.00 ( 72) 416126 D12C TRI0450 Bruková Petra 48.00 ( 65) 49377 H14B TRI0200 Haltof Marek 53.00 ( 97) 51446 D45C TRI6350 Bialožytová Pavla 54.00 ( 92) 8652 H55C TRI6001 Prokop Lubomír 59.00 ( 49) 7200589 H14B TRI0101 Kovařík Martin 63.00 ( 73) 8658 D12C TRI0451 Haltofová Romana 68.00 ( 85) 8667 D18B TRI9756 Kovářová Tereza 71.00 ( 84) 416127 D18B TRI9761 Kaufmanová Ivana 77.00 ( 63) 7202876 H14C TRI0100 Tuharský Erik 78.00 ( 70) 51461 H14B TRI0301 Bialožyt Marek 81.00 ( 66) 49312 H14C TRI0201 Gabrys Adam 82.00 ( 220) 49396 H10C TRI0501 Sikora Matěj 86.00 ( 74) 49341 H10C TRI0502 Bíčánek Jan 90.00 ( 82) 2073752 H16B TRI9902 Holesz Sebastian 90.00 ( 51) 7200587 D40B TRI6950 Kovaříková Mária 93.00 ( 75) 8651 H10C TRI0505 Cieslar Michael 94.00 ( 94) 8789 H55B TRI5701 Bialožyt Miroslav 94.00 ( 76) 7862 H10C TRI0506 Kirschner Damian 98.00 ( 83) 416125 H16C TRI9900 Navrátil Adam 102.00 ( 221) 49327 H10C TRI0503 Damek Ondřej 102.00

TTR OOB Třebíč

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 53) 52251 H55B TTR5401 Koudelný Jiří 78.00

TZL SKOB Zlín

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 515) ? H10N TZL Tadeáš Vodák 0.00 neregistro ( 216) 207823 D55B TZL5757 Jelínková Dagmar 2.00 ( 490) 53339 D21B TZL8181 Slováčková Věra 3.00 ( 57) 416048 H50B TZL6345 Strakoš Bohumil 6.00 neregistro ( 434) 515192 H21B TZL8001 Novotný Jiří 13.00 ( 432) 53313 D21B TZL7979 Mašláňová Hana 19.00 ( 45) 8930 D60B TZL5254 Horynová Eva 21.00 ( 317) 52223 D21B TZL7653 Pekárková Eva 23.00 ( 535) 218979 D35B TZL7652 Nešporová Barbora 26.00 ( 112) 2049597 H65B TZL4801 Šmakal Pavel 32.00 ( 261) 2070833 H12C TZL0404 Novosad Pavel 39.00 neregistro ( 240) 8591 D14B TZL0257 Šuráňová Pavlína 41.00 ( 514) ? D12C TZL0452 Kolaříková Eliška 42.00 neregistro ( 22) 53837 D50B TZL6351 Koláriková Irena 43.00 ( 242) 8594 H12C TZL0401 Eichler Vít 45.00 ( 136) 425533 H70B TZL3613 Láznička Alois 47.00 ( 190) 331685 D45B TZL6751 Lázničková Marcela 52.00 ( 241) 8593 H12C TZL0400 Šemnický Jakub 53.00 ( 243) 8595 D12C TZL0451 Mrkvičková Ema 54.00 ( 238) 8584 D14B TZL0253 Tichá Marie 61.00 ( 249) 8601 D16B TZL9951 Tichá Veronika 66.00 ( 239) 8585 D14B TZL0255 Kočová Halina 67.00 ( 244) 53853 D10C TZL0550 Batani Valeria 71.00 ( 237) 8582 D14B TZL0252 Tichá Julie 73.00 ( 265) 2084933 H21B TZL8002 Slováček Tomáš 73.00 ( 245) 53354 D10C TZL0551 Batani Valentina 75.00 ( 246) 53831 D10C TZL0552 Matochová Adélka 79.00 ( 253) 53317 D40B TZL7351 Batani Hana 81.00 ( 236) 8581 H14B TZL0202 Bartík Filip 83.00 ( 191) 331193 H45B TZL6701 Láznička Libor 86.00 ( 235) 218977 H14B TZL0201 Chovanec Václav 91.00 ( 248) 7571221 H45B TZL5704 Krejčík Zbyněk 92.00 ( 302) 2070831 H10C TZL0502 Pekárek Tobias 92.00 ( 48) 426400 D40B TZL7352 Chovancová Jana 95.00 ( 157) 1396260 H60B TZL4902 Jelínek Petr 95.00 ( 247) 8596 H10C TZL0601 Strakoš Ondřej 96.00 ( 215) 219271 H60B TZL5102 Jelínek Vít 99.00 ( 358) 53897 H35B TZL5806 Lanc Marian 113.00 ( 433) 1400424 H35B TZL7801 Mašláň Jakub 117.00

UBM MENISKOS Brno

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 410) 2049609 H16B UBM0003 Rajnoha David 92.00

UOL SK UP Olomouc

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 163) 52733 H50B UOL6503 Šimek Roman 10.00 ( 497) 2049585 D35B UOL7751 Binarová Jitka 16.00 ( 496) 1398997 D12C UOL0452 Binarová Adéla 40.00 ( 547) 52476 D45B UOL6653 Šimková Hana 62.00 ( 164) 52729 H14B UOL0104 Šimek Štěpán 67.00 ( 495) 681853 H21B UOL7500 Binar Robert 71.00 ( 546) ? H16C UOL0000 Prachař Matouš 104.00

VBM VSK Mendelu Brno

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 210) 53306 D55B VBM5754 Dokoupilová Zuzana 6.00 ( 208) 361990 D21B VBM9353 Chmelíková Zuzana 11.00 ( 209) 53211 D21B VBM8558 Vernerová Radka 21.00 ( 450) 410321 H45C VBM6501 Jordanov Nikolaj 28.00 ( 451) 49651 H70B VBM4410 Bauer Emil 55.00 ( 211) 49679 H21B VBM8204 Verner Tomáš 59.00 ( 213) 7201772 H55B VBM6000 Hirš Libor 92.00 ( 212) 49558 H55B VBM5329 Hanzl Vlastimil 98.00 ( 214) 2085633 H60B VBM4732 Chmelík Aleš 101.00

VIC OB Vizovice

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 440) 416050 P VIC7055 Sadílková Lenka 0.00 ( 469) 53887 D21C VIC9191 Kršáková Marie 5.00 ( 161) 52349 H21B VIC8931 Panovec Jan 11.00 ( 29) 253155 D35B VIC7658 Fukátková Miroslava 20.00 ( 396) 2045226 H21B VIC8308 Měrka Roman 47.00 ( 328) 7201818 D14B VIC0162 Golová Tereza 49.00 ( 468) 1006613 H55C VIC5902 Kršák Karel 51.00 ( 439) 53122 D14B VIC0151 Sadílková Iva 63.00 ( 383) 2073711 D16B VIC9959 Slovenčíková Eliška 64.00 ( 503) 1006616 D18B VIC9898 Kůstková Daniela 67.00 ( 438) 52293 H45B VIC6901 Sadílek Martin 80.00 ( 327) 425440 H45B VIC6808 Gola Miroslav 84.00

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 463) 232194 H10N VRB0505 Slavík Ondřej 0.00 ( 464) 51954 H45C VRB6202 Labudík Milan 10.00 ( 462) 2067389 D35C VRB7373 Slavíková Lenka 19.00 ( 465) 436923 H45C VRB6808 Slavík Tomáš 38.00

ZBM SK Žabovřesky Brno

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 425) 49690 H21B ZBM8511 Drábek Jan 1.00 ( 422) 232005 D55B ZBM5582 Kabáthová Jitka 4.00 ( 537) 888602 D21B ZBM8870 Chromá Adéla 5.00 ( 424) 232334 H21B ZBM8411 Liščinský Tomáš 9.00 ( 420) 410338 D16B ZBM0060 Auermüllerová Anna 54.00 ( 430) 2054641 H16B ZBM9904 Král Jan 62.00 ( 421) 1400432 H14B ZBM0200 Coufal Jáchym 69.00 ( 429) 9201065 H16B ZBM9902 Komenda Jan 70.00 ( 431) 122 D16B ZBM9952 Malivánková Eva 70.00 ( 428) 331027 D18B ZBM9862 Chroustová Šárka 79.00 ( 423) ? H35B ZBM7702 Zvarik Tomáš 83.00 ( 427) 1441628 D18B ZBM9755 Nedbálková Hana 83.00 ( 426) 2075663 D20B ZBM9550 Galatíková Lucie 113.00

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 472) 52782 D65B ZLH4950 Mrkvicová Ludmila 3.00 ( 197) 52763 D65B ZLH4850 Novotná Ludmila 7.00 ( 471) 64865 H65B ZLH4600 Mrkvica Miroslav 20.00 ( 387) 352318 H65B ZLH4801 Babák Jiří 30.00 ( 198) 52762 H65B ZLH4800 Novotný Stanisl 34.00 ( 6) 331514 D16B ZLH0051 Novotná Tereza 50.00 ( 7) 331363 D18B ZLH9851 Novotná Klára 65.00 ( 5) 7001234 H45B ZLH7001 Novotný Tomáš 82.00

ZPV KOB ZPV Prostějov

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 499) 231248 H50B ZPV5706 Jaroš Vojtěch 8.00 ( 381) 52581 H50B ZPV6213 Křeček Miroslav 20.00 ( 219) 2073659 D16B ZPV9999 Křečková Jana 46.00 ( 498) 52654 D45B ZPV6666 Jarošová Petra 50.00 ( 27) 2070842 H16B ZPV0001 Karásek Adam 60.00 ( 168) 52427 D45B ZPV6553 Jirková Renata 60.00 ( 169) 206496 H14B ZPV0201 Jirka Matyáš 61.00 ( 218) 52582 D45B ZPV7076 Křečková Petra 64.00 ( 28) 2070849 H35B ZPV7301 Karásek Martin 65.00 ( 26) 428201 D40B ZPV6970 Karásková Marcela 79.00 ( 385) 1400440 H60B ZPV5100 Pilc Oldřich 97.00 ( 486) 8851 H35B ZPV6712 Holinka Martin 111.00

ZVS TJ Zbrojovka Vsetín

17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček NEDĚLE - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 447) 53890 H21B ZVS6901 Šamánek Petr 55.00