Kategorie D10C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   105 m,  7 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2054645 Palátová Renáta ABM 0655 C 50 = 12:50:00 410795 Zahradníková Kateřina BFM 0551 C 52 = 12:52:00 51195 Holasová Barbora AOP 0651 C 54 = 12:54:00 53354 Batani Valentina TZL 0551 C 56 = 12:56:00 ? Tomčíková Eliška VRB 0555 C 58 = 12:58:00 53831 Matochová Adélka TZL 0552 C 60 = 13:00:00 53811 Dittrichová Lucie SKM 0551 C 62 = 13:02:00 53853 Batani Valeria TZL 0550 C 64 = 13:04:00 2080967 Zatloukalová Julie STE 0650 C 66 = 13:06:00 ......................... VAK C 68 = 13:08:00

Kategorie D10N

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   135 m,  8 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 ? Malá Karolína VRB 0777 C 0 = 12:00:00 253362 Michálková Sabina LCE 0851 C 0 = 12:00:00 436424 Musálková Klára MOV 0750 C 0 = 12:00:00 ? Nováková Anežka PLU 0650 C 0 = 12:00:00 6710 Seidenglanzová Johana SSU 0650 C 0 = 12:00:00 428222 TRibusová Julie KRN 0750 C 0 = 12:00:00 52617 Tomanková Alice KSU 0959 C 0 = 12:00:00 2080938 Škodová Štěpánka LCE 0852 C 0 = 12:00:00 51372 Štětínská Tereza MOV 0751 C 0 = 12:00:00

Kategorie D12C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení   165 m,  6 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2051531 Hartmannová Anna PLU 0354 C 2 = 12:02:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 4 = 12:04:00 126 Sobotková Klára PZR 0351 B 6 = 12:06:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 B 8 = 12:08:00 889310 Hubáčková Dagmar LCE 0351 B 10 = 12:10:00 2032317 Papszun Julia 11P 0350 C 12 = 12:12:00 8658 Haltofová Romana TRI 0451 C 14 = 12:14:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 16 = 12:16:00 49453 Blahutová Adéla BFM 0456 C 18 = 12:18:00 51198 Kovalčíková Anna AOP 0453 C 20 = 12:20:00 2061817 Černochová Michaela PLU 0351 B 22 = 12:22:00 8595 Mrkvičková Ema TZL 0451 C 24 = 12:24:00 436422 Švidrnochová Eliška HAV 0451 C 26 = 12:26:00 ......................... VAK C 28 = 12:28:00 ? Kolaříková Eliška TZL 0452 C 30 = 12:30:00 neregistro 416126 Bruková Petra TRI 0450 C 32 = 12:32:00 ? Švecová Šárka PLU 0352 C 34 = 12:34:00 410791 Mílová Klára BFM 0452 C 36 = 12:36:00 426381 Panovcová Anita OTK 0351 B 38 = 12:38:00 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 B 40 = 12:40:00 ......................... VAK C 42 = 12:42:00 410792 Procnerová Veronika BFM 0453 C 44 = 12:44:00

Kategorie D14B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   215 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53122 Sadílková Iva VIC 0151 C 28 = 12:28:00 53247 Hlaváčová Anežka TBM 0199 B 33 = 12:33:00 1400427 Pišová Barbora LCE 0251 B 38 = 12:38:00 2027230 Smolková Sabina STE 0250 B 43 = 12:43:00 8584 Tichá Marie TZL 0253 B 48 = 12:48:00 224900 Zatloukalová Hana SSU 0158 B 53 = 12:53:00 49365 Mrozek Teresa TRI 0251 B 58 = 12:58:00 51321 Hájková Lucie AOP 0350 B 63 = 13:03:00 2067338 Hajduková Jana KSU 0197 B 68 = 13:08:00 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 B 73 = 13:13:00 9101707 Korpasová Lucie LBM 0151 B 78 = 13:18:00 8585 Kočová Halina TZL 0255 B 83 = 13:23:00 2035722 Marková Ema STE 0252 B 88 = 13:28:00 425583 Poláková Lenka SOP 0151 A 93 = 13:33:00 53152 Polanská Nelly PZR 0152 B 98 = 13:38:00 8582 Tichá Julie TZL 0252 B 103 = 13:43:00 416074 Nevěřilová Kateřina LCE 0254 B 108 = 13:48:00 8591 Šuráňová Pavlína TZL 0257 C 113 = 13:53:00 7201818 Golová Tereza VIC 0162 B 118 = 13:58:00 2056310 Plášková Anna LCE 0152 B 123 = 14:03:00 ......................... VAK C 128 = 14:08:00 ......................... VAK C 133 = 14:13:00

Kategorie D14C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   195 m, 10 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53178 Navrátilová Adéla TRI 0250 C 3 = 12:03:00 2053557 Krčková Helena AOP 0251 C 8 = 12:08:00 49360 Warcopová Kateřina TRI 0150 C 13 = 12:13:00 446443 Horáková Helena KRN 0250 C 18 = 12:18:00 ......................... VAK C 23 = 12:23:00

Kategorie D16B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   240 m, 16 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52687 Špendlíková Kamila LCE 0051 B 17 = 12:17:00 331291 Špringlová Kamila TBM 0050 B 22 = 12:22:00 2045206 Čechová Klára AOP 9951 B 27 = 12:27:00 446425 Pšenčíková Adéla KSU 0050 C 32 = 12:32:00 2073659 Křečková Jana ZPV 9999 B 37 = 12:37:00 2085587 Malotová Kamila LCE 0055 B 42 = 12:42:00 8598 Tichá Veronika TZL 9951 B 47 = 12:47:00 2056262 Opálková Martina BBM 0050 B 52 = 12:52:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 57 = 12:57:00 2028219 Jurczyk Marta 51P 0050 C 62 = 13:02:00 2032153 Švidrnochová Lenka MOV 9951 B 67 = 13:07:00 52695 Ressová Tereza LCE 0052 B 72 = 13:12:00 122 Malivánková Eva ZBM 9952 B 77 = 13:17:00 2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 A 82 = 13:22:00 433088 Müllerová Erika OTK 0050 C 87 = 13:27:00 410338 Auermüllerová Anna ZBM 0060 B 92 = 13:32:00 2073711 Slovenčíková Eliška VIC 9959 B 97 = 13:37:00 ......................... VAK C 102 = 13:42:00 ......................... VAK C 107 = 13:47:00

Kategorie D16C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   215 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2032311 Mastela Krystyna 11P 0050 C 22 = 12:22:00

Kategorie D18B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   285 m, 17 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 112 = 13:52:00 331027 Chroustová Šárka ZBM 9862 B 117 = 13:57:00 2082928 Zentrichová Daniela LCE 9761 B 122 = 14:02:00 416127 Kaufmanová Ivana TRI 9761 B 127 = 14:07:00 2020727 Hanousková Renata LCE 9852 B 132 = 14:12:00 1006616 Kůstková Daniela VIC 9898 A 137 = 14:17:00 1441628 Nedbálková Hana ZBM 9755 B 142 = 14:22:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 147 = 14:27:00 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 152 = 14:32:00 1998716 Porada Lilianna 12P 9850 C 157 = 14:37:00 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 B 162 = 14:42:00 ......................... VAK C 167 = 14:47:00

Kategorie D18C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   240 m, 16 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 2 = 12:02:00

Kategorie D20B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   285 m, 17 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2075663 Galatíková Lucie ZBM 9550 B 25 = 12:25:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 A 30 = 12:30:00 2058483 Habigerová Radka KSU 9559 B 35 = 12:35:00

Kategorie D21B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  6.20 km, převýšení   375 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53339 Slováčková Věra TZL 8181 C 34 = 12:34:00 9454545 Sukeníková Zuzana KRN 8353 C 39 = 12:39:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 44 = 12:44:00 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 C 49 = 12:49:00 52533 Kopcová Michaela KRN 8456 C 54 = 12:54:00 361990 Chmelíková Zuzana VBM 9353 C 59 = 12:59:00 53313 Mašláňová Hana TZL 7979 C 64 = 13:04:00 53211 Vernerová Radka VBM 8558 C 69 = 13:09:00 7200316 Koporová Petra ZBM 9353 C 74 = 13:14:00 2049566 Štěpánková Kateřina TBM 7654 C 79 = 13:19:00 331675 Michálková Renata LCE 8151 C 84 = 13:24:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 89 = 13:29:00 888602 Chromá Adéla ZBM 8870 C 94 = 13:34:00 ......................... VAK C 99 = 13:39:00 ......................... VAK C 104 = 13:44:00

Kategorie D21C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   285 m, 17 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 65 = 13:05:00 8726 Svobodová Klára SOP 9352 C 70 = 13:10:00 49408 Fujáková Katka HAV 8550 C 75 = 13:15:00 8843 Zavadilová Simona PTI 8485 C 80 = 13:20:00 49413 Králová Kateřina ODR 9052 C 85 = 13:25:00 52986 Stoszková Jana AOP 8850 C 90 = 13:30:00 232145 Kaděrová Vendula HAV 9650 B 95 = 13:35:00 ? Oherová Petra ODR 9050 C 100 = 13:40:00 neregistro 8829 Boháčová Lucie PTI 8771 C 105 = 13:45:00

Kategorie D35B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení   320 m, 18 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2049585 Binarová Jitka UOL 7751 C 2 = 12:02:00 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 7 = 12:07:00 ......................... VAK C 12 = 12:12:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 17 = 12:17:00 2060211 Švidrnochová Hana HAV 7751 C 22 = 12:22:00 53697 Vyškovská Radka ZVS 7450 C 27 = 12:27:00 52223 Pekárková Eva TZL 7653 C 32 = 12:32:00 420413 Juřeníková Hana MOV 8052 C 37 = 12:37:00 230679 Grycová Petra TBM 7467 C 42 = 12:42:00 52502 Janků Renata STE 7251 C 47 = 12:47:00 2058462 Tomanková Martina KSU 7552 C 52 = 12:52:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 57 = 12:57:00 ......................... VAK C 62 = 13:02:00 51190 Holasová Šarka AOP 7853 C 67 = 13:07:00

Kategorie D35C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   185 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232406 Štětínská Soňa MOV 7650 C 68 = 13:08:00 2067389 Slavíková Lenka VRB 7373 C 73 = 13:13:00 49460 Zajícová Taťána BFM 7752 C 78 = 13:18:00 443099 Ondráčková Adéla KSU 7676 C 83 = 13:23:00 416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 88 = 13:28:00 49441 Brodová Gabriela SFM 7152 C 93 = 13:33:00 53802 Chromčáková Jitka JZL 7850 C 98 = 13:38:00 442855 Krčová Martina KSU 7272 C 103 = 13:43:00 2025346 Vavříková Iveta MOV 7450 C 108 = 13:48:00 2075664 Pannová Vendula AOP 7750 C 113 = 13:53:00 49418 Štáblová Michaela KSU 7787 C 118 = 13:58:00 253155 Fukátková Miroslava VIC 7658 C 123 = 14:03:00 49482 Klose Petra SFM 7351 C 128 = 14:08:00 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 E 133 = 14:13:00 428235 Vellechová Radka MOV 8051 C 138 = 14:18:00 2082935 Horáčková Vladimíra NNN 04 C 143 = 14:23:00 neregistro

Kategorie D40B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   240 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 3 = 12:03:00 7200587 Kovaříková Mária TRI 6950 C 9 = 12:09:00 426400 Chovancová Jana TZL 7352 C 15 = 12:15:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 21 = 12:21:00 53317 Batani Hana TZL 7351 C 27 = 12:27:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 33 = 12:33:00 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 39 = 12:39:00

Kategorie D45B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   220 m, 13 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 76 = 13:16:00 889289 Vavrysová Iva LCE 6359 C 81 = 13:21:00 607807 Bogucka Jaroszek Anna NNN 09 C 86 = 13:26:00 neregistro 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 91 = 13:31:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 96 = 13:36:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 101 = 13:41:00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 106 = 13:46:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 111 = 13:51:00 889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 116 = 13:56:00 1406132 Králová Zdenka SSU 6091 C 121 = 14:01:00 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 126 = 14:06:00 52654 Jarošová Petra ZPV 6666 C 131 = 14:11:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 136 = 14:16:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 141 = 14:21:00 8919 Hájová Jana TZL 6051 C 146 = 14:26:00

Kategorie D45C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   200 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53004 Dorčáková Pavlína MOV 6951 C 43 = 12:43:00 51446 Bialožytová Pavla TRI 6350 C 48 = 12:48:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 53 = 12:53:00 2027210 Zatloukalová Eva SSU 7050 C 58 = 12:58:00 neregistro 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 63 = 13:03:00 2025336 Bednaříková Adriana MOV 6851 C 68 = 13:08:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 73 = 13:13:00 52560 Strachotová Eva ASU 6099 C 78 = 13:18:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 83 = 13:23:00

Kategorie D50B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   185 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 3 = 12:03:00 51509 Valentová Eva LCE 6051 C 8 = 12:08:00 7200270 Denysenko Tamara 38S 6150 C 13 = 12:13:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 18 = 12:18:00 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 23 = 12:23:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 28 = 12:28:00 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 33 = 12:33:00 52342 Schäferová Jana TZL 6566 C 38 = 12:38:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 43 = 12:43:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 48 = 12:48:00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 53 = 12:53:00

Kategorie D55B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   200 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 13 = 12:13:00 232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 18 = 12:18:00 886619 Wysocka Jolanta 14P 5650 C 23 = 12:23:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 28 = 12:28:00

Kategorie D55C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení   105 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52412 Smičková Eva KON 5887 C 4 = 12:04:00 52051 Robotková Lenka PBM 5451 C 9 = 12:09:00 52058 Salajková Věra LBM 5558 C 14 = 12:14:00

Kategorie D60B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   150 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8930 Horynová Eva TZL 5254 C 85 = 13:25:00 49421 Řezníková Renáta AOP 5451 C 90 = 13:30:00 410192 Cigošová Anna TBM 5253 C 95 = 13:35:00

Kategorie D65B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení   105 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52763 Novotná Ludmila ZLH 4850 C 29 = 12:29:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 34 = 12:34:00 446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 39 = 12:39:00

Kategorie D70B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení   105 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9576 Stará Pavla BOV 4251 C 54 = 12:54:00

Kategorie H10C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   105 m,  7 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515500 Novák Igor AOV 0501 C 80 = 13:20:00 49396 Sikora Matěj TRI 0501 C 82 = 13:22:00 ? Strakoš Ondřej TZL 0601 C 84 = 13:24:00 7862 Kirschner Damian TRI 0506 C 86 = 13:26:00 2070831 Pekárek Tobias TZL 0502 C 88 = 13:28:00 682687 Soldán Robin PLU 0600 C 90 = 13:30:00 49327 Damek Ondřej TRI 0503 C 92 = 13:32:00 49316 Tomanek Lukáš KSU 0502 C 94 = 13:34:00 49341 Bíčánek Jan TRI 0502 C 96 = 13:36:00 2070838 Krček Jan AOP 0500 C 98 = 13:38:00 428271 Bjolek Jan BFM 0601 C 100 = 13:40:00 8651 Cieslar Michael TRI 0505 C 102 = 13:42:00 ......................... VAK C 104 = 13:44:00

Kategorie H10N

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   135 m,  8 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 428464 Borunský Matěj AOP 0600 C 0 = 12:00:00 53215 Holesz Stanislav TRI 0601 C 0 = 12:00:00 2020706 Juřeník Jakub MOV 0601 C 0 = 12:00:00 52289 Kaufman Jan TRI 0602 C 0 = 12:00:00 361904 Novák Richard AOV 0800 C 0 = 12:00:00 336733 Novák Viktor AOV 0801 C 0 = 12:00:00 232194 Slavík Ondřej VRB 0505 C 0 = 12:00:00 ? Tadeáš Vodák TZL C 0 = 12:00:00 neregistro 53232 Štěpánek Jan TBM 0607 C 0 = 12:00:00

Kategorie H12C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   195 m, 10 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428248 Jurčík Martin KRN 0300 C 38 = 12:38:00 8593 Šemnický Jakub TZL 0400 C 43 = 12:43:00 446426 Škurek Kryštof KRN 0303 C 48 = 12:48:00 49334 Král Jiří ODR 0400 C 53 = 12:53:00 2087634 Novák Rostislav PLU 0300 C 58 = 12:58:00 2058480 Štábl Adam KSU 0401 B 63 = 13:03:00 2061810 Černoch Martin PLU 0500 C 68 = 13:08:00 416128 Mrozek Pawel TRI 0401 C 73 = 13:13:00 2035728 Janků Martin STE 0404 C 78 = 13:18:00 7200590 Kovařík Tomáš TRI 0400 C 83 = 13:23:00 888648 Gryc Ondřej TBM 0406 C 88 = 13:28:00 51952 Peňáz Radek VRB 0313 C 93 = 13:33:00 49366 Haltof Adam TRI 0300 C 98 = 13:38:00 301225 Peňáz Vojtěch VRB 0303 C 103 = 13:43:00 332962 Palát Tomáš ABM 0307 B 108 = 13:48:00 2070833 Novosad Pavel TZL 0404 C 113 = 13:53:00 neregistro ? Malý Tomáš VRB 0414 C 118 = 13:58:00 8594 Eichler Vít TZL 0401 C 123 = 14:03:00 446437 Štábl Patrik KSU 0606 C 128 = 14:08:00 2051506 Otruba František PLU 0501 C 133 = 14:13:00 2053547 Stryk Štěpán KSU 0306 B 138 = 14:18:00 ? Gruss Zdeněk VRB 0305 C 143 = 14:23:00 428272 Bjolek Michal BFM 0305 C 148 = 14:28:00 2027236 Cupal Petr STE 0300 C 153 = 14:33:00 ......................... VAK C 158 = 14:38:00 ......................... VAK C 163 = 14:43:00

Kategorie H14B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   245 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436930 Blank Noah SKM 0201 B 16 = 12:16:00 2073721 Doležal Matyáš STE 0208 C 20 = 12:20:00 2081359 Valík Adam AOP 0301 B 24 = 12:24:00 218977 Chovanec Václav TZL 0201 B 28 = 12:28:00 443078 Milán Tomáš TBM 0111 A 32 = 12:32:00 2027218 Světnický František STE 0204 B 36 = 12:36:00 995867 Gryc Vojtěch TBM 0106 B 40 = 12:40:00 2085648 Kostka Jiří AOP 0201 B 44 = 12:44:00 888640 Milán Jakub TBM 0411 B 48 = 12:48:00 53353 Kundrata Jan JZL 0201 B 52 = 12:52:00 2056308 Šafář Martin KSU 0105 B 56 = 12:56:00 410174 Čech Vít AOP 0302 B 60 = 13:00:00 8581 Bartík Filip TZL 0202 B 64 = 13:04:00 7200589 Kovařík Martin TRI 0101 B 68 = 13:08:00 7867 Grebík Radim KVS 0100 C 72 = 13:12:00 51461 Bialožyt Marek TRI 0301 B 76 = 13:16:00 2058481 Krč Matěj KSU 0101 B 80 = 13:20:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 B 84 = 13:24:00 2067220 Pelánek Ondřej TBM 0107 B 88 = 13:28:00 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 B 92 = 13:32:00 2042517 Kligl Radim TBM 0103 B 96 = 13:36:00 2032142 Svoboda Radek STE 0207 B 100 = 13:40:00 2052352 Poláček Tomáš PZR 0102 B 104 = 13:44:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 B 108 = 13:48:00 51301 Václavík Radek LCE 0202 B 112 = 13:52:00 49377 Haltof Marek TRI 0200 C 116 = 13:56:00 1400432 Coufal Jáchym ZBM 0200 B 120 = 14:00:00 2049539 Janík Patrik LCE 0101 B 124 = 14:04:00 2058486 Hecl František KSU 0201 B 128 = 14:08:00 2027241 Neumann David STE 0101 B 132 = 14:12:00 2051507 Hartmann Matouš PLU 0101 B 136 = 14:16:00 ......................... VAK C 140 = 14:20:00 ......................... VAK C 144 = 14:24:00 ......................... VAK C 148 = 14:28:00

Kategorie H14C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   215 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428288 Švec František KRN 0106 C 2 = 12:02:00 7202876 Tuharský Erik TRI 0100 C 4 = 12:04:00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C 6 = 12:06:00 ? Halabrín Petr PLU 0100 C 8 = 12:08:00 49312 Gabrys Adam TRI 0201 C 10 = 12:10:00 1407427 Seidenglanz Jáchym SSU 0202 C 12 = 12:12:00 ......................... VAK C 14 = 12:14:00 428205 Dorčák Jan MOV 0103 C 16 = 12:16:00

Kategorie H16B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení   465 m, 16 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2032315 Kołeczko Bartosz 11P 0000 C 27 = 12:27:00 336728 Staněk Ondra HAV 0002 C 32 = 12:32:00 2053585 Bitto Maxim LCE 0003 B 37 = 12:37:00 7203453 Valík Tomáš AOP 0001 B 42 = 12:42:00 410254 Sedlář Jan TBM 0010 B 47 = 12:47:00 2067337 Gedeon Dominik KSU 9900 B 52 = 12:52:00 9201065 Komenda Jan ZBM 9902 B 57 = 12:57:00 433087 Müller Tomáš OTK 9901 B 62 = 13:02:00 438043 Florián Vojtěch ABM 9901 B 67 = 13:07:00 2053541 Müller Jonáš KSU 9906 B 72 = 13:12:00 2073670 Ingršt Matěj ABM 9907 B 77 = 13:17:00 2056305 Ondráček Radek KSU 9933 B 82 = 13:22:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 87 = 13:27:00 2070842 Karásek Adam ZPV 0001 B 92 = 13:32:00 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 B 97 = 13:37:00 52549 Kaprál Jan SSU 0000 B 102 = 13:42:00 1403424 Vavřík Tomáš MOV 0004 B 107 = 13:47:00 2020742 Beneš Miroslav KON 9915 B 112 = 13:52:00 2067336 Grulich Ondřej KSU 0049 B 117 = 13:57:00 2054641 Král Jan ZBM 9904 B 122 = 14:02:00 2081383 Turza Tomáš LCE 9912 B 127 = 14:07:00 2073752 Holesz Sebastian TRI 9902 B 132 = 14:12:00 301297 Kaděra Vojta HAV 0000 C 137 = 14:17:00 2049609 Rajnoha David UBM 0003 B 142 = 14:22:00 ......................... VAK C 147 = 14:27:00 ......................... VAK C 152 = 14:32:00

Kategorie H16C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   245 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428244 Urban Michal KRN 0002 C 1 = 12:01:00 232491 Procházka Jakub SOP 9903 C 3 = 12:03:00 49481 Strakoš Matěj SFM 9901 C 5 = 12:05:00 416125 Navrátil Adam TRI 9900 C 7 = 12:07:00 ? Prachař Matouš UOL 0000 C 9 = 12:09:00 ......................... VAK C 11 = 12:11:00

Kategorie H18B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  7.30 km, převýšení   500 m, 20 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7200377 Sedláček Ondřej HLV 9732 B 51 = 12:51:00 53271 Konečný Daniel BBM 9702 B 56 = 12:56:00 253380 Zvoníček Jan SKM 9801 C 61 = 13:01:00 331262 Drozd Michal BBM 9701 B 66 = 13:06:00 2028220 Jurczyk Maciej 51P 9800 C 71 = 13:11:00 301569 Hubáček Filip JPV 9800 B 76 = 13:16:00 980376 Ptáček Patrik BBM 9800 B 81 = 13:21:00 2032321 Borgiel Jarosław 11P 9700 C 86 = 13:26:00 9005223 Vosáhlo Jan SSU 9701 B 91 = 13:31:00 2035707 Kún Josef BBM 9802 B 96 = 13:36:00 ......................... VAK C 101 = 13:41:00

Kategorie H18C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  6.20 km, převýšení   375 m, 19 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428209 Božoň Radek BFM 9804 C 19 = 12:19:00

Kategorie H20B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  8.90 km, převýšení   580 m, 22 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8727 Svoboda František SOP 9601 B 32 = 12:32:00 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 37 = 12:37:00

Kategorie H21B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati 10.20 km, převýšení   640 m, 26 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1400441 Holas Tomáš AOP 7802 C 1 = 12:01:00 9101183 Holec Honza MOV 6701 C 6 = 12:06:00 2035148 Otruba Karel PLU 7917 C 11 = 12:11:00 52578 Krtička Luděk SSU 7847 C 16 = 12:16:00 889295 Rossmanith Vojtěch AOP 9302 C 21 = 12:21:00 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 26 = 12:26:00 446353 Peths Jan KRN 8101 C 31 = 12:31:00 52503 Fendrych Michal STE 7607 C 36 = 12:36:00 2045216 Dvorský Vojtěch SKM 9401 C 41 = 12:41:00 ......................... VAK C 46 = 12:46:00 8822 Klváček Aleš PTI 8527 C 51 = 12:51:00 232334 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 56 = 12:56:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 61 = 13:01:00 7202777 Jurczyk Tomasz 51P 9400 C 66 = 13:06:00 2032320 Masztalski Paweł 11P 8500 C 71 = 13:11:00 52056 Palát Petr ABM 7415 C 76 = 13:16:00 52678 Hubáček Josef LCE 6127 C 81 = 13:21:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 86 = 13:26:00 2045226 Měrka Roman VIC 8308 C 91 = 13:31:00 2058482 Jílek Jakub KSU 9202 C 96 = 13:36:00 920699 Zbranek Roman ASU 8808 R 101 = 13:41:00 52349 Panovec Jan VIC 8931 C 106 = 13:46:00 52641 Kopec Tomáš KRN 8203 C 111 = 13:51:00 515192 Novotný Jiří TZL 8001 C 116 = 13:56:00 52530 Zdráhal Tomáš OOL 5301 C 121 = 14:01:00 7200324 Tomanek Daniel STE 7401 C 126 = 14:06:00 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 131 = 14:11:00 ......................... VAK C 136 = 14:16:00 253370 Zvoníček Josef SKM 9404 C 141 = 14:21:00 2027234 Smolka Martin STE 7100 C 146 = 14:26:00 7456789 Bubela Tomáš KVS 8100 C 151 = 14:31:00 681853 Binar Robert UOL 7500 C 156 = 14:36:00 515009 Kozák Osvald TBM 8201 R 161 = 14:41:00 ......................... VAK C 166 = 14:46:00 2084933 Slováček Tomáš TZL 8002 C 171 = 14:51:00 ......................... VAK C 176 = 14:56:00

Kategorie H21C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  8.00 km, převýšení   535 m, 22 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2023814 Koťátko Aleš SFM 8303 C 1 = 12:01:00 52625 Hrouza Jan KRN 8100 C 3 = 12:03:00 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 C 5 = 12:05:00 49679 Verner Tomáš VBM 8204 C 7 = 12:07:00 49491 Mutina Jiří BFM 9101 C 9 = 12:09:00 9910199 Minarčík Tomáš KRN 8102 C 11 = 12:11:00 920681 Ostřanský Filip ASU 9243 C 13 = 12:13:00 887937 Langer Martin LOV 8400 C 15 = 12:15:00 52939 Stoszek Jakub AOP 8300 C 17 = 12:17:00 232358 Hudeček Tomáš OOP 8201 C 19 = 12:19:00 502259 Volkov Alexander 38S 8000 C 21 = 12:21:00

Kategorie H35B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  8.00 km, převýšení   535 m, 22 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7203332 Jelínek Jan AOP 6401 C 25 = 12:25:00 2073657 Janků Marek STE 7102 C 30 = 12:30:00 253369 Pěček Martin SKM 7301 C 35 = 12:35:00 53897 Lanc Marian TZL 5806 C 40 = 12:40:00 ? Auermüller Vít NNN 17 C 45 = 12:45:00 neregistro 2045222 Škoda František LCE 7439 C 50 = 12:50:00 2032312 Mastela Rafal 11P 7300 C 55 = 12:55:00 2069100 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 60 = 13:00:00 ? Kudłacz Tomasz 44P 7600 C 65 = 13:05:00 51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 70 = 13:10:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 75 = 13:15:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 80 = 13:20:00 2075602 Silnoušek Jiří STE 7200 C 85 = 13:25:00 2070849 Karásek Martin ZPV 7301 C 90 = 13:30:00 2077795 Tomanek Artur 11P 7400 C 95 = 13:35:00 52573 Sita Vratislav SSU 7341 C 100 = 13:40:00 ? Zvarik Tomáš ZBM 7702 C 105 = 13:45:00 428768 Dzik Mirosław 42P 7100 C 110 = 13:50:00 ......................... VAK C 115 = 13:55:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 120 = 14:00:00 9101186 Svěchota Milan MOV 7202 C 125 = 14:05:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 130 = 14:10:00 232412 Šarman Radim MOV 6201 C 135 = 14:15:00 52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C 140 = 14:20:00 1972223 Porada Robert 12P 7200 C 145 = 14:25:00 53242 Milán Pavel TBM 7227 C 150 = 14:30:00 889301 Slezák Libor LCE 6207 C 155 = 14:35:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 160 = 14:40:00 53879 Hubáček Libor LCE 6721 C 165 = 14:45:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 170 = 14:50:00 ......................... VAK C 175 = 14:55:00 ......................... VAK C 180 = 15:00:00

Kategorie H35C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  6.30 km, převýšení   370 m, 20 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 1 = 12:01:00 52409 Hubáček Martin CEL 7015 C 6 = 12:06:00 206365 Míl Petr BFM 7101 C 11 = 12:11:00 428279 Špak Zdeněk NNN 02 C 16 = 12:16:00 neregistro 2032329 Masny Krzysztof 11P 7600 C 21 = 12:21:00 1400424 Mašláň Jakub TZL 7801 C 26 = 12:26:00 2059751 Svoboda Martin BFM 6701 C 31 = 12:31:00 2025345 Juřeník Jiří MOV 7901 C 36 = 12:36:00 ? Čala Robert NNN 01 C 41 = 12:41:00 neregistro 52775 Pavlíček Daniel MOV 7100 C 46 = 12:46:00 7200335 Blažević Roman LCE 7301 C 51 = 12:51:00 7201210 Sedlář Petr TBM 7319 C 56 = 12:56:00 2067988 Seidenglanz Marek SSU 7401 C 61 = 13:01:00 2023813 Bernatík Aleš SFM 7201 C 66 = 13:06:00

Kategorie H40B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  7.20 km, převýšení   455 m, 25 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 22 = 12:22:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 27 = 12:27:00 253130 Krček Martin AOP 7302 C 32 = 12:32:00 2020741 Horký Jan UOL 7100 C 37 = 12:37:00 7203322 Valík Luděk AOP 7101 C 42 = 12:42:00 53372 Švestka Vítězslav KVS 7301 C 47 = 12:47:00 53323 Zentrich David OTK 7101 C 52 = 12:52:00 682655 Borunský Tomáš AOP 7402 C 57 = 12:57:00

Kategorie H45B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  6.30 km, převýšení   370 m, 20 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 81 = 13:21:00 52341 Schäfer Michal TZL 6304 C 86 = 13:26:00 7001234 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 91 = 13:31:00 53143 Vrubel Karel TZL 6401 C 96 = 13:36:00 neregistro 425440 Gola Miroslav VIC 6808 C 101 = 13:41:00 7571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 106 = 13:46:00 7200330 Vlček Roman SKM 7000 C 111 = 13:51:00 8851 Holinka Martin ZPV 6712 C 116 = 13:56:00 53369 Galík Svatopluk TZL 6301 C 121 = 14:01:00 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 126 = 14:06:00 53368 Láznička Robert TZL 6309 C 131 = 14:11:00 2028215 Jurczyk Piotr 51P 6900 C 136 = 14:16:00 331193 Láznička Libor TZL 6701 C 141 = 14:21:00 ......................... VAK C 146 = 14:26:00

Kategorie H45C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení   320 m, 16 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 2 = 12:02:00 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 7 = 12:07:00 1403416 Vavřík René MOV 7000 C 12 = 12:12:00 1409878 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 17 = 12:17:00 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 22 = 12:22:00 2073714 Argaláš Jaroslav TRI 6202 C 27 = 12:27:00 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 32 = 12:32:00 436923 Slavík Tomáš VRB 6808 C 37 = 12:37:00 410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 42 = 12:42:00 361946 Jeřábek Petr UOL 6702 C 47 = 12:47:00 49378 Bruk Slavomír TRI 6800 C 52 = 12:52:00 434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 57 = 12:57:00 420422 Zatloukal Tomáš SSU 6700 C 62 = 13:02:00 2056277 Mizera Ladislav ROV 5301 C 67 = 13:07:00 53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C 72 = 13:12:00 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 77 = 13:17:00 49476 Lecián Oldřich OOP 6100 C 82 = 13:22:00

Kategorie H50B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení   320 m, 16 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 92 = 13:32:00 416048 Strakoš Bohumil TZL 6345 C 97 = 13:37:00 neregistro 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 102 = 13:42:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 107 = 13:47:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 112 = 13:52:00 51873 Řeháček Petr SBR 6302 C 117 = 13:57:00 9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 122 = 14:02:00 889303 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C 127 = 14:07:00 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 132 = 14:12:00 553436 Patočka Petr BBM 6300 C 137 = 14:17:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 142 = 14:22:00 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 147 = 14:27:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 152 = 14:32:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 157 = 14:37:00 2049558 Ryšavý Jiří HAV 5803 C 162 = 14:42:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 167 = 14:47:00

Kategorie H55B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení   320 m, 18 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7203331 Herdegen Ondřej BOV 5200 C 77 = 13:17:00 412345 Wojarski Krzysztof 42P 6000 C 82 = 13:22:00 232526 Šrajer Jan OOP 5601 C 87 = 13:27:00 7201772 Hirš Libor VBM 6000 C 92 = 13:32:00 53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 97 = 13:37:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 102 = 13:42:00 52556 Strachota Jaroslav ASU 5600 C 107 = 13:47:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 112 = 13:52:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 117 = 13:57:00 8789 Bialožyt Miroslav TRI 5701 C 122 = 14:02:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 127 = 14:07:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 132 = 14:12:00 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 137 = 14:17:00 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 142 = 14:22:00 49558 Hanzl Vlastimil VBM 5329 C 147 = 14:27:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 152 = 14:32:00 222893 Wysocki Andrzej 42P 5100 C 157 = 14:37:00 336791 Lužný Ladislav HAV 6000 C 162 = 14:42:00 52531 Albert František OOL 5804 C 167 = 14:47:00 ......................... VAK C 172 = 14:52:00 410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C 177 = 14:57:00

Kategorie H55C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   240 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52623 Hrouza Tomáš KRN 5201 C 47 = 12:47:00 1006613 Kršák Karel VIC 5902 C 53 = 12:53:00 49452 Telecký Martin BFM 5201 C 59 = 12:59:00 neregistro 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 65 = 13:05:00 8652 Prokop Lubomír TRI 6001 C 71 = 13:11:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 77 = 13:17:00 52425 Poklop Lubomír LOL 5601 C 83 = 13:23:00 52538 Kolář Leopold VRB 5404 C 89 = 13:29:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 95 = 13:35:00 53801 Chromčák František JZL 5201 C 101 = 13:41:00 301248 Kuja Ivan KAR 5501 C 107 = 13:47:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 113 = 13:53:00 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 119 = 13:59:00 352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C 125 = 14:05:00

Kategorie H60B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   240 m, 15 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 133 = 14:13:00 1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 139 = 14:19:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 145 = 14:25:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 151 = 14:31:00 2085633 Chmelík Aleš VBM 4732 C 157 = 14:37:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 163 = 14:43:00 219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 169 = 14:49:00 1396260 Jelínek Petr TZL 4902 C 175 = 14:55:00

Kategorie H65B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   220 m, 13 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51904 Blažek Václav SBR 4701 C 1 = 12:01:00 2020740 Horký Jan UOL 4600 C 6 = 12:06:00 433083 Šidla Antonín OTK 4601 C 11 = 12:11:00 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 16 = 12:16:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 21 = 12:21:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 26 = 12:26:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 31 = 12:31:00 2049597 Šmakal Pavel TZL 4801 C 36 = 12:36:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 41 = 12:41:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 46 = 12:46:00 53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C 51 = 12:51:00 52762 Novotný Stanisl ZLH 4800 C 56 = 12:56:00 51939 Klech Josef HOB 4701 C 61 = 13:01:00

Kategorie H65C

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   150 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49305 Beneš Karel HAV 4201 C 110 = 13:50:00 52616 Komárek Jaromír KSU 4900 C 115 = 13:55:00 301264 Zaoral Jan VRB 4703 C 120 = 14:00:00 52773 Vávra Jiří MOV 4102 C 125 = 14:05:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 130 = 14:10:00 52984 Chylík Pavol MOV 4901 C 135 = 14:15:00 8751 Opletal Jaroslav TRI 3700 C 140 = 14:20:00

Kategorie H70B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   150 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 30 = 12:30:00 352304 Ostřanský Josef SSU 4302 C 35 = 12:35:00 889315 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 40 = 12:40:00 426383 Šidla Jiří OTK 4001 C 45 = 12:45:00 416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 50 = 12:50:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 55 = 12:55:00 51374 Diener Herbert MOV 4101 C 60 = 13:00:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 65 = 13:05:00 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 70 = 13:10:00

Kategorie H75B

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   150 m, 11 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 10 = 12:10:00

Kategorie HDR

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   135 m,  8 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 8663 Bičánek Vít TRI 0700 C 0 = 12:00:00 52290 Borunská Alžběta AOP 0950 C 0 = 12:00:00 ? Dittrich Matouš SKM 1000 C 0 = 12:00:00 428290 Dorčák Tomáš MOV 0801 C 0 = 12:00:00 52626 Herman Jakub KRN 0606 C 0 = 12:00:00 232139 Holas Štěpán AOP 0900 C 0 = 12:00:00 ? Hrabal František NNN 15 C 0 = 12:00:00 neregistro ? Hrabal Václav NNN 16 C 0 = 12:00:00 neregistro 232523 Hudečková Stella OOP 1150 C 0 = 12:00:00 436928 Indreiová Tereza HOB 0551 C 0 = 12:00:00 2045154 Juřeníková Ema MOV 0951 C 0 = 12:00:00 ? Jägermannová Julie VRB 0797 C 0 = 12:00:00 neregistro 49382 Kaufmanová Šárka TRI 0851 C 0 = 12:00:00 2061790 Klose Albert SFM 1000 C 0 = 12:00:00 49430 Kovalčík Petr AOP 0901 C 0 = 12:00:00 49438 Kovalčíková Alena AOP 0751 C 0 = 12:00:00 53103 Kozák Vojtěch TBM 1101 C 0 = 12:00:00 neregistro 361813 Kołeczko Maksymilian 11P 0501 C 0 = 12:00:00 49498 Králová Hedvika ODR 0850 C 0 = 12:00:00 206457 Kujová Vendula KAR 0550 C 0 = 12:00:00 neregistro 361805 Masny Przemyslaw 11P 0500 C 0 = 12:00:00 361806 Masny Tadeusz 11P 0801 C 0 = 12:00:00 426342 Mílová Tereza BFM 0751 C 0 = 12:00:00 neregistro 2070835 Navrátil Daniel JZL 0900 C 0 = 12:00:00 2070845 Navrátil Jáchym JZL 1100 C 0 = 12:00:00 52482 Otrubová Karolína KON 0888 C 0 = 12:00:00 ? Perzinova Adela NNN 08 C 0 = 12:00:00 neregistro 53817 Pěček Dominik SKM 0401 C 0 = 12:00:00 51305 Pěček Jakub SKM 0800 C 0 = 12:00:00 neregistro 416083 Pěček Tobiáš SKM 1100 C 0 = 12:00:00 neregistro 1400404 Rychlá Karolína KRN 0757 C 0 = 12:00:00 53833 Sedláček Matěj HLV 1000 C 0 = 12:00:00 49451 Slípek Jan BFM 0602 C 0 = 12:00:00 301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 0 = 12:00:00 neregistro 53383 Stříteský Tomáš ZVS 0801 C 0 = 12:00:00 ? Tomášková Eliška VRB 0660 C 0 = 12:00:00 2111798 Volkov Maksym 38S 0700 C 0 = 12:00:00 502260 Volkova Maja 38S 0950 C 0 = 12:00:00 416124 Walaská Klára TRI 0950 C 0 = 12:00:00 53276 Štěpánek Ondřej TBM 0809 C 0 = 12:00:00

Kategorie P

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   175 m, 10 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 2067262 Bužek Lubomír BFM 5602 C 0 = 12:00:00 neregistro 49371 Bíčánek Milan TRI 7701 C 0 = 12:00:00 53294 Filipek Daniel TRI 7200 C 0 = 12:00:00 49467 Freith Martin BFM 6801 C 0 = 12:00:00 neregistro 53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 0 = 12:00:00 8660 Haltof Petr TRI 7400 C 0 = 12:00:00 49400 Haltofová Marie TRI 7050 C 0 = 12:00:00 ? Hrabalová Eva NNN 14 C 0 = 12:00:00 neregistro 232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C 0 = 12:00:00 361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 C 0 = 12:00:00 438642 Jurčák David SOP 7808 C 0 = 12:00:00 49381 Kaufmanová Martina TRI 7250 C 0 = 12:00:00 neregistro 8664 Kirschner David TRI 7500 C 0 = 12:00:00 2032313 Kołeczko Úukasz 11P 7500 C 0 = 12:00:00 ? Kratschmerová Jitka VRB 6250 C 0 = 12:00:00 neregistro ? Krutilová Lenka NNN 03 C 0 = 12:00:00 neregistro 49326 Král Jiří ODR 7300 C 0 = 12:00:00 49479 Králová Ivana ODR 7450 C 0 = 12:00:00 ? Květoň Vladimír KSU 6800 C 0 = 12:00:00 51954 Labudík Milan VRB 6202 C 0 = 12:00:00 49472 Leciánová Vanda OOP 7453 C 0 = 12:00:00 ? Leciánová Veronika OOP 0050 C 0 = 12:00:00 ? Mihalka Libor NNN 05 C 0 = 12:00:00 neregistro 53176 Mrozková Olga TRI 7350 C 0 = 12:00:00 49454 Mílová Martina BFM 7651 C 0 = 12:00:00 neregistro ? Novák Pavel PLU 7801 C 0 = 12:00:00 neregistro 443095 Ondráček Martin KSU 7222 C 0 = 12:00:00 49380 Pavlačka František ODR 8600 C 0 = 12:00:00 ? Peňázová Hana VRB 7878 C 0 = 12:00:00 49468 Procner Zdeněk BFM 7401 C 0 = 12:00:00 neregistro 2017677 Pěčková Monika SKM 7350 C 0 = 12:00:00 51171 Ryšavá Ilona MOV 6251 C 0 = 12:00:00 416050 Sadílková Lenka VIC 7055 C 0 = 12:00:00 2045207 Smékalová Jana UOL 7850 C 0 = 12:00:00 436420 Vellech Aleš MOV 8000 C 0 = 12:00:00 2060253 Vrtalová Gabriela UOL 7050 C 0 = 12:00:00 896971 Vébrová Šárka HAV 7050 C 0 = 12:00:00 ? Válek Jakub NNN 06 C 0 = 12:00:00 neregistro 206362 Zahradníková Kateřina BFM 7751 C 0 = 12:00:00 neregistro 2060254 Zbořil Ctirad UOL 7200 C 0 = 12:00:00 303027 Šarmanová Jarmila MOV 6750 C 0 = 12:00:00 331055 Šauman Petr ODR 6100 C 0 = 12:00:00 52942 Šrubařová Aneta LOV 8251 C 0 = 12:00:00

Kategorie T

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   335 m, 14 kontrol           tištěno 13.05.2015   17:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4777 Balcar Adam SOP 8710 C 0 = 12:00:00 neregistro 428300 Bjolek Lukáš BFM 7601 C 0 = 12:00:00 neregistro 49492 Fišerová Klára BFM 9851 C 0 = 12:00:00 neregistro 53233 Gryc Jan TBM 6709 C 0 = 12:00:00 2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 0 = 12:00:00 2067992 Novotný Petr NNN 07 C 0 = 12:00:00 neregistro 8881 Uhrovič Blahoslav PTI 8448 C 0 = 12:00:00