11P UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 17) 361813 HDR 11P0501 Kołeczko Maksymilian 0.00 ( 18) 2032313 P 11P7500 Kołeczko Úukasz 0.00 ( 41) 361805 HDR 11P0500 Masny Przemyslaw 0.00 ( 42) 361806 HDR 11P0801 Masny Tadeusz 0.00 ( 120) 2032317 D12C 11P0350 Papszun Julia 12.00 ( 43) 2032329 H35C 11P7600 Masny Krzysztof 21.00 ( 16) 2032311 D16C 11P0050 Mastela Krystyna 22.00 ( 15) 2032315 H16B 11P0000 Kołeczko Bartosz 27.00 ( 14) 2032312 H35B 11P7300 Mastela Rafal 55.00 ( 413) 2032320 H21B 11P8500 Masztalski Paweł 71.00 ( 19) 2032321 H18B 11P9700 Borgiel Jarosław 86.00 ( 484) 2077795 H35B 11P7400 Tomanek Artur 95.00

12P UKS Reflex Rybnik

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 508) 1972223 H35B 12P7200 Porada Robert 145.00 ( 509) 1998716 D18B 12P9850 Porada Lilianna 157.00

14P UKS Kometa Gliwice

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 394) 886619 D55B 14P5650 Wysocka Jolanta 23.00

38S VZA Žilina

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 527) 2111798 HDR 38S0700 Volkov Maksym 0.00 ( 528) 502260 HDR 38S0950 Volkova Maja 0.00 ( 529) 7200270 D50B 38S6150 Denysenko Tamara 13.00 ( 526) 502259 H21C 38S8000 Volkov Alexander 21.00

42P MUKS Gliwice

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 171) 412345 H55B 42P6000 Wojarski Krzysztof 82.00 ( 305) 428768 H35B 42P7100 Dzik Mirosław 110.00 ( 491) 222893 H55B 42P5100 Wysocki Andrzej 157.00

44P Indywidualny klub

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 190) ? H35B 44P7600 Kudłacz Tomasz 65.00

51P UKS Sparta Czyżowice

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 598) 2028219 D16B 51P0050 Jurczyk Marta 62.00 ( 599) 7202777 H21B 51P9400 Jurczyk Tomasz 66.00 ( 597) 2028220 H18B 51P9800 Jurczyk Maciej 71.00 ( 600) 2028215 H45B 51P6900 Jurczyk Piotr 136.00

ABM KOB Moira Brno

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 521) 2054645 D10C ABM0655 Palátová Renáta 50.00 ( 523) 438043 H16B ABM9901 Florián Vojtěch 67.00 ( 522) 52056 H21B ABM7415 Palát Petr 76.00 ( 524) 2073670 H16B ABM9907 Ingršt Matěj 77.00 ( 520) 332962 H12C ABM0307 Palát Tomáš 108.00

ADA OOB TJ Spartak Adamov

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 58) 52669 H60B ADA5506 Jelínek Roman 163.00

AOP Přátelé orientačního běhu Opava

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 315) 232139 HDR AOP0900 Holas Štěpán 0.00 ( 434) 49438 HDR AOP0751 Kovalčíková Alena 0.00 ( 435) 49430 HDR AOP0901 Kovalčík Petr 0.00 ( 451) 428464 H10N AOP0600 Borunský Matěj 0.00 ( 452) 52290 HDR AOP0950 Borunská Alžběta 0.00 ( 313) 1400441 H21B AOP7802 Holas Tomáš 1.00 ( 223) 515423 D50B AOP6151 Glabazňová Jana 3.00 ( 440) 2053557 D14C AOP0251 Krčková Helena 8.00 ( 326) 52295 D35B AOP7251 Kašparová Šárka 17.00 ( 368) 52939 H21C AOP8300 Stoszek Jakub 17.00 ( 433) 51198 D12C AOP0453 Kovalčíková Anna 20.00 ( 498) 889295 H21B AOP9302 Rossmanith Vojtěch 21.00 ( 432) 8796 H40B AOP7301 Kovalčík Tomáš 22.00 ( 208) 2081359 H14B AOP0301 Valík Adam 24.00 ( 571) 7203332 H35B AOP6401 Jelínek Jan 25.00 ( 135) 2045206 D16B AOP9951 Čechová Klára 27.00 ( 439) 253130 H40B AOP7302 Krček Martin 32.00 ( 210) 889315 H70B AOP4201 Sedlář Vladimír 40.00 ( 103) 7203453 H16B AOP0001 Valík Tomáš 42.00 ( 207) 7203322 H40B AOP7101 Valík Luděk 42.00 ( 485) 2085648 H14B AOP0201 Kostka Jiří 44.00 ( 314) 51195 D10C AOP0651 Holasová Barbora 54.00 ( 422) 682655 H40B AOP7402 Borunský Tomáš 57.00 ( 134) 410174 H14B AOP0302 Čech Vít 60.00 ( 330) 51321 D14B AOP0350 Hájková Lucie 63.00 ( 316) 51190 D35B AOP7853 Holasová Šarka 67.00 ( 513) 52986 D21C AOP8850 Stoszková Jana 90.00 ( 591) 49421 D60B AOP5451 Řezníková Renáta 90.00 ( 478) 887168 H50B AOP6301 Peřinka Jan 92.00 ( 441) 2070838 H10C AOP0500 Krček Jan 98.00 ( 419) 52664 D45B AOP7052 Sedlářová Pavla 106.00 ( 118) 2075664 D35C AOP7750 Pannová Vendula 113.00

AOV OOB TJ Baník Ostrava

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 556) 361904 H10N AOV0800 Novák Richard 0.00 ( 557) 336733 H10N AOV0801 Novák Viktor 0.00 ( 555) 515500 H10C AOV0501 Novák Igor 80.00

ASU Magnus Orienteering

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 496) 920681 H21C ASU9243 Ostřanský Filip 13.00 ( 494) 52560 D45C ASU6099 Strachotová Eva 78.00 ( 495) 920699 H21B ASU8808 Zbranek Roman 101.00 ( 497) 52556 H55B ASU5600 Strachota Jaroslav 107.00

BBM BETA URSUS Orienteering

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 129) 2056262 D16B BBM0050 Opálková Martina 52.00 ( 184) 53271 H18B BBM9702 Konečný Daniel 56.00 ( 183) 331262 H18B BBM9701 Drozd Michal 66.00 ( 132) 980376 H18B BBM9800 Ptáček Patrik 81.00 ( 133) 2035707 H18B BBM9802 Kún Josef 96.00 ( 130) 553436 H50B BBM6300 Patočka Petr 137.00 ( 131) 980377 H50B BBM6508 Ptáček Pavel 147.00 ( 312) 219273 H60B BBM5300 Ptáček Ladislav 169.00

BFM SKOB Frýdek - Místek

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 8) 428300 T BFM7601 Bjolek Lukáš 0.00 neregistro ( 109) 49492 T BFM9851 Fišerová Klára 0.00 neregistro ( 197) 206362 P BFM7751 Zahradníková Kateřina 0.00 neregistro ( 199) 49468 P BFM7401 Procner Zdeněk 0.00 neregistro ( 200) 49467 P BFM6801 Freith Martin 0.00 neregistro ( 265) 2067262 P BFM5602 Bužek Lubomír 0.00 neregistro ( 317) 49454 P BFM7651 Mílová Martina 0.00 neregistro ( 319) 426342 HDR BFM0751 Mílová Tereza 0.00 neregistro ( 321) 49451 HDR BFM0602 Slípek Jan 0.00 ( 323) 49491 H21C BFM9101 Mutina Jiří 9.00 ( 320) 206365 H35C BFM7101 Míl Petr 11.00 ( 583) 49453 D12C BFM0456 Blahutová Adéla 18.00 ( 222) 428209 H18C BFM9804 Božoň Radek 19.00 ( 437) 2059751 H35C BFM6701 Svoboda Martin 31.00 ( 318) 410791 D12C BFM0452 Mílová Klára 36.00 ( 198) 410792 D12C BFM0453 Procnerová Veronika 44.00 ( 196) 410795 D10C BFM0551 Zahradníková Kateřina 52.00 ( 195) 49452 H55C BFM5201 Telecký Martin 59.00 neregistro ( 322) 49460 D35C BFM7752 Zajícová Taťána 78.00 ( 249) 49455 H55C BFM5301 Zeman Ludvík 95.00 ( 10) 428271 H10C BFM0601 Bjolek Jan 100.00 ( 194) 49457 H55C BFM5701 Mutina Vlastimil 119.00 ( 9) 428272 H12C BFM0305 Bjolek Michal 148.00

BOV TJ Baník Ostrava OKD

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 402) 52178 D65B BOV4852 Sikorová Marie 34.00 ( 410) 9576 D70B BOV4251 Stará Pavla 54.00 ( 511) 7203331 H55B BOV5200 Herdegen Ondřej 77.00 ( 238) 51370 H65C BOV4901 Dvořák Vlastimil 130.00

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 449) 52409 H35C CEL7015 Hubáček Martin 6.00

HAV SKOB Havířov

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 329) 896971 P HAV7050 Vébrová Šárka 0.00 ( 328) 515058 H14C HAV0200 Vébr Tomáš 6.00 ( 178) 52752 H45C HAV5702 Juračka Zdeněk 7.00 ( 453) 2060211 D35B HAV7751 Švidrnochová Hana 22.00 ( 2) 436422 D12C HAV0451 Švidrnochová Eliška 26.00 ( 227) 336728 H16B HAV0002 Staněk Ondra 32.00 ( 33) 52943 D50B HAV6250 Sochorová Hana 48.00 ( 202) 49306 D45C HAV6652 Opletalová Pavlína 63.00 ( 201) 8815 D45C HAV6751 Vričanová Sylva 73.00 ( 203) 49408 D21C HAV8550 Fujáková Katka 75.00 ( 226) 49428 D45C HAV7051 Kaděrová Barbora 83.00 ( 209) 416157 D35C HAV7250 Proboszová Zuzana 88.00 ( 225) 232145 D21C HAV9650 Kaděrová Vendula 95.00 ( 34) 515436 H50B HAV6301 Sochor Tomáš 107.00 ( 173) 49305 H65C HAV4201 Beneš Karel 110.00 ( 327) 515066 H35B HAV7103 Vébr Radek 130.00 ( 228) 301297 H16B HAV0000 Kaděra Vojta 137.00 ( 149) 336721 H55B HAV5701 Jakobi Zdeněk 152.00 ( 174) 2049558 H50B HAV5803 Ryšavý Jiří 162.00 ( 205) 336791 H55B HAV6000 Lužný Ladislav 162.00

HLV KČT - OB Holešov

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 482) 53833 HDR HLV1000 Sedláček Matěj 0.00 ( 479) 416084 D40B HLV7060 Sedláčková Jana 33.00 ( 481) 7200377 H18B HLV9732 Sedláček Ondřej 51.00 ( 113) 416088 H60B HLV4801 Peška Antonín 151.00 ( 480) 53827 H50B HLV6404 Sedláček Jaroslav 152.00

HOB SKOB Horní Benešov

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 536) 436928 HDR HOB0551 Indreiová Tereza 0.00 ( 533) 51939 H65B HOB4701 Klech Josef 61.00

JPV Oddíl OS SK Prostějov

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 273) 301569 H18B JPV9800 Hubáček Filip 76.00 ( 35) 9998666 H50B JPV6217 Chmelař Miroslav 122.00

JZL TJ Jižní svahy Zlín

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 365) 2070845 HDR JZL1100 Navrátil Jáchym 0.00 ( 366) 2070835 HDR JZL0900 Navrátil Daniel 0.00 ( 272) 53353 H14B JZL0201 Kundrata Jan 52.00 ( 367) 53802 D35C JZL7850 Chromčáková Jitka 98.00 ( 364) 53801 H55C JZL5201 Chromčák František 101.00

KAR SK Karlovice

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 372) 301254 HDR KAR7650 Stiborová Blanka 0.00 neregistro ( 408) 206457 HDR KAR0550 Kujová Vendula 0.00 neregistro ( 371) 301259 H35C KAR7601 Stibor Zbyněk 1.00 ( 370) 51950 H55C KAR5001 Pospíšil Karel 65.00 ( 409) 301248 H55C KAR5501 Kuja Ivan 107.00

KON KOB Konice

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 158) 52482 HDR KON0888 Otrubová Karolína 0.00 ( 213) 52412 D55C KON5887 Smičková Eva 4.00 ( 159) 995816 D21B KON7852 Otrubová Johana 44.00 ( 128) 433100 H50B KON6111 Grepl Ladislav 102.00 ( 11) 2020742 H16B KON9915 Beneš Miroslav 112.00 ( 215) 49367 D18B KON9771 Müllerová Kristýna 152.00 ( 214) 52722 D18B KON9898 Vlachová Kateřina 162.00

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 397) 52626 HDR KRN0606 Herman Jakub 0.00 ( 400) 1400404 HDR KRN0757 Rychlá Karolína 0.00 ( 518) 428222 D10N KRN0750 TRibusová Julie 0.00 ( 515) 428244 H16C KRN0002 Urban Michal 1.00 ( 396) 411761 H45C KRN5401 Hrouza Jan 2.00 ( 516) 428288 H14C KRN0106 Švec František 2.00 ( 399) 52625 H21C KRN8100 Hrouza Jan 3.00 ( 23) 9910199 H21C KRN8102 Minarčík Tomáš 11.00 ( 592) 446443 D14C KRN0250 Horáková Helena 18.00 ( 54) 446353 H21B KRN8101 Peths Jan 31.00 ( 517) 428248 H12C KRN0300 Jurčík Martin 38.00 ( 22) 9454545 D21B KRN8353 Sukeníková Zuzana 39.00 ( 403) 52623 H55C KRN5201 Hrouza Tomáš 47.00 ( 573) 446426 H12C KRN0303 Škurek Kryštof 48.00 ( 13) 52533 D21B KRN8456 Kopcová Michaela 54.00 ( 398) 52627 D21C KRN8383 Jiříčková Bětka 65.00 ( 12) 52641 H21B KRN8203 Kopec Tomáš 111.00

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 341) 52617 D10N KSU0959 Tomanková Alice 0.00 ( 349) 443095 P KSU7222 Ondráček Martin 0.00 ( 363) ? P KSU6800 Květoň Vladimír 0.00 ( 353) 446425 D16B KSU0050 Pšenčíková Adéla 32.00 ( 342) 2058483 D20B KSU9559 Habigerová Radka 35.00 ( 340) 2067337 H16B KSU9900 Gedeon Dominik 52.00 ( 347) 2058462 D35B KSU7552 Tomanková Martina 52.00 ( 361) 2056308 H14B KSU0105 Šafář Martin 56.00 ( 356) 2058480 H12C KSU0401 Štábl Adam 63.00 ( 359) 2067338 D14B KSU0197 Hajduková Jana 68.00 ( 339) 2053541 H16B KSU9906 Müller Jonáš 72.00 ( 346) 886296 H35B KSU7601 Hecl Miloš 75.00 ( 351) 886293 H55C KSU5749 Janů Zdeněk 77.00 ( 362) 2058481 H14B KSU0101 Krč Matěj 80.00 ( 338) 2056305 H16B KSU9933 Ondráček Radek 82.00 ( 345) 443099 D35C KSU7676 Ondráčková Adéla 83.00 ( 352) 49316 H10C KSU0502 Tomanek Lukáš 94.00 ( 343) 2058482 H21B KSU9202 Jílek Jakub 96.00 ( 360) 229473 H16B KSU0013 Šafář Vojtěch 97.00 ( 348) 442855 D35C KSU7272 Krčová Martina 103.00 ( 354) 52616 H65C KSU4900 Komárek Jaromír 115.00 ( 355) 2067336 H16B KSU0049 Grulich Ondřej 117.00 ( 344) 49418 D35C KSU7787 Štáblová Michaela 118.00 ( 350) 446437 H12C KSU0606 Štábl Patrik 128.00 ( 358) 2058486 H14B KSU0201 Hecl František 128.00 ( 357) 2053547 H12C KSU0306 Stryk Štěpán 138.00

KVS SKOB Kobra Vsetín

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 277) 53372 H40B KVS7301 Švestka Vítězslav 47.00 ( 549) 7867 H14B KVS0100 Grebík Radim 72.00 ( 548) 7456789 H21B KVS8100 Bubela Tomáš 151.00

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 62) 52029 D40B LBM7362 Korpasová Ivana 3.00 ( 217) 52058 D55C LBM5558 Salajková Věra 14.00 ( 60) 1409878 H45C LBM6113 Korpas Jaroslav 17.00 ( 61) 9101707 D14B LBM0151 Korpasová Lucie 78.00

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 292) 2080938 D10N LCE0852 Škodová Štěpánka 0.00 ( 304) 253362 D10N LCE0851 Michálková Sabina 0.00 ( 306) 51509 D50B LCE6051 Valentová Eva 8.00 ( 285) 889310 D12C LCE0351 Hubáčková Dagmar 10.00 ( 293) 52687 D16B LCE0051 Špendlíková Kamila 17.00 ( 307) 52701 D50B LCE6351 Slezáková Jitka 23.00 ( 297) 2053585 H16B LCE0003 Bitto Maxim 37.00 ( 289) 1400427 D14B LCE0251 Pišová Barbora 38.00 ( 286) 2085587 D16B LCE0055 Malotová Kamila 42.00 ( 295) 52698 D50B LCE5852 Vlažná Mirka 43.00 ( 300) 2045222 H35B LCE7439 Škoda František 50.00 ( 406) 7200335 H35C LCE7301 Blažević Roman 51.00 ( 291) 52695 D16B LCE0052 Ressová Tereza 72.00 ( 294) 889289 D45B LCE6359 Vavrysová Iva 81.00 ( 298) 52678 H21B LCE6127 Hubáček Josef 81.00 ( 287) 331675 D21B LCE8151 Michálková Renata 84.00 ( 282) 52694 D45B LCE6461 Ferdusová Eva 101.00 ( 288) 416074 D14B LCE0254 Nevěřilová Kateřina 108.00 ( 303) 51301 H14B LCE0202 Václavík Radek 112.00 ( 284) 889302 D45B LCE6569 Hubáčková Dagmar 116.00 ( 296) 2082928 D18B LCE9761 Zentrichová Daniela 122.00 ( 290) 2056310 D14B LCE0152 Plášková Anna 123.00 ( 299) 2049539 H14B LCE0101 Janík Patrik 124.00 ( 302) 2081383 H16B LCE9912 Turza Tomáš 127.00 ( 590) 889303 H50B LCE6311 Hubáček Jaroslav 127.00 ( 283) 2020727 D18B LCE9852 Hanousková Renata 132.00 ( 301) 889301 H35B LCE6207 Slezák Libor 155.00 ( 308) 53879 H35B LCE6721 Hubáček Libor 165.00

LOL OK Olomouc

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 559) 52425 H55C LOL5601 Poklop Lubomír 83.00

LOV lepus.cz

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 561) 52942 P LOV8251 Šrubařová Aneta 0.00 ( 560) 887937 H21C LOV8400 Langer Martin 15.00

MOV SKOB Ostrava

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 4) 303027 P MOV6750 Šarmanová Jarmila 0.00 ( 37) 2020706 H10N MOV0601 Juřeník Jakub 0.00 ( 38) 2045154 HDR MOV0951 Juřeníková Ema 0.00 ( 56) 51372 D10N MOV0751 Štětínská Tereza 0.00 ( 59) 436424 D10N MOV0750 Musálková Klára 0.00 ( 112) 428290 HDR MOV0801 Dorčák Tomáš 0.00 ( 444) 51171 P MOV6251 Ryšavá Ilona 0.00 ( 450) 436420 P MOV8000 Vellech Aleš 0.00 ( 110) 232392 D18C MOV9751 Svěchotová Natálie 2.00 ( 224) 9101183 H21B MOV6701 Holec Honza 6.00 ( 616) 1403416 H45C MOV7000 Vavřík René 12.00 ( 111) 428205 H14C MOV0103 Dorčák Jan 16.00 ( 204) 51174 D40B MOV7352 Hulenková Martina 21.00 ( 55) 52780 H40B MOV7104 Štětínský Pavel 27.00 ( 39) 2025345 H35C MOV7901 Juřeník Jiří 36.00 ( 36) 420413 D35B MOV8052 Juřeníková Hana 37.00 ( 108) 53004 D45C MOV6951 Dorčáková Pavlína 43.00 ( 493) 52783 H65B MOV4803 Rokosz Bohumil 46.00 ( 627) 52775 H35C MOV7100 Pavlíček Daniel 46.00 ( 492) 51373 D50B MOV6351 Rokoszová Jaroslava 53.00 ( 486) 51374 H70B MOV4101 Diener Herbert 60.00 ( 594) 2032153 D16B MOV9951 Švidrnochová Lenka 67.00 ( 140) 232406 D35C MOV7650 Štětínská Soňa 68.00 ( 601) 2025336 D45C MOV6851 Bednaříková Adriana 68.00 ( 334) 2027243 H45C MOV6702 Vývoda Zdeněk 77.00 ( 52) 1403424 H16B MOV0004 Vavřík Tomáš 107.00 ( 617) 2025346 D35C MOV7450 Vavříková Iveta 108.00 ( 32) 52774 H55B MOV5201 Juřeník Josef 112.00 ( 26) 52773 H65C MOV4102 Vávra Jiří 125.00 ( 44) 9101186 H35B MOV7202 Svěchota Milan 125.00 ( 192) 352301 H55C MOV5601 Slivečka Jaromír 125.00 ( 3) 232412 H35B MOV6201 Šarman Radim 135.00 ( 193) 52984 H65C MOV4901 Chylík Pavol 135.00 ( 448) 428235 D35C MOV8051 Vellechová Radka 138.00

NNN Neregistrovaní

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 578) ? P NNN03 Krutilová Lenka 0.00 neregistro ( 580) ? P NNN05 Mihalka Libor 0.00 neregistro ( 581) ? P NNN06 Válek Jakub 0.00 neregistro ( 582) 2067992 T NNN07 Novotný Petr 0.00 neregistro ( 587) ? HDR NNN08 Perzinova Adela 0.00 neregistro ( 613) ? P NNN14 Hrabalová Eva 0.00 neregistro ( 614) ? HDR NNN15 Hrabal František 0.00 neregistro ( 615) ? HDR NNN16 Hrabal Václav 0.00 neregistro ( 577) 428279 H35C NNN02 Špak Zdeněk 16.00 neregistro ( 576) ? H35C NNN01 Čala Robert 41.00 neregistro ( 626) ? H35B NNN17 Auermüller Vít 45.00 neregistro ( 588) 607807 D45B NNN09 Bogucka Jaroszek Anna 86.00 neregistro ( 579) 2082935 D35C NNN04 Horáčková Vladimíra 143.00 neregistro

ODR SKOB Odry

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 115) 331055 P ODR6100 Šauman Petr 0.00 ( 477) 49380 P ODR8600 Pavlačka František 0.00 ( 604) 49498 HDR ODR0850 Králová Hedvika 0.00 ( 605) 49326 P ODR7300 Král Jiří 0.00 ( 606) 49479 P ODR7450 Králová Ivana 0.00 ( 603) 49334 H12C ODR0400 Král Jiří 53.00 ( 114) 52756 H35B ODR7101 Rigó Marek 80.00 ( 142) 49413 D21C ODR9052 Králová Kateřina 85.00 ( 143) ? D21C ODR9050 Oherová Petra 100.00 neregistro

OOL SK Haná orienteering

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 138) 307337 H55B OOL5904 Višňa Milan 117.00 ( 180) 52530 H21B OOL5301 Zdráhal Tomáš 121.00 ( 40) 895219 H55B OOL5707 Zdráhal Robert 142.00 ( 139) 52531 H55B OOL5804 Albert František 167.00

OOP TJ Opava

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 105) 232338 P OOP6150 Hrabicová Iva 0.00 ( 106) 232523 HDR OOP1150 Hudečková Stella 0.00 ( 415) 49472 P OOP7453 Leciánová Vanda 0.00 ( 416) ? P OOP0050 Leciánová Veronika 0.00 ( 107) 232358 H21C OOP8201 Hudeček Tomáš 19.00 ( 104) 49301 H65B OOP5001 Ševčík Břetislav 21.00 ( 25) 52766 H70B OOP4401 Nosek Jiří 70.00 ( 414) 49476 H45C OOP6100 Lecián Oldřich 82.00 ( 574) 232526 H55B OOP5601 Šrajer Jan 87.00 ( 47) 49416 H55B OOP5302 Rychlý Miloš 127.00 ( 46) 52767 D45B OOP6750 Kociánová Eva 141.00

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 239) 433083 H65B OTK4601 Šidla Antonín 11.00 ( 502) 426381 D12C OTK0351 Panovcová Anita 38.00 ( 240) 426383 H70B OTK4001 Šidla Jiří 45.00 ( 503) 53323 H40B OTK7101 Zentrich David 52.00 ( 500) 433087 H16B OTK9901 Müller Tomáš 62.00 ( 501) 433088 D16B OTK0050 Müllerová Erika 87.00 ( 499) 52348 H50B OTK6201 Panovec Vladan 142.00

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 625) 52051 D55C PBM5451 Robotková Lenka 9.00 ( 602) 52027 H55B PBM5303 Robotka Libor 132.00

PLU TJ Sokol Plumlov

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 150) ? P PLU7801 Novák Pavel 0.00 neregistro ( 152) ? D10N PLU0650 Nováková Anežka 0.00 ( 157) 2051531 D12C PLU0354 Hartmannová Anna 2.00 ( 567) ? H14C PLU0100 Halabrín Petr 8.00 ( 539) 2035148 H21B PLU7917 Otruba Karel 11.00 ( 154) 2061817 D12C PLU0351 Černochová Michaela 22.00 ( 487) 52500 H45C PLU6219 Kubeš Jaromír 22.00 ( 568) ? D12C PLU0352 Švecová Šárka 34.00 ( 151) 2087634 H12C PLU0300 Novák Rostislav 58.00 ( 155) 2061810 H12C PLU0500 Černoch Martin 68.00 ( 488) 682687 H10C PLU0600 Soldán Robin 90.00 ( 153) 2051506 H12C PLU0501 Otruba František 133.00 ( 156) 2051507 H14B PLU0101 Hartmann Matouš 136.00

PTI Sportovní klub Ptení

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 608) 8881 T PTI8448 Uhrovič Blahoslav 0.00 ( 620) 8822 H21B PTI8527 Klváček Aleš 51.00 ( 547) 8843 D21C PTI8485 Zavadilová Simona 80.00 ( 514) 8829 D21C PTI8771 Boháčová Lucie 105.00

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 177) 126 D12C PZR0351 Sobotková Klára 6.00 ( 136) 51900 D50B PZR5654 Rosecká Alena 33.00 ( 373) 51994 H65B PZR4417 Pospíšil Jaromír 41.00 ( 176) 53152 D14B PZR0152 Polanská Nelly 98.00 ( 137) 2052352 H14B PZR0102 Poláček Tomáš 104.00

ROV OK Zubří

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 584) 2056277 H45C ROV5301 Mizera Ladislav 67.00

SBR SKOB Bruntál

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 123) 51904 H65B SBR4701 Blažek Václav 1.00 ( 125) 51910 H65B SBR4801 Toman Stanislav 16.00 ( 124) 51905 H70B SBR4501 Dospíšil Jaroslav 30.00 ( 119) 51873 H50B SBR6302 Řeháček Petr 117.00 ( 122) 51913 H50B SBR5501 Vodička Luděk 157.00

SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 247) 2061790 HDR SFM1000 Klose Albert 0.00 ( 244) 2023814 H21C SFM8303 Koťátko Aleš 1.00 ( 246) 49481 H16C SFM9901 Strakoš Matěj 5.00 ( 243) 2023813 H35C SFM7201 Bernatík Aleš 66.00 ( 245) 49441 D35C SFM7152 Brodová Gabriela 93.00 ( 412) 49482 D35C SFM7351 Klose Petra 128.00

SKM KOB Směr Kroměříž

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 426) ? HDR SKM1000 Dittrich Matouš 0.00 ( 429) 53817 HDR SKM0401 Pěček Dominik 0.00 ( 430) 51305 HDR SKM0800 Pěček Jakub 0.00 neregistro ( 470) 2017677 P SKM7350 Pěčková Monika 0.00 ( 473) 416083 HDR SKM1100 Pěček Tobiáš 0.00 neregistro ( 431) 436930 H14B SKM0201 Blank Noah 16.00 ( 468) 253369 H35B SKM7301 Pěček Martin 35.00 ( 593) 425530 H20B SKM9501 Krajcar Ivo 37.00 ( 628) 2045216 H21B SKM9401 Dvorský Vojtěch 41.00 ( 538) 53810 H65B SKM4903 Pěček Vítězslav 51.00 ( 427) 52208 D35B SKM7750 Dittrichová Andrea 57.00 ( 333) 253380 H18B SKM9801 Zvoníček Jan 61.00 ( 425) 53811 D10C SKM0551 Dittrichová Lucie 62.00 ( 424) 253379 D14B SKM0251 Dittrichová Michaela 73.00 ( 337) 7200330 H45B SKM7000 Vlček Roman 111.00 ( 428) 52199 H35B SKM7104 Pěček Vítězslav 140.00 ( 144) 253370 H21B SKM9404 Zvoníček Josef 141.00 ( 423) 52207 H35B SKM7501 Dittrich Pavel 160.00

SOP OOB TJ Slezan Opava

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 170) 438642 P SOP7808 Jurčák David 0.00 ( 519) 4777 T SOP8710 Balcar Adam 0.00 neregistro ( 395) 232491 H16C SOP9903 Procházka Jakub 3.00 ( 164) 8725 H21C SOP9301 Pospíšil Petr 5.00 ( 166) 49302 D20B SOP9551 Procházková Marie 30.00 ( 167) 8727 H20B SOP9601 Svoboda František 32.00 ( 27) 446344 D65B SOP4851 Suchánková Libuše 39.00 ( 169) 434592 H45C SOP5702 Vašek Rudolf 57.00 ( 168) 8726 D21C SOP9352 Svobodová Klára 70.00 ( 165) 253106 H16B SOP9901 Procházka Zdeněk 87.00 ( 163) 425583 D14B SOP0151 Poláková Lenka 93.00 ( 162) 53462 H55B SOP5801 Moravec Stanislav 102.00 ( 161) 53420 H55C SOP5102 Malysa Ján 113.00 ( 160) 49350 H45B SOP6201 Bačo Lubomír 126.00 ( 191) 8720 H60B SOP5101 Jurčák Karel 145.00

SSU SK Severka Šumperk

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 418) 6710 D10N SSU0650 Seidenglanzová Johana 0.00 ( 624) 2032169 T SSU6951 Kašparová Ivana 0.00 ( 417) 1407427 H14C SSU0202 Seidenglanz Jáchym 12.00 ( 575) 52578 H21B SSU7847 Krtička Luděk 16.00 ( 20) 352304 H70B SSU4302 Ostřanský Josef 35.00 ( 269) 224900 D14B SSU0158 Zatloukalová Hana 53.00 ( 270) 2027210 D45C SSU7050 Zatloukalová Eva 58.00 neregistro ( 623) 2069100 H35B SSU7004 Kašpar Jaroslav 60.00 ( 420) 2067988 H35C SSU7401 Seidenglanz Marek 61.00 ( 268) 420422 H45C SSU6700 Zatloukal Tomáš 62.00 ( 116) 51508 H35B SSU6301 Valenta Jiří 70.00 ( 271) 2025342 D16B SSU9950 Zatloukalová Romana 82.00 ( 278) 9005223 H18B SSU9701 Vosáhlo Jan 91.00 ( 121) 52573 H35B SSU7341 Sita Vratislav 100.00 ( 216) 52549 H16B SSU0000 Kaprál Jan 102.00 ( 281) 1406132 D45B SSU6091 Králová Zdenka 121.00 ( 21) 224901 D45B SSU6591 Ostřanská Iveta 136.00

STE SK SKI-OB Šternberk

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 619) 2073721 H14B STE0208 Doležal Matyáš 20.00 ( 389) 1401181 H21B STE5809 Václavek Tomáš 26.00 ( 393) 52517 H65B STE4801 Sklenář Antonín 26.00 ( 391) 2073657 H35B STE7102 Janků Marek 30.00 ( 382) 2027218 H14B STE0204 Světnický František 36.00 ( 384) 52503 H21B STE7607 Fendrych Michal 36.00 ( 374) 2035723 D12C STE0450 Lukašáková Sára 40.00 ( 376) 2027230 D14B STE0250 Smolková Sabina 43.00 ( 378) 52502 D35B STE7251 Janků Renata 47.00 ( 385) 52516 H21B STE7505 Pudel Jarda 61.00 ( 411) 2080967 D10C STE0650 Zatloukalová Julie 66.00 ( 379) 2035728 H12C STE0404 Janků Martin 78.00 ( 392) 2075602 H35B STE7200 Silnoušek Jiří 85.00 ( 386) 1007547 H21B STE6501 Skyva Petr 86.00 ( 375) 2035722 D14B STE0252 Marková Ema 88.00 ( 377) 1007548 D21B STE7054 Skyvová Kristýna 89.00 ( 380) 2032192 H14B STE0202 Lukašák Šimon 92.00 ( 383) 2032142 H14B STE0207 Svoboda Radek 100.00 ( 390) 52506 H35B STE6307 Hepnar Luboš 120.00 ( 388) 7200324 H21B STE7401 Tomanek Daniel 126.00 ( 381) 2027241 H14B STE0101 Neumann David 132.00 ( 387) 2027234 H21B STE7100 Smolka Martin 146.00 ( 618) 2027236 H12C STE0300 Cupal Petr 153.00

TBM KOS TJ Tesla Brno

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 310) 53103 HDR TBM1101 Kozák Vojtěch 0.00 neregistro ( 442) 53233 T TBM6709 Gryc Jan 0.00 ( 446) 53232 H10N TBM0607 Štěpánek Jan 0.00 ( 447) 53276 HDR TBM0809 Štěpánek Ondřej 0.00 ( 267) 331291 D16B TBM0050 Špringlová Kamila 22.00 ( 147) 443078 H14B TBM0111 Milán Tomáš 32.00 ( 117) 53247 D14B TBM0199 Hlaváčová Anežka 33.00 ( 126) 995867 H14B TBM0106 Gryc Vojtěch 40.00 ( 279) 230679 D35B TBM7467 Grycová Petra 42.00 ( 335) 410254 H16B TBM0010 Sedlář Jan 47.00 ( 146) 888640 H14B TBM0411 Milán Jakub 48.00 ( 336) 7201210 H35C TBM7319 Sedlář Petr 56.00 ( 445) 2049566 D21B TBM7654 Štěpánková Kateřina 79.00 ( 127) 888648 H12C TBM0406 Gryc Ondřej 88.00 ( 611) 2067220 H14B TBM0107 Pelánek Ondřej 88.00 ( 102) 410192 D60B TBM5253 Cigošová Anna 95.00 ( 206) 2042517 H14B TBM0103 Kligl Radim 96.00 ( 469) 53251 H55B TBM5103 Uhmann Petr 97.00 ( 311) 515006 D35C TBM7952 Kozáková Zdenka 133.00 ( 145) 53242 H35B TBM7227 Milán Pavel 150.00 ( 309) 515009 H21B TBM8201 Kozák Osvald 161.00 ( 57) 410327 H55B TBM5807 Šebesta Vlastislav 177.00

TRI TJ TŽ Třinec

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 79) 52289 H10N TRI0602 Kaufman Jan 0.00 ( 80) 8663 HDR TRI0700 Bičánek Vít 0.00 ( 81) 49382 HDR TRI0851 Kaufmanová Šárka 0.00 ( 82) 416124 HDR TRI0950 Walaská Klára 0.00 ( 83) 53215 H10N TRI0601 Holesz Stanislav 0.00 ( 87) 53180 P TRI6201 Haltof Jindřich 0.00 ( 94) 49371 P TRI7701 Bíčánek Milan 0.00 ( 96) 49400 P TRI7050 Haltofová Marie 0.00 ( 97) 53294 P TRI7200 Filipek Daniel 0.00 ( 98) 8664 P TRI7500 Kirschner David 0.00 ( 99) 8660 P TRI7400 Haltof Petr 0.00 ( 100) 53176 P TRI7350 Mrozková Olga 0.00 ( 186) 49381 P TRI7250 Kaufmanová Martina 0.00 neregistro ( 70) 53178 D14C TRI0250 Navrátilová Adéla 3.00 ( 63) 7202876 H14C TRI0100 Tuharský Erik 4.00 ( 101) 416125 H16C TRI9900 Navrátil Adam 7.00 ( 51) 7200587 D40B TRI6950 Kovaříková Mária 9.00 ( 66) 49312 H14C TRI0201 Gabrys Adam 10.00 ( 64) 49360 D14C TRI0150 Warcopová Kateřina 13.00 ( 73) 8658 D12C TRI0451 Haltofová Romana 14.00 ( 95) 8659 D50B TRI6450 Jastrzembská Jarmila 18.00 ( 88) 2073714 H45C TRI6202 Argaláš Jaroslav 27.00 ( 72) 416126 D12C TRI0450 Bruková Petra 32.00 ( 90) 51446 D45C TRI6350 Bialožytová Pavla 48.00 ( 89) 49378 H45C TRI6800 Bruk Slavomír 52.00 ( 67) 49365 D14B TRI0251 Mrozek Teresa 58.00 ( 49) 7200589 H14B TRI0101 Kovařík Martin 68.00 ( 86) 8652 H55C TRI6001 Prokop Lubomír 71.00 ( 71) 416128 H12C TRI0401 Mrozek Pawel 73.00 ( 68) 51461 H14B TRI0301 Bialožyt Marek 76.00 ( 74) 49396 H10C TRI0501 Sikora Matěj 82.00 ( 50) 7200590 H12C TRI0400 Kovařík Tomáš 83.00 ( 78) 7862 H10C TRI0506 Kirschner Damian 86.00 ( 76) 49327 H10C TRI0503 Damek Ondřej 92.00 ( 75) 49341 H10C TRI0502 Bíčánek Jan 96.00 ( 69) 49366 H12C TRI0300 Haltof Adam 98.00 ( 77) 8651 H10C TRI0505 Cieslar Michael 102.00 ( 93) 8667 D18B TRI9756 Kovářová Tereza 112.00 ( 65) 49377 H14B TRI0200 Haltof Marek 116.00 ( 85) 8789 H55B TRI5701 Bialožyt Miroslav 122.00 ( 92) 416127 D18B TRI9761 Kaufmanová Ivana 127.00 ( 91) 2073752 H16B TRI9902 Holesz Sebastian 132.00 ( 84) 8751 H65C TRI3700 Opletal Jaroslav 140.00

TTR OOB Třebíč

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 53) 52251 H55B TTR5401 Koudelný Jiří 137.00

TZL SKOB Zlín

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 586) ? H10N TZL Tadeáš Vodák 0.00 neregistro ( 607) 218979 D35B TZL7652 Nešporová Barbora 7.00 ( 48) 426400 D40B TZL7352 Chovancová Jana 15.00 ( 258) 8595 D12C TZL0451 Mrkvičková Ema 24.00 ( 472) 1400424 H35C TZL7801 Mašláň Jakub 26.00 ( 266) 53317 D40B TZL7351 Batani Hana 27.00 ( 24) 53837 D50B TZL6351 Koláriková Irena 28.00 ( 236) 207823 D55B TZL5757 Jelínková Dagmar 28.00 ( 250) 218977 H14B TZL0201 Chovanec Václav 28.00 ( 585) ? D12C TZL0452 Kolaříková Eliška 30.00 neregistro ( 325) 52223 D35B TZL7653 Pekárková Eva 32.00 ( 554) 53339 D21B TZL8181 Slováčková Věra 34.00 ( 141) 2049597 H65B TZL4801 Šmakal Pavel 36.00 ( 274) 52342 D50B TZL6566 Schäferová Jana 38.00 ( 369) 53897 H35B TZL5806 Lanc Marian 40.00 ( 256) 8593 H12C TZL0400 Šemnický Jakub 43.00 ( 263) 8598 D16B TZL9951 Tichá Veronika 47.00 ( 253) 8584 D14B TZL0253 Tichá Marie 48.00 ( 148) 425533 H70B TZL3613 Láznička Alois 55.00 ( 260) 53354 D10C TZL0551 Batani Valentina 56.00 ( 261) 53831 D10C TZL0552 Matochová Adélka 60.00 ( 251) 8581 H14B TZL0202 Bartík Filip 64.00 ( 259) 53853 D10C TZL0550 Batani Valeria 64.00 ( 467) 53313 D21B TZL7979 Mašláňová Hana 64.00 ( 254) 8585 D14B TZL0255 Kočová Halina 83.00 ( 262) ? H10C TZL0601 Strakoš Ondřej 84.00 ( 45) 8930 D60B TZL5254 Horynová Eva 85.00 ( 275) 52341 H45B TZL6304 Schäfer Michal 86.00 ( 324) 2070831 H10C TZL0502 Pekárek Tobias 88.00 ( 589) 53143 H45B TZL6401 Vrubel Karel 96.00 neregistro ( 185) 416048 H50B TZL6345 Strakoš Bohumil 97.00 neregistro ( 252) 8582 D14B TZL0252 Tichá Julie 103.00 ( 264) 7571221 H45B TZL5704 Krejčík Zbyněk 106.00 ( 255) 8591 D14B TZL0257 Šuráňová Pavlína 113.00 ( 276) 2070833 H12C TZL0404 Novosad Pavel 113.00 neregistro ( 471) 515192 H21B TZL8001 Novotný Jiří 116.00 ( 187) 53369 H45B TZL6301 Galík Svatopluk 121.00 ( 257) 8594 H12C TZL0401 Eichler Vít 123.00 ( 211) 331685 D45B TZL6751 Lázničková Marcela 126.00 ( 172) 53368 H45B TZL6309 Láznička Robert 131.00 ( 237) 219271 H60B TZL5102 Jelínek Vít 133.00 ( 212) 331193 H45B TZL6701 Láznička Libor 141.00 ( 530) 8919 D45B TZL6051 Hájová Jana 146.00 ( 280) 2084933 H21B TZL8002 Slováček Tomáš 171.00 ( 175) 1396260 H60B TZL4902 Jelínek Petr 175.00

UBM MENISKOS Brno

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 443) 2049609 H16B UBM0003 Rajnoha David 142.00

UOL SK UP Olomouc

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 546) 2045207 P UOL7850 Smékalová Jana 0.00 ( 562) 2060254 P UOL7200 Zbořil Ctirad 0.00 ( 563) 2060253 P UOL7050 Vrtalová Gabriela 0.00 ( 612) 361903 P UOL9453 Jeřábková Zuzana 0.00 ( 566) 2049585 D35B UOL7751 Binarová Jitka 2.00 ( 544) 2020728 D12C UOL0450 Smékalová Viktorie 4.00 ( 219) 2020740 H65B UOL4600 Horký Jan 6.00 ( 565) 1398997 D12C UOL0452 Binarová Adéla 8.00 ( 621) ? H16C UOL0000 Prachař Matouš 9.00 ( 545) 2020729 D12C UOL0451 Smékalová Karolína 16.00 ( 218) 2020741 H40B UOL7100 Horký Jan 37.00 ( 610) 361946 H45C UOL6702 Jeřábek Petr 47.00 ( 622) 52476 D45C UOL6653 Šimková Hana 53.00 ( 558) 52451 D45B UOL6451 Poklopová Ivana 96.00 ( 182) 52729 H14B UOL0104 Šimek Štěpán 108.00 ( 564) 681853 H21B UOL7500 Binar Robert 156.00 ( 181) 52733 H50B UOL6503 Šimek Roman 167.00 ( 543) 886282 H35B UOL7503 Smékal David 170.00

VBM VSK Mendelu Brno

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 232) 49679 H21C VBM8204 Verner Tomáš 7.00 ( 231) 53306 D55B VBM5754 Dokoupilová Zuzana 13.00 ( 489) 410321 H45C VBM6501 Jordanov Nikolaj 42.00 ( 229) 361990 D21B VBM9353 Chmelíková Zuzana 59.00 ( 490) 49651 H70B VBM4410 Bauer Emil 65.00 ( 230) 53211 D21B VBM8558 Vernerová Radka 69.00 ( 234) 7201772 H55B VBM6000 Hirš Libor 92.00 ( 233) 49558 H55B VBM5329 Hanzl Vlastimil 147.00 ( 235) 2085633 H60B VBM4732 Chmelík Aleš 157.00

VIC OB Vizovice

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 476) 416050 P VIC7055 Sadílková Lenka 0.00 ( 475) 53122 D14B VIC0151 Sadílková Iva 28.00 ( 512) 1006613 H55C VIC5902 Kršák Karel 53.00 ( 474) 52293 H45B VIC6901 Sadílek Martin 81.00 ( 421) 2045226 H21B VIC8308 Měrka Roman 91.00 ( 404) 2073711 D16B VIC9959 Slovenčíková Eliška 97.00 ( 331) 425440 H45B VIC6808 Gola Miroslav 101.00 ( 179) 52349 H21B VIC8931 Panovec Jan 106.00 ( 332) 7201818 D14B VIC0162 Golová Tereza 118.00 ( 31) 253155 D35C VIC7658 Fukátková Miroslava 123.00 ( 572) 1006616 D18B VIC9898 Kůstková Daniela 137.00

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 505) 232194 H10N VRB0505 Slavík Ondřej 0.00 ( 507) 51954 P VRB6202 Labudík Milan 0.00 ( 532) ? D10N VRB0777 Malá Karolína 0.00 ( 540) ? P VRB6250 Kratschmerová Jitka 0.00 neregistro ( 541) ? HDR VRB0660 Tomášková Eliška 0.00 ( 542) ? HDR VRB0797 Jägermannová Julie 0.00 neregistro ( 553) ? P VRB7878 Peňázová Hana 0.00 ( 506) 436923 H45C VRB6808 Slavík Tomáš 37.00 ( 534) ? D10C VRB0555 Tomčíková Eliška 58.00 ( 504) 2067389 D35C VRB7373 Slavíková Lenka 73.00 ( 537) 52538 H55C VRB5404 Kolář Leopold 89.00 ( 551) 51952 H12C VRB0313 Peňáz Radek 93.00 ( 552) 301225 H12C VRB0303 Peňáz Vojtěch 103.00 ( 531) ? H12C VRB0414 Malý Tomáš 118.00 ( 510) 301264 H65C VRB4703 Zaoral Jan 120.00 ( 535) ? H12C VRB0305 Gruss Zdeněk 143.00

ZBM SK Žabovřesky Brno

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 456) 232005 D55B ZBM5582 Kabáthová Jitka 18.00 ( 461) 2075663 D20B ZBM9550 Galatíková Lucie 25.00 ( 458) 232334 H21B ZBM8411 Liščinský Tomáš 56.00 ( 464) 9201065 H16B ZBM9902 Komenda Jan 57.00 ( 460) 7200316 D21B ZBM9353 Koporová Petra 74.00 ( 466) 122 D16B ZBM9952 Malivánková Eva 77.00 ( 454) 410338 D16B ZBM0060 Auermüllerová Anna 92.00 ( 609) 888602 D21B ZBM8870 Chromá Adéla 94.00 ( 457) ? H35B ZBM7702 Zvarik Tomáš 105.00 ( 463) 331027 D18B ZBM9862 Chroustová Šárka 117.00 ( 455) 1400432 H14B ZBM0200 Coufal Jáchym 120.00 ( 465) 2054641 H16B ZBM9904 Král Jan 122.00 ( 459) 49690 H21B ZBM8511 Drábek Jan 131.00 ( 462) 1441628 D18B ZBM9755 Nedbálková Hana 142.00

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 220) 52763 D65B ZLH4850 Novotná Ludmila 29.00 ( 407) 352318 H65B ZLH4801 Babák Jiří 31.00 ( 221) 52762 H65B ZLH4800 Novotný Stanisl 56.00 ( 6) 331514 D16B ZLH0051 Novotná Tereza 57.00 ( 5) 7001234 H45B ZLH7001 Novotný Tomáš 91.00 ( 7) 331363 D18B ZLH9851 Novotná Klára 147.00

ZPV KOB ZPV Prostějov

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 248) 52869 H75B ZPV4012 Kroupa Jaroslav 10.00 ( 242) 2073659 D16B ZPV9999 Křečková Jana 37.00 ( 28) 428201 D40B ZPV6970 Karásková Marcela 39.00 ( 189) 206496 H14B ZPV0201 Jirka Matyáš 84.00 ( 30) 2070849 H35B ZPV7301 Karásek Martin 90.00 ( 188) 52427 D45B ZPV6553 Jirková Renata 91.00 ( 29) 2070842 H16B ZPV0001 Karásek Adam 92.00 ( 241) 52582 D45B ZPV7076 Křečková Petra 111.00 ( 570) 231248 H50B ZPV5706 Jaroš Vojtěch 112.00 ( 550) 8851 H45B ZPV6712 Holinka Martin 116.00 ( 569) 52654 D45B ZPV6666 Jarošová Petra 131.00 ( 401) 52581 H50B ZPV6213 Křeček Miroslav 132.00 ( 405) 1400440 H60B ZPV5100 Pilc Oldřich 139.00

ZVS TJ Zbrojovka Vsetín

16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 596) 53383 HDR ZVS0801 Stříteský Tomáš 0.00 ( 595) 53697 D35B ZVS7450 Vyškovská Radka 27.00 ( 438) 53381 H45C ZVS6601 Řezanina Lubomír 32.00 ( 436) 53382 D21B ZVS9250 Řezaninová Iva 49.00 ( 525) 416129 H70B ZVS4301 Vyškovský Ivan 50.00 ( 483) 53890 H45C ZVS6901 Šamánek Petr 72.00